Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Doda o Edycie Górniak
Newsy

Doda o Edycie Górniak na Eurowizji: „Będę trzymała za nią kciuki!” A jak ocenia jej występ z 1994 roku?

Jesteście zdziwieni?

Doda cieszy się, że Edyta Górniak weźmie udział w polskich preselekcjach na Eurowizję 2016! Diwa walczy o reprezentowanie naszego kraju z utworem "Grateful". Czy jej się uda - dowiemy się 5 marca podczas koncertu w TVP 1. Doda twierdzi zaś, że to dobry pomysł, żeby to właśnie Edyta Górniak pojechała na Eurowizję!

Edyta Górniak nazwała Rafała Brzozowskiego "jedną z najmilszych osób w show biznesie". Zobaczcie jego reakcję!

Doda o występie Górniak na Eurowizji 1994: To był koszmar!

Doda, w rozmowie z Super Expressem przyznała, że ponowny udział Górniak na Eurowizji jest świetnym pomysłem. Życzy jej powodzenia, a przy okazji wspomina jej pierwszy występ na tym konkursie, w 1994 roku, kiedy to zajęła drugie miejsce. Wokalistka wspomina, że popłakała się, kiedy Edyta nie wygrała! Teraz życzy jej powodzenia:

Oczywiście, że to dobry pomysł, niech każdy artysta robi to co uważa. Nie ma opcji, żebym kogoś skrytykowała w tym temacie, ponieważ jeżeli ktoś ma taka ochotę, realizuje się muzycznie, to super, niech jedzie. Ja pamiętam jak miałam 9 lat, jak były jeszcze takie telewizory grube, i oglądałam Eurowizję, kiedy występowała Edyta Górniak, i nie zdobyła wtedy pierwszego miejsca. Ja się tak strasznie popłakałam, to był dla mnie koszmar. Bardzo jej wtedy dopingowałam i chciałam, żeby Edyta wygrała. Cieszę, że telewizory się zmieniły, a Edyta wciąż jest. Będę trzymała za nią kciuki! - mówi Doda. 

Nasuwa się szybko kolejne pytanie. Dlaczego to Doda nie chce wziąć udziału w Eurowizji? Od lat jej fani są pewni - tylko ona może wygrać. Zachęcają ją m.in. poprzez tworzenie specjalnych fanpejdży. Rok temu wydawało się, że jest już blisko. Wokalistka zdradziła, że nie pojedzie na Eurowizję, dopóki nie znajdą się osoby w Polsce, które pomogą jej zrobić ogromne show na scenie:

Ja jestem perfekcjonistką i chciałabym, żeby moje show było najlepsze w Europie. Potrzebowałabym do tego profesjonalistów, całego zaplecza, a mam wrażenie, że nie byłoby mi to zapewnione. - przekonuje.

Żałujcie?

 

Zobacz także: Jest już piosenka Margaret na Eurowizję! Posłuchaj "Cool Me Down"!

 

Piosenka Edyty Górniak na Eurowizję.

 

Doda wspiera Edytę Górniak!

Doda na pokazie Maison Anoufa
ONS

Czy to Edyta Górniak pojedzie na Eurowizję?

Edyta Górniak będzie walczyć o wyjazd na konkurs Eurowizji 2016
ONS

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Rodzice odwiedzili Dodę
Newsy
Rodzice odwiedzili Dodę w Warszawie. Przyjechali świętować urodziny gwiazdy? ZDJĘCIA
Rodzice odwiedzili Dodę w Warszawie. Przyjechali świętować urodziny gwiazdy? ZDJĘCIA
Edyta Górniak smutna
Newsy
Edyta Górniak nie pojedzie na Eurowizję! Ta mina mówi wszystko... Może jednak liczyć na wsparcie fanów
Edyta Górniak nie pojedzie na Eurowizję! Ta mina mówi wszystko... Może jednak liczyć na wsparcie fanów

Fani wspierają Edytę Górniak po przegranej w preselekacjach do konkursu Eurowizji 2016! W sobotę podczas koncertu eliminacyjnego widzowie zadecydowali, że to Michał Szpak jest najlepszym kandydatem spośród 9 artystów! Wokalista pokonał też Margaret, którą typowali bukmacherzy. Jednak największą faworytką była Edyta Górniak, która już w 1994 roku reprezentowała Polskę na Eurowizji. Jej fani pokładali w niej duże nadzieje. A teraz, kiedy nie udało jej się wygrać, mocno ją wspierają. Edyta Górniak nie pojedzie na Eurowizję! Piosenka "Grateful", którą gwiazda zaśpiewała na scenie podbiła serca ludzi nie tylko w Polsce. Edyta Górniak zaprezentowała się najlepiej jak potrafiła i maksymalnie wykorzystała swoje umiejętności wokalne. To jednak nie wystarczyło...     Ostatecznie w Sztokholmie będziemy kibicować Michałowi Szpakowi. Jednak fani wokalistki zapewniają, że dla nich i tak to ona zwyciężyła. Pod jej postami na Facebooku i w wiadomościach pojawiło się mnóstwo ciepłych słów. Co piszą fani (pisownia oryginalna)? :(((( ogromnie czuję się tym wynikiem Eurowizji zawiedziona:(( Pani Edyto dziękuję za to , że Pani nie zawiodła. ..ogromny szacunek dla Pani... Edi kochana co za emocje ahhhhhh poraz drugi popłakałem się podczas występu eurowizyjnego, pierwszy w 1994 roku i teraz w dniu dzisiejszym łzy same leciały, dziękuję Ci z całego serca ...... przeżyliśmy to jeszcze raz Pani Edyto, piękny występ, wielka klasa!!! Szkoda, że to nie Pani będzie nas reprezentować. Naprawdę, z wielką przyjemnością (jak zawsze!) wysłuchałam i obejrzałam Pani występ. Wyjątkowy, piękny głos, emocje i piękna kobieta! Piosenka też bardzo dobra! Jest Pani bez wątpienia wysoko ponad wszystkimi uczestnikami.  Dla Nas i tak wygrałaś👑..Piosenka była, jest i będzie świetna, nie ważne czy będzie nas...

Edyta Górniak o udziale w Eurowizji
ONS
Newsy
Edyta Górniak w końcu wyjawiła, dlaczego postanowiła ponownie spróbować swoich sił na Eurowizji!
Edyta Górniak w końcu wyjawiła, dlaczego postanowiła ponownie spróbować swoich sił na Eurowizji!

Edyta Górniak wspomina swój udział w Eurowizji z 1994 roku. Gwiazda nie ukrywa, że według niej to przypadek sprawił, że zajęła wówczas 2. miejsce. Diva w rozmowie z Super Expressem opowiedziała o swoich odczuciach, jakie towarzyszyły jej po wielkim sukcesie w międzynarodowym muzycznym konkursie. Czy dzisiaj jest zadowolona ze swojego występu sprzed lat?   Ja myślę, że to był cudowny zbieg okoliczności, że zajęłam drugie miejsce. W mojej ocenie - naprawdę przypadek. Jak słucham tego wystąpienia, wiem, że starałam się śpiewać całym sercem. Jednak dziś z perspektywy osoby bardziej doświadczonej pod względem wokalistyki, stwierdzam, że bardzo niewiele wtedy wiedziałam. Dostałam ogromny kredyt zaufania. Anioły czuwały i wszyscy w Polsce bardzo życzyli tego sukcesu, dlatego on się dokonał. Edyta Górniak zdradziła, dlaczego zdecydowała się ponownie spróbować swoich sił na Eurowizji. Przypominamy, że już za kilka dni artystka zmierzy się z pozostałymi kandydatami w polskich preselekcjach. Przede wszystkim, odkąd pamiętam, to fani prosili mnie, żebym wróciła jeszcze kiedyś na Eurowizję - zarówno Ci, którzy pamiętają to wystąpienie, jak i ci, którzy urodzili się po i rodzice im o tym opowiadali, że był taki wieczór, kiedy walczyłam w Europie o szacunek, uznanie i owacje dla Polski. I to jest główny powód. Myślicie, że Edyta Górniak ma szansę powtórzyć swój sukces z 1994 roku ?   Zobacz także: Jak "Grateful" Edyty Górniak został przyjęty przez fanów i świat? Opinie są podzielone!   Edyta Górniak o swoim udziale w Eurowizji w 1994 roku. Dlaczego zdecydowała się na udział w muzycznym konkursie?  

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner