Party Stories
Doda ma nową agentkę
Newsy

TYLKO U NAS: Doda ma nową agentkę! Wcześniej zajmowała się inną wielką gwiazdą!

Doda od jakiegoś czasu szukała profesjonalnego menedżera, który pokierują jej karierą. Jak udało nam się dowiedzieć, piosenkarka nawiązała współpracę z Moniką Kordowicz, która niedawno rozstała się z Justyną Steczkowską. Panie pracowały razem aż 5 lat.

Doda przerywa milczenie! Zabrała głos w sprawie małżeństwa z Emilem. Mają kryzys?

Kim jest nowa menedżerka Dody?

Monika Kordowicz od 16. roku życia pracuje w branży muzycznej. Justyna Steczkowska przez 5 lat współpracy z Kordowicz wydała trzy dobrze przyjęte na rynku albumy. Odbyła również dwie duże trasy koncertowe, odebrała trzy ważne nagrody za twórczość (w tym. m.in. Bursztynowego Słowika), wzięła udział w The Voice of Poland i podpisała trzy kontrakty reklamowe (m.in. z AVON). Gwiazda i jej agentka rozstały się w zgodzie i zawsze mogą na siebie liczyć! Monika Kordowicz od lat pracuje z artystami sceny elektronicznej, a jej ojciec, Jerzy Kordowicz, od ponad 35 lat jest dziennikarzem Programu III Polskiego Radia i popularyzatorem muzyki elektronicznej w Polsce.

Ciekawe, czym zaskoczą nas Doda i jej nowa agentka. Myślicie, ze szykują coś dużego? My jesteśmy tego pewni!

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Doda na MTV EMA PRE-PARTY na sciance z czerwonymi ustami
ONS
Newsy
Zjawiskowa Doda na imprezie MTV. Dużo prześwitów, czerowne usta i... beret
Newsy
Doda na zakupach bez makijażu. To trzeba zobaczyć! PAPARAZZI
Justyna Steczkowska o medycynie estetycznej
Newsy
Justyna Steczkowska zakończyła współpracę z agentką po 5 latach!
O co poszło?

To wiadomość zaskoczyła wszystkich fanów Justyny Steczkowskiej . Na jej Facebooku pojawiło się oświadczenie agentki artystki, Moniki Kordowicz, która poinformowała o tym, że rozstaje się z diwą. Powód? Podobno dwie różne wizje artystyczne : Drodzy Państwo, uprzejmie informuję, że wraz z Justyną Steczkowską zakończyłyśmy współpracę. Justynie bardzo dziękuję za wspólne lata pracy twórczej, fanom za istnienie i kontrahentom za wspieranie naszych odważnych pomysłów. To był czas wyzwań i ciężkiej pracy. Nadchodzi kolejny etap. Justyna przez 20 lat kariery - poszukuje, rozwija się, szuka, zaskakuje. Skręca, nie boi się. Tego się od niej nauczyłam. Na koniec chciałam podziękować wszystkim ludziom, którzy byli zaangażo wani w projekty w ciągu ostatnich 5 lat. Efekty widać i przede wszystkim słychać Justynie, że mogłam być częścią tej podróży, a na koniec zacytuję Walta Disney'a: "Sposobem na zaczęcie jest skończenie mówienia i podjęcie działania". Justyna już w październiku wyda kolejną płytę "I na co mi to było" z Bobanem Markovicem (Premiera 9.10). Monika Kordowicz weźmie zaś pod skrzydła młodych artystów (m.in. K BLEAX). Ciekawe, kto teraz zajmie się karierą artystki? I czy oznacza to jakieś zmiany w jej karierze i muzyce? Zobacz: Doda szuka menadżera! Jakie ma wymagania?   (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, 'script', 'facebook-jssdk')); Drodzy Państwo, uprzejmie informuję, że wraz z Justyną Steczkowską zakończyłyśmy współpracę.Justynie bardzo dziękuję za... Posted by Justyna Steczkowska on  11 września 2015  

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner