Doda ma romans z Marcinem Gortatem? Takie plotki pojawiły się pod koniec ubiegłego roku, gdy gwiazda w okresie świątecznym wrzuciła na swój Instagram zdjęcie z polskim koszykarzem. Fani gwiazdy wiedzieli, że Rabczewska spędza Boże Narodzenie w USA, ale nie spodziewali się, że pojechała tam odwiedzić Marcina. Od razu pojawiły się plotki, że parę łączy coś więcej niż przyjaźń skoro spędzają razem święta i pewnie Doda niedługo znów pojedzie odwiedzić ukochanego. Ile w tych plotkach jest prawdy?

Reklama

Nie jestem w Waszyngtonie, nie mamy romansu, nie jesteśmy w związku. Marcin jest moim kolegą i spędziliśmy razem święta. Miałam podróż po USA, odwiedziłam go i mam dużo nietypowych znajomych i nie wszyscy z nich to moi partnerzy. Także niestety, ale może i dobrze, bo ja wolę facetów z długimi włosami", powiedziała w rozmowie z Faktem Doda.

Doda rozstała się z Haidarem i teraz szuka nowej miłości?

Gwiazda kilka miesięcy temu rozstała się z Emilem Haidarem, z którym była już zaręczona, a nawet planowała ślub. Niestety, okazało się, że ukochany Dody ma podobno problemy z alkoholem, dlatego gwiazda podjęła decyzję o rozstaniu. Bycie singielką jej służy?

Nie jestem typem samotnika, jestem stworzona do bycia w związku, bardzo lubię być zakochana i kochana. Marzę o tym, żeby zakochać się prawdziwie, żeby móc komuś zaufać i żebym ja była dla niego tą osobą, której nie da się zastąpić kimś innym. Mógłby się ktoś taki pojawić, powiedziała Doda.

Doda była już w kilku związkach, a nawet wyszła za mąż za Radka Majdana. Teraz jej były ukochany planuje ślub z Małgorzatą Rozenek, a Doda czeka na nową miłość. Trzymamy kciuki za to, żeby ją wkrótce znalazła!

ZOBACZ: Doda i Marcin Gortat na meczu w Gdańsku. Zasiedli w loży VIP! PAPARAZZI

Zobacz także

Doda i Marcin Gortat na meczu Juventus Turyn-Lechia Gdańsk

Marcin Gortat jest kolegą Dody

Reklama

Doda odwiedziła go w USA

Instagram
Reklama
Reklama
Reklama