Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Newsy

Doda o młodszych artystach: "Oglądam wszystkich, ale jeszcze nie zauważyłam nikogo ciekawego"

Doda o młodszych artystach: "Oglądam wszystkich, ale jeszcze nie zauważyłam nikogo ciekawego"

Doda dość ostro oceniła poczynania młodszych artystów. W rozmowie z agencją Newseria.pl przyznała, że śledzi poczynania innych artystów. Choć nie wymieniła nazwisk, stwierdziła, że na polskiej scenie nie ma ciekawych nowych gwiazd. Doda przekonuje, że słucha innych gwiazd dla przyjemności, ale nie chce z nimi rywalizować:

 

Mam we krwi zasady fair play i takiej zdrowej konkurencji. Czyli nie ścigam się bez sensu, żeby tylko kogoś prześcignąć, tylko staram się osiągać coraz lepsze wyniki i to jest bardzo zdrowe i dobre myślenie. Oglądam wszystkich, ale jeszcze nie zauważyłam nikogo ciekawego - mówi piosenkarka

Co na to Sarsa, Margaret, Dawid Kwiatkowski i cała reszta?

 

Zobacz także: Miał być ślub, a jest rozstanie! Znamy nowe szczegóły końca związku Dody i Emila Haidara

 

Doda ostro oceniła konkurencję

Doda w skórzanym czarnym komplecie koncert w Centrum handlowym Plejada
East News

Doda na Różach Gali 2015

Doda w długiej czerwonej sukience na czerwonym dywanie
ons.pl

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Doda w krótkim topie
Newsy
Pojedynek na brzuchy: Doda kontra Ewa Chodakowska! Która gwiazda ma lepsze ciało?
Pojedynek na brzuchy: Doda kontra Ewa Chodakowska! Która gwiazda ma lepsze ciało?

Czyj brzuch jest lepszy - Ewy Chodakowskiej czy Dody ? Trenerka wszystkich Polek i piosenkarka na swoich instagramowych profilach pochwaliły się płaskimi i idealnie wyrzeźbionymi brzuchami. Treningi to codzienność dla Ewy Chodakowskiej. Trenerka nie tylko prowadzi studio fitness, ale liczne warsztaty i otwarte zajęcia, dlatego codzienne treningi nie są dla nie problemem. Doda na siłowni bywa nieco rzadziej, ale może pochwalić się równie płaskim brzuchem. Dodatkowo wokalistka pilnuje diety i tylko czasem pozwala sobie na małe odstępstwa. Która z nich ma lepszy brzuch? Kiedyś pokusiliśmy się o ranking sexy brzuszków polskich gwiazd (pamiętacie, kto wygrał?:). Ale patrząc na te zdjęcia ciężko wybrać... Zagłosujcie w naszej sondzie!   Zobacz:  Tam chyba jeszcze nie trenowała! Ewa Chodakowska pokazała trening na...​   Doda na siłowni   W zdrowym ciele -zdrowy duch😝😝😝 Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika dodaqueen (@dodaqueen) 26 Lis, 2015 o 7:37 PST Ewa Chodakowska chwali się płaskim brzuchem Naucz się doceniać życie i siebie, takie jakie jest dzisiaj .. wtedy będziesz na dobrej drodze, aby pokochać siebie i swoje ciało.. 😘😘😘 Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Ewa Chodakowska Fitness Expert (@chodakowskaewa) 26 Lis, 2015 o 9:26 PST Który brzuch jest lepszy?   Buziak dla Was! Ciężki trening 💪ledwo na oczy patrzę 😄właściwie nie patrzę 😘😝 Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika dodaqueen (@dodaqueen) 26 Lis, 2015 o 7:53 PST

Doda w czarnym berecie na okładce Flesza listopad 2015
Edipresse
Newsy
Doda na okładce magazynu "Flesz". Dlaczego zerwała zaręczyny?
Doda na okładce magazynu "Flesz". Dlaczego zerwała zaręczyny?

Bohaterką najnowszego wydania magazynu "Flesz" została Doda !   Wokalistka kilka dni temu oświadczyła, że zerwała zaręczyny z Emilem Haidarem . Flesz wie, dlaczego podjęła taką decyzję! Co jeszcze w najnowszym numerze "Flesza"? Grzegorz Hyży zdecydował, że będzie płacić większe alimenty na swoich synów. Czyli w końcu doszli z Mają Hyży do porozumienia w sprawie ich bliźniaków. Magazyn dowiedział się też, ile Agnieszka Chylińska zarobiła na swoich książkach i dokąd  Tomasz Karolak zabiera swoje dzieci na wakacje. Przeczytacie również historię miłości Małgorzaty Ohme i Jacka Borcucha . Dodatkowo w najnowszym numerze dwutygodnika "Flesz" znajdziecie  114 pomysłów na świąteczne prezenty!  Flesza znajdziecie w kioskach już jutro, 30 listopada, za jedyne 1,99 zł.   Okładka listopadowego Flesza z Dodą:

Kalkulator i długopis leżą na kartce papieru.
Image by LifetimeStock.com
Styl życia
Dodatek za pracę w porze nocnej – kiedy i ile można otrzymać?
Dodatek za godziny nocne przysługuje każdemu pracownikowi, który wykonuje pracę w nocy. Dodatek nocny wynosi 20% stawki godzinowej wynikającej z minimalnego wynagrodzenia za pracę.

Dodatek za godziny nocne przysługuje każdemu pracownikowi, który wykonuje pracę w nocy. Dodatek nocny wynosi 20% stawki godzinowej wynikającej z minimalnego wynagrodzenia za pracę.   Wysokość dodatku za pracę w nocy w poszczególnych miesiącach jest różna. Stawka za dodatek do każdej godziny pracy w nocy jest zależy od normatywnego czasu pracy , czyli od łącznej liczby godzin roboczych w danym miesiącu. Komu przysługuje dodatek za pracę w nocy? Dodatek nocny przysługuje pracownikowi, który wykonuje swoją pracę w godzinach pomiędzy 21.00 a 7.00 . Dodatek za pracę w nocy przysługuje pracownikowi zatrudnionemu na podstawie umowy o pracę. Dodatek nie przysługuje osobom zatrudnionym na podstawie umowy zlecenie , o ile umowa nie go przewiduje lub jej charakter nie odpowiada kryteriom stosunku pracy. Jak wyliczyć dodatek za pracę w nocy? Dodatek za pracę w godzinach nocnych stanowi 20% stawki godzinowej minimalnego wynagrodzenia . Aby obliczyć dodatek nocny za godzinę pracy należy wysokość minimalnego wynagrodzenia, jakie obowiązuje w bieżącym roku kalendarzowym (w 2015 r. minimalne wynagrodzenie brutto wynosi 1750 zł) podzielić przez liczbę godzin pracy dla danego miesiąca. Otrzymaną stawkę dodatku za pracę w nocy należy pomnożyć przez 20%. Iloczyn pomnożony przez liczbę przepracowanych godzin nocnych da kwotę, jaka przysługuje pracownikowi za przepracowane godziny nocne.   1750 zł : 160 h = 10,96 10,96 x 20% = 2,19 2,19 x 10 h = 219   Dla miesiąca listopada w 2015 roku dodatek nocy za godzinę pracy wynosi 2,19 zł. Jeżeli pracownik przepracował w porze nocnej 10 h dodatek nocny wynosi 219 zł.   Dodatek za pracę w nocy przysługuje także tym pracownikom, którzy nocą wykonywali pracę pozaplanową, stanowiącą godziny nadliczbowe. 

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner