Party Stories
Magdalena Narożna w zielonej sukience
Doda i Emil Stępień obchodzą 2. rocznicę ślubu
Archiwum prywatne Dody / Nani De Perez
Newsy

Doda i Emil Stępień obchodzą 2. rocznicę ślubu! Piosenkarka pokazała niepublikowane zdjęcia z wesela

Doda i Emil Stępień obchodzą 2. rocznicę ślubu! Ale ten czas leci! Wiadomość o ich ślubie zrobiła niezłe zamieszanie w polskich mediach. Takiej informacji nie spodziewał się zupełnie nikt. Doda z okazji swojego małżeńskiego święta zdecydowała się pokazać nam kilka niepublikowanych fotek z sali weselnej. 

Zobacz także: Dwa lata temu Doda wzięła ślub! Rozpłakała się, kiedy mówiła o uroczystości i prezencie dla męża!

Emil zniknął z Instagrama Dody. Czy w jej małżeństwie źle się dzieje? Szczera odpowiedź gwiazdy

2. rocznica ślubu Dody i Emila Stępnia. Niepublikowane zdjęcia z wesela 

To już dwa lata odkąd Doda i Emil Stępień przysięgli sobie miłość przed ołtarzem. Początki ich znajomości były ciężkie, ponieważ chcieli zachować swoją relację tylko dla siebie i musieli się ukrywać:  

Dziś 2 ROCZNICA NASZEGO ŚLUBU🥳 Oto zdjęcia z naszych pierwszych wakacji 😎za granicą mogliśmy się czuć swobodnie, bo przypominam Wam, że przez pierwsze kilkanaście miesięcy udawaliśmy przed mediami przyjaciół i nawet do samolotu nie wchodziliśmy razem😁 - napisała dziś Doda na Instagramie

Ich przyjęcie weselne odbyło się 14 kwietnia 2018 roku w Marbelli. Pozostaje nam tylko wyobrazić sobie, jakie było zaskoczenie gości weselnych, którzy myśląc, że przyjechali na dobrą imprezę w Hiszpanii nagle znajdują się na ślubie, który do ostatniej chwili trzymany był w tajemnicy! 

Doda i Emil to mistrzowie niespodzianek. Tak dobrze, się ukrywali, że nawet najbardziej dociekliwe media nie podejrzewały, że Doda zostanie mężatką. Zakochani przyjęli metodę, że będą udawać przyjaciół, dlatego nie wzbudzali podejrzeń, kiedy widywano ich na wspólnym obiedzie, spacerach, zakupach czy festiwalu filmowym w Cannes - w końcu łączyły ich również sprawy zawodowe związane z filmem. 

Pytacie mnie, czemu ukrywałam swój związek tyle czasu. Bo chciałam dać czas w końcu sobie. Chciałam pierwszy raz, odkąd 20 lat temu stałam się osobą publiczną, móc przeżywać rodzące się uczucie nie na oczach wszystkich. Dać mu szansę, by urosło w siłę na tyle, bym wiedziała, że kocham i jestem kochana naprawdę - wyjaśniła Doda w dniu swojego ślubu 

Dziś mijają dwa lata od najważniejszego dnia we wspólnym życiu Dody i Emila. Składamy im najserdeczniejsze życzenia! 

Zobacz także: Zdjęcia ze ślubu Dody i Emila Stępnia! Zobaczcie, jak wyglądała gwiazda w Hiszpanii!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen)

Oto niepublikowane wcześniej zdjęcia z wesela Dody i Emila Stępnia, które odbyło się równo dwa lata temu w Marbelli. 

Doda i Emil Stępień obchodzą 2. rocznicę ślubu
Fot. archiwum prywatne Dody / Nani De Perez

Doda nie pokazywała wcześniej zdjęć z sali weselnej, chcąc zatrzymać coś dla siebie. 

Doda i Emil Stępień obchodzą 2. rocznicę ślubu
Archiwum prywatne Dody / Nani De Perez

Niespodzianką z dnia ślubu dla Emila Stępnia był przepiękny teledysk do piosenki "Miłość na etat", która stała się ich ślubną pamiątką. 

Doda i Emil Stępień obchodzą 2. rocznicę ślubu
Archiwum prywatne Dody / Nani De Perez

Doda i Emil Stępień długo ukrywali swój związek przed mediami. Nikt nie spodziewał się, że Doda wyjdzie za mąż! Zakochani utrzymali swój sekret nawet przed gośćmi weselnymi! Wiedzieli tylko nieliczni, ponieważ ślub cywilny pary odbył się dwa tygodnie wcześniej w Ciechanowie. 

Doda i Emil Stępień obchodzą 2. rocznicę ślubu
Archiwum prywatne Dody / Nani De Perez

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Hotel Villa Padierna
Mat. prasowe
Strefa luksusu
A może by tak... wybrać się do 5-gwiazdkowego hotelu w Hiszpanii, w którym Doda wzięła ślub?
Ślub Dody! Czy to jej mąż?
Newsy
Doda wzięła ślub! Kim jest jej mąż, Emil Stępień? Zobacz tylko te ZDJĘCIA!

Zobaczcie zdjęcia!

Doda nagrała film z Emilem
Newsy
Doda nagrała filmik z mężem! Co mówią nowożeńcy? ZOBACZ!
Wyglądają na bardzo szczęśliwych!

  Doda pozdrawia wszystkich ze słonecznej Hiszpanii! To tam wokalistka poślubiła 41-letniego Emila Stępnia, producenta filmowego, z którym zaręczyła się już rok temu. Na Instagramie Dody pojawił się filmik, w którym wraz ze świeżo poślubionym mężem pozdrawiają wszystkich fanów i dziękują za życzenia ślubne!   A tych było nie mało! Kiedy Doda ogłosiła światu, że jest mężatką, tysiące fanów, ale i gwiazd pospieszyło z gratulacjami dla młodej pary. Wśród nich m.in. Cleo, Kasia Nosowska, Hanna Lis, Iza Miko czy Dawid Kwiatkowski!     Ślub Dody odbył się 14 kwietnia w słonecznej Hiszpanii. Dlaczego akurat tam? Artystka w swoim oświadczeniu zaznaczyła, że w hiszpańskiej Marbelli znajduje się jej drugi dom. To również w Hiszpanii przyjęła pierścionek zaręczynowy od Emila, a więc jest to dla pary wyjątkowe miejsce! Co powiedzieli w pierwszym filmiku już jako małżeństwo?   No witam pana młodego - powiedziała Doda do Emila! Witam nowo poślubioną małżonkę - powiedział Emil Nie wiadomo jak mówić teraz - zaśmiała się artystka. Pozdrawiamy wszystkich z gorącej Hiszpanii, dziękujemy za życzenia, gratulacje, dziękujemy serdecznie!    Dodzie i Emilowi jeszcze raz serdecznie gratulujemy! ;) Zobaczcie też zdjęcia z poprawin - tutaj!    Zobacz także:  Historia miłości Dody i Emila Stępnia! Dlaczego ukrywali swój związek? Kim jest mąż artystki?   Doda pozdrawia fanów! Więcej - na jej InstaStories!    Doda od wczoraj jest szczęśliwą mężatką!    Doda poślubiła Emila Stępnia, producenta filmowego.       

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner