Doda z czerwonymi ustami, Nergal w okularach

Doda i Nergal polecieli do Nowego Jorku! Co tam będą robić?

Doda z czerwonymi ustami, Nergal w okularach

Doda i Nergal wyjechali do Stanów Zjednoczonych! Artystka i muzyk w kwietniu mają tam swoje trasy koncertowe i oboje niedawno wylecieli do Nowego Jorku. Czy dojdzie do spotkania byłych narzeczonych? Doda i Adam Darski mają koncert w tym samym dniu właśnie w Nowym Jorku. Na szczęście w innych dzielnicach! Wokalistka zaśpiewa w Quenns, a zespół Behemoth wystąpi na Manhattanie. Małe jest jednak prawdopodobieństwo, że artyści umówią się na spotkanie po tym, w jakich okolicznościach się rozstali.

Doda jest bardzo podekscytowana tym, że jej mini trasa koncertowa odbędzie się właśnie za oceanem. Dla swoich fanów nawet nagrała specjalnie wideo, w którym opowiada, gdzie się pojawi i zaśpiewa. Na jej Instagramie możemy również na bieżąco dowiadywać się, co u niej. Nergal jak na razie zamieścił tylko rozpiskę koncertową.

Rozstanie Dody i Nergala

Kiedy Doda i Nergal zaczęli pokazywać się razem publicznie to dla wielu osób był to szok. Zakochani nie odstępowali się na krok, a wokalistka mówiła o gorącym uczuciu, jakie ich połączyło, co było widać na zdjęciach. Para nawet się zaręczyła i wtedy wszyscy ich fani myśleli, że to miłość na całe życie. Niestety, potem Adam Darski zachorował na białaczkę. Doda bardzo mocno go wspierała i czuwała przy nim w szpitalu. Znalazła nawet dla ukochanego dawcę szpiku. To był dla niej bardzo stresujący czas. Po tym, jak muzyk wyzdrowiał w ich związku było coraz gorzej, aż doszło do zerwania. Podobno lider zespołu Behemtoh zerwał z wokalistką przez telefon! Doda bardzo mocno to przeżyła, czego nie ukrywała w wywiadach, których potem udzielała.

 

Zobacz: Nergal wystąpi na weselu Agnieszki Szulim i Piotra Staraka?​

 

Trasa koncertowa Dody w Stanach Zjednoczonych!

 

Doda USA Tour Dates 2016!22/04 - New Britainhttps://www.facebook.com/events/983347005064854/23/04 - New York...

Opublikowany przez ∞ Doda ∞ na 22 marca 2016

 

Trasa koncertowa Nergala w Stanach Zjednoczonych

Trasa koncertowa Nergala

Czy dojdzie do spotkania byłych narzeczonych?

ALLONS_866596_doda , nergal06.JPG

Więcej na temat Doda Adam "Nergal" Darski
Przeładuj

Jak Paula Tumala zareagowała na wieść o ciąży bliźniaczej? Taka reakcja to zupełna normalność!

zobacz 01:36