Doda obchodziła swoje 40-ste urodziny w Tajlandii. Zabrała ze sobą tylko najbliższych. Jak sama przyznała, daleko jej do hucznych imprez, a te kilka, które zorganizowała w życiu, utwierdziły ją w przekonaniu, że to rozrywka nie dla niej. Teraz zabrała głos w sieci:

Reklama
Pierwsza połowa życia za mną. Dziękuję kochani za pamięć i za wszystkie życzenia.
- zaczęła swój wpis.

Opowiedziała o swoich uczuciach.

Doda o 40-stych urodzinach

Doda skończyła 40 lat. Miniony rok był dla niej wyjątkowy. Nagrała własne reality show, w którym pokazała, jak wygląda jej praca. Przygotowała trasę koncertową swoich marzeń, a bilety na nią wyprzedawały się jak świeże bułeczki. Jej płyta biła rekordy popularności, a w dniu jej 40-stki w sprzedaży ukazały się pierwsze stworzone przez nią perfumy, a to i tak tylko część projektów, których się podjęła. Kilka dni po urodzinach postanowiła zabrać głos:

Czterdzieste urodziny jako artysta spędzam w poczuciu spełnienia i realizacji swoich marzeń nie tylko muzycznych radiowych i scenicznych (za co bardzo serdecznie pragnę podziękować mojej całej ekipie, menedżmentowi, radiostacjom , kolegom i koleżankom z branży którzy mi kibicują i mediom, które mnie wspierają) ale też… perfumeryjnym jak się okazuje @dodadeau .
40-ste urodziny Dody w Tajlandii
Instagram @dodaqueen

Zobacz także: 40. urodziny Dody. O tych ikonicznych momentach z jej życia mówiła cała Polska!

Przyznała, jak czuła się, kiedy jej nowa płyta odnosiła sukcesy, a także jak wyglądał pierwszy dzień sprzedaży jej autorskich perfum. To drugie działo się dokładnie w dniu jej urodzin:

Zobacz także
To było niezwykłe uczucie kiedy Aquaria w przed dzień premiery była już platynowa, A pierwszy halowy jej koncert sprzedał się w dwa dni... ALE do tego nigdy nie przyjdzie mi się przyzwyczaić, bo kiedy okazało się że firma nie nadąża wysyłać perfum, to po prostu aż mnie w sercu ściska ???? Pewnie dlatego, że stworzyłam je pod księżycem w nowiu od A do Z w swoim sercu. Są to moje autorskie perfumy nie sygnowane żadnej wielkiej firmy. Dokładnie takie jak pachnę ja, a wiadomo DODA nie jest dla wszystkich.
- napisała na Instagramie.
Doda w Tajlandii
Instagram @dodaqueen

Zobacz także: Doda już tego nie ukrywa. Pochwaliła się swoim szczęściem w 40. urodziny: "Idealny prezent"

Reklama

Doda przyznaje, że to wszystko sprawiło, że jej 40-stka była wspaniała:

Dzięki wam miałam wspaniałe czterdzieste urodziny i dostałam wiatru w żagle, by nie bać się spełniać swoich kolejnych marzeń i nie bać się tworzyć coś samemu i na własny rachunek! Księżyc w nowiu towarzyszy mi od początku ery Aquarii czyli od dwóch lat i najwidoczniej oprócz tego, że jest moim strażnikiem, to przynosi mi ogromne szczęście Dziękuję! Mam wspaniałych fanów! Jestem bardzo ciekawa Waszych opinii na temat zapachu perfum, który tak jak chcieliście jest MOIM ULUBIONYM, a ja jestem bardzo nietypowa
40-ste urodziny Dody w Tajlandii
Instagram @dodaqueen
40-ste urodziny Dody
Instagram @dodaqueen
Urodziny Dody
Instagram @dodaqueen
Reklama
Reklama
Reklama