Newsy

Doda komentuje rozwód Katarzyny Figury: "Piszczałyśmy razem po wyroku"

Doda szczerze komentuje kontrowersyjny rozwód Katarzyny Figury. Zdradza szczegóły rozmowy z aktorką po ogłoszeniu wyroku, a także komentuje jej rolę w "Dziewczynach z Dubaju".

Katarzyna Figura po 9. długich latach batalii z byłym mężem, w końcu się rozwiodła. Od razu po usłyszeniu wyroku zadzwoniła do Dody. O czym rozmawiały? Aktorka mogła liczyć na ogromne wsparcie od młodszej koleżanki z show-biznesu. Doda również będzie walczyć o rozwód z mężem, Emilem Stępniem. Obie panie łączy nie tylko podobna sytuacja prywatna ale również wspólna praca na planie "Dziewczyn z Dubaju", wokół których ostatnio nie brakuje kontrowersji. Poznajcie szczegóły. 

Zobacz także: Katarzyna Figura zachwyca się Dodą! Poznała ją w... Nowym Jorku. Jaki mają kontakt? "Bywało różnie"

Doda komentuje rozwód Katarzyny Figury

Katarzyna Figura i Kai Schoenhals są już po rozwodzie, o unieważnienie małżeństwa walczyli aż 9. lat, niestety nie pozostając w przyjaznych stosunkach. Tuż po usłyszeniu wyroku, w rozmowie z "Super Expressem" aktorka wyznała:

Jestem taka szczęśliwa!

Okazuje się, że swoim szczęściem podzieliła się także z Dodą, na której wsparcie mogła liczyć. Panie poznały się przed laty w Nowym Jorku, jednak w ostatnich miesiącach mogły zacieśnić relacje na planie "Dziewczyn z Dubaju". Doda w rozmowie z Party.pl wypowiedziała się na temat rozwodu Katarzyny Figury i przyznała, że razem z nią cieszyła się z wydanego przez sąd wyroku o rozwodzie: 

Ja wiem, ze swojego doświadczenia, że to jest tak wykańczające dla kobiety, wysysające energię i radość życia. Ja byłam tak szczęśliwa i się cieszyłam jej szczęściem, że piszczałyśmy razem w telefon po tym wyroku i teraz sobie tak myślę, że kurczę... Mając tyle problemów na głowie, ona wchodzi na ten plan i robi wspaniałą pracę. 

Doda opowiedziała również pracy z Katarzyną Figurą podczas kręcenia "Dziewczyn z Dubaju". Zobaczcie, jak współproducentka postrzega pracę aktorki i co udało jej się zaobserwować na planie.

Zobacz także: Katarzyna Figura o swojej roli w filmie "Dziewczyny z Dubaju"! "Gram naprawdę potworną postać"

Doda o rozwodzie Katarzyny Figury
Party.pl

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner