Doda przed gmachem TVP przy ul. Woronicza 17

Doda od kilku lat jest w szczęśliwym związku z Emilem Stępniem. Parze udało się utrzymać to w tajemnicy. Tak samo jak ślub, który wzięli za granicą w obecności najbliższej rodziny i przyjaciół. Po tym, jak wyszło na jaw, że są małżeństwem, media zaczęły rozpisywać się na temat rychłej ciąży wokalistki. Doda w wywiadzie, którego udzieliła tygodnikowi "Wprost", ukróciła te domysły. Piosenkarka wyznała, że... nie chce mieć dzieci! Dlaczego podjęła taką decyzję? Zobaczcie naszą galerię i dowiedzcie się więcej!

1/4
Doda i Emil Stępień pojawili się na gali rozdania Bestsellerów Empiku 2018
East News

Dlaczego Doda nie chce mieć dzieci?

Doda i Emil Stępień wzięli ślub w 2018 roku. Wcześniej przez długie miesiące ukrywali swój związek. Wszystko dlatego, że Doda bała się medialnej nagonki. Jej życie prywatne zazwyczaj było na świeczniku. Tym razem piosenkarka chciała zachować dla siebie najpiękniejsze chwile spędzone u boku ukochanego. W końcu jednak zdecydowali się ujawnić, że łączy ich coś więcej niż zwykła przyjaźń. Bardzo szybko pojawiły się pytania o dzieci. Doda sukcesywnie omijała ten temat. Teraz jednak udzieliła wywiadu, w którym rozwiała wszelkie wątpliwości. Wygląda na to, że artystka nie będzie miała dzieci... 

2/4
Doda

Doda w rozmowie z tygodnikiem "Wprost" wyznała, że nie chce mieć dzieci, ponieważ nie czuje u siebie instynktu macierzyńskiego. 

To nie tak, że nie lubię dzieci, po prostu nie czuję, że spełnię się jako matka. Nie mam instynktu macierzyńskiego i się tego nie wstydzę. Dla jednych macierzyństwo to życiowy cel, dla innych nie. Obie postawy są fantastyczne, żadna decyzja nie jest gorsza ani lepsza - stwierdziła Doda w rozmowie z wspomnianym tygodnikiem. 

Mimo wszystko piosenkarka zastanawia się czasami, jaką byłaby matką i jak wychowywałaby swoje dzieci.

 

3/4
Doda, nowy system
eastnews

Dorota Rabczewska lubi podkreślać, że sama miała piękne dzieciństwo. Piosenkarka od zawsze otoczona była kochającymi osobami: rodzicami, babcią. To dzięki nim wie, co w życiu jest najważniejsze i jak chciałaby wychowywać swoje dzieci, gdyby się na nie zdecydowała. 

Zamiast wysyłać je na durne kursy sześciu języków, dałabym im sport i muzykę. Muzyka uwrażliwia, a sport hartuje ducha. Zabrałabym im też telefon, a dałabym coś o niebo cenniejszego - swój czas - zapewnia Doda. 

Teraz jednak los postawił przed nią inne, bardzo trudne zadanie...

4/4
Doda wspiera swojego ojca
East News

Jakiś czas temu Doda ogłosiła w internecie, że musi na jakiś czas zawiesić swoją karierę. Wszystko przez chorobę jej ojca. Lekarze wykryli u niego nowotwór. Doda nie wahała się ani chwili i ruszyła mu z pomocą. Już wcześniej walczyła o zdrowie swojej mamy, która również zmagała się z nowotworem. Mamy nadzieję, że i tym razem finał będzie szczęśliwy!

Zobacz także: Jeszcze rok temu musieli się ukrywać, dziś Doda i Emil Stępień nie szczędzą sobie czułości nawet na salonach!

Więcej na temat Doda