Party Stories
Doda broni ojca w Party
Party nr 7/2013
Newsy

Doda broni ojca: Niesamowity człowiek! Napisze książkę

Gwiazda ma dość oszczerstw pod adresem jej rodziny

Od kilku tygodni tabloidy rozpisują się na temat nieślubnych dzieci Pawła Rabczewskiego, ojca Dody. Wokalistka od razu stanęła w obronie swojego taty, ostro wypowiadając się o swojej przyrodniej 13-letniej siostrze Paulinie Zmudczyńskiej i jej matce Małgorzacie, a później przemilczała doniesienia dotyczące przyrodniego starszego brata.

Artystka bardzo kocha swoich rodziców i nie pozwoli nikomu, aby szargał dobre imię jej rodziny. Wokalistka zbytnio nie przejmuje się medialną nagonką na jej ojca. Jakiś czas temu wspólnie z nim wybrała się nawet na galę KSW. W ten sposób pokazała, że nic i nikt nie rozbije ich silnej więzi. Zobacz: Doda zabrała ojca na galę KSW. Jak się bawili?

- Mój tata jest wspaniałym sportowcem, wartościowym człowiekiem i niesamowitym mężem, świetnym ojcem dla mnie i mojego brata (syna mamy) - przytacza słowa Dody magazyn "Party". Postanowił ostatnio, że napisze książkę. Bo ma tak niesamowity życiorys i przygody, że moje przy tym to Akademia Pana Kleksa - dodała gwiazda.


Doda wielokrotnie w wywiadach powtarzała, że rodzice są dla niej najważniejsi. Codziennie dzwoni do domu, aby z najbliższymi na bieżąco dzielić się swoim życiem, a także być z nimi cały czas w kontakcie. Sam Paweł Rabczewski również nie pozwala, aby ktoś krzywdził jego ukochaną córeczkę. Mężczyzna ma wręcz żal do Polaków, że nie doceniają talentu i potencjału, jaki ma w sobie Dorota. Przypomnijmy: "Dodę docenili w wielu krajach, a w Polsce..."

Doda z ojcem na gali KSW:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Doda pokazała babcię
ONS
Newsy
Doda pokazała ukochaną babcię
Zobaczcie rodzinny portret Rabczewskich

Doda na swoim Instagramie lubi dzielić się ze swoimi fanami chwilami z życia prywatnego. Ostatnio często wrzuca fotki zza kulis swojej trasy koncertowej "Fly High Tour", a także momenty uchwycone podczas odpoczynku pomiędzy występami. Miniony weekend artystka postanowiła spędzić w rodzinnym gronie. Artystka w sieci zamieściła zdjęcie z rodzinnego spotkania. Doda w wielu wywiadach podkreślała, że rodzina jest dla niej najważniejsza . Udowodniła to między innymi, gdy kilka miesięcy temu wstawiła się za swoim tatą w głośnej aferze z jej przyrodnią siostrą. Przypomnijmy: "Niesamowity człowiek! Napisze książkę" Na fotce jaką Doda zamieściła na Instagramie widzimy ją w otoczeniu mamy Wandy, taty Pawła, oraz babci. Sama wokalistka na rękach trzyma słodkiego psa, który jest pupilem rodziny Rabczewskich . Na zdjęciu brakuje tylko brata Rabczewskiej. Do kogo Doda podobna jest najbardziej? Zobacz: Doda podczas koncertu w ramach trasy "Fly High Tour" Doda z ojcem na gali KSW:

Doda
Newsy
Bardzo trudne chwile w życiu Dody... Jej tata walczy z nowotworem

Dramatyczne chwile w życiu Dody. Ponad tydzień temu artystka opublikowała w sieci niepokojący wpis, w którym poinformowała swoich fanów, że zawiesza swoje aktywności zawodowe i odwołuje najbliższe koncerty. Gwiazda polskiej sceny muzycznej przyznała wówczas, że podjęła taką decyzję ze względu na chorobę bliskiej jej osoby.  Niestety nie mam dobrych informacji. W mojej rodzinie pojawił się nowotwór. Z przykrością muszę przełożyć najbliższe aktywności zawodowe na późniejszy czas. Proszę o wyrozumiałość i wsparcie - napisała Dorota.  Doda nie zdradziła wówczas, kto z jej rodziny ma problemy ze zdrowiem. W rozmowie z "Rewią" przyznała, kogo wspiera w trudnych chwilach. Doda walczy o zdrowie ukochanego ojca Dorota Rabczewska w rozmowie z "Rewią" zdradziła, że to jej tata, Paweł Rabczewski walczy z nowotworem. Dla ukochanego ojca wokalistka zawiesiła swoją działalność zawodowąv- teraz wspiera go i robi wszystko, żeby wyzdrowiał. Doda zamieściła w sieci wpis, w którym zdradziła, że jej tata przeszedł operację. Jak się czuje? Mój tata przeszedł poważną operację, dochodzi do siebie i czuje się coraz lepiej. Dzięki czemu i ja staję psychicznie na nogi - czytamy na Facebooku. To nie pierwszy raz kiedy Doda rzuca wszystko, żeby zaopiekować się swoimi bliskimi. W 2010 roku artystka walczyła o zdrowie ówczesnego chłopaka - Adama Darskiego "Nergala", który zmagał się z białaczką. Rabczewska apelowała wówczas do swoich fanów, żeby zarejestrowali się w Fundacji DKMS i zostali dawcami szpiku. Na apel Dody odpowiedziało wówczas tysiące osób. Pięć lat później ciężka choroba dotknęła również jej mamę, Wandę Rabczewską. Wtedy Doda również zawiesiła swoją karierę i...

Agnieszka Woźniak-Starak w dzwonach
Newsy
Zapadł wyrok w sprawie Agnieszki Woźniak-Starak i ojca Dody! Kto wygrał w sądzie? Poznaj szczegóły!

Agnieszka Woźniak-Starak wygrała w sądzie z Pawłem Rabczewskim!  Na swoim profilu Agnieszka Woźniak-Starak pochwaliła się wyrokiem sądu w sprawie, którą wytoczył jej Paweł Rabczewski. Czego dotyczyła? Otóż w programie "Na językach" pojawił się reportaż dotyczący nieślubnej córki ojca Dody. Dziewczyna udzieliła w nim wywiadu, w którym wyznała, że z Pawłem Rabczewskim nie utrzymuje kontaktu.  Tata Dody pozwał TVN i Agnieszkę Woźniak-Starak. Agnieszka Woźniak-Starak wygrała w sądzie z ojcem Dody Z wyroku sądu wynika, że Agnieszka Woźniak-Starak przegrała w pierwszej instancji, ale odwołała się i sąd przyjął jej apelację. Teraz dziennikarka pochwaliła się zwycięstwem na swoim Instagramie. Zgodnie z wyrokiem Paweł Rabczewski musi na jej konto wpłacić 7150 złotych. Przypomnijmy, że po wyemitowaniu tego materiału doszło do słynnej bójki w toalecie w Chorzowie, podczas której Doda stanęła w obronie rodziny i zaatakowała Agnieszkę Woźniak-Starak. Zobacz:  Co ze sprawą Doda kontra Szulim? Zapytaliśmy jedną ze stron   Agnieszka Woźniak-Starak wygrała w sądzie z ojcem Dody Paweł Rabczewski musi pokryć koszty procesu Agnieszka Woźniak-Starak wygrała w sądzie

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner