Smutny Nikodem Rozbicki i poważna Julia Wieniawa
Artur Zawadzki/REPORTER, VIPHOTO/East News
Newsy

Dlaczego Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki się rozstali? Znamy powód!

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki oświadczyli niedawno, że zakończyli związek. Teraz na jaw wychodzą nowe fakty. To aktorka miała doprowadzić do kryzysu w relacji!

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki uchodzili za jedną z najgorętszych par polskiego show-biznesu młodego pokolenia. Niezwykle atrakcyjni, pewni siebie i utalentowani aktorzy, których przez lata łączyła przyjaźń, niedawno ogłosili rozstanie i powrót swojej relacji na stopę przyjacielską. Teraz do mediów przedostały się przyczyny rozpadu związku artystycznej pary. 

Julia Wieniawa wydała na auto majątek. A jakim jest kierowcą? Zdradza jej chłopak, Nikodem Rozbicki

Powody rozstania Julii Wieniawy i Nikodema Rozbickiego

W niedzielę, 30 października, dowiedzieliśmy się, że Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki nie są już parą. Aktorzy potwierdzili plotki, które od pewnego czasu krążyły w kuluarach. Pomimo nieudanego związku aktorzy jednak nie zamierzają pałać do siebie niechęcią i ze względu na wieloletnią przyjaźń mówią wprost:

- Mamy dla siebie ocean dobroci i międzygalaktyczną więź - przyznała Julia Wieniawa na Instagramie.

Choć początkowo fani pary nie do końca w to wierzyli, a po ogłoszeniu rozstania Nikodem Rozbicki publikował w sieci zabawne zdjęcia z Wieniawą, teraz jest już jasne, że wieści o rozstaniu są prawdą. Jak donosi informator "Super Expressu", para od dawna miała problem z pielęgnowaniem związku przed nadmiar zawodowych obowiązków aktorki.

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki nie są razem
Instagram @nikodamn

Zobacz także: Julia Wieniawa była molestowana na planie! Aktorka otworzyła się na trudny temat

Jak podaje "Super Express", główną przyczyną rozstania Julii Wieniawy i Nikodema Rozbickiego był brak czasu. 

- Julka jest bardzo zapracowana. Nagrała płytę, całe lato koncertowała, nie było jej w domu, a jeszcze grała w serialu i prowadzi firmę odzieżową. Nikodem zamieszkał u niej, żeby widywali się częściej, ale jej i tak nie było w domu - przyznaje w rozmowie z "Super Expressem" znajomy pary.

Niektórzy jednak uważają, że Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki wciąż są razem, a wieść o rozpadzie ich związku jest jedynie halloweenowym psikusem.

Nikodem Rozbicki i Julia Wieniawa razem na mieście
EOS

Zobacz także: Fani nie wierzą w rozstanie Julii Wieniawy i Nikodema Rozbickiego! "To chyba psikus"

Niedawno Katarzyna Cichopek skomentowała rozstanie Wieniawy i Rozbickiego przyznając, że nie do końca wierzy w prawdziwość rozpadu ich związku.

- To, co mi się podoba, jeśli są razem, czego im bardzo życzę, to to, że potrafią bawić się tymi wszystkimi plotkami, doniesieniami, mają do tego dystans, nie zdradzając przy tym tak naprawdę, co się u nich dzieje - przyznała Katarzyna Cichopek.

Zarówno Julia Wieniawa, jak i Nikodem Rozbicki jednak nie odnieśli się do doniesień, jakoby ich rozstanie było jedynie halloweenowym żartem.

Warto dodać, że aktorska para od dawna podkreślała, że w ich relacji naprawdę sporo się dzieje, a silne temperamenty sprawiają, że nierzadko dochodzi między nimi do różnicy zdań.

- Mamy silne temperamenty, więc zdarzają się różnice zdań, ale staramy się wtedy znaleźć wspólny front lub jakąś nić porozumienia - mówił jakiś czas temu Nikodem Rozbicki.

Wygląda jednak na to, że gwiazdy rozstały się w zgodzie i postanowiły przywrócić swoją relację na stopę przyjacielską.

Zobacz także: Julia Wieniawa o filmie "Nie cudzołóż i nie kradnij", w którym gra prostytutkę. "Siedziałam wbita w fotel"

Nikodem Rozbicki i Julia Wieniawa imprezują po rozstaniu
Instagram @nikodamn

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki na randce
EOS

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki na randce
EOS

Katarzyna Cichopek, Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki2
Instagram @nikodamn @katarzynacichopek
Newsy
Katarzyna Cichopek komentuje rozstanie Julii Wieniawy: "Tak do końca bym nie wierzyła"
Katarzyna Cichopek na antenie wyraziła swoje wątpliwości, co do rozstania Julii Wieniawy i Nikodema Rozbickiego. Uważa, że zażartowali z fanów.

Rozpad związku Julii Wieniawy i Nikodema Rozbickiego rozgrzał do czerwoności, a także zadziwił polski show-biznes. Na temat relacji młodej pary z chęcią wypowiadają się inni, popularni celebryci. Tym razem swoje zdanie wyraziła Katarzyna Cichopek, która sama ma za sobą medialne rozstanie z dotychczasowym partnerem, Marcinem Hakielem. Katarzyna Cichopek o rozstaniu Julii Wieniawy i Nikodema Rozbickiego Związek  Julii Wieniawy i Nikodema Rozbickiego budził duże emocje, do tej pory jednak para zgrabnie unikała tematu, nie wypowiadając się na temat wzajemnych relacji. Nagle  Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki poinformowali o swoim rozstaniu . Zrobili to publikując wspólne zdjęcie na Instagramie przyznając, że pomimo iż nie tworzą już pary, nadal pozostają w serdecznych stosunkach. Publikacja ta wzbudziła sporo emocji pośród fanów aktorskiej pary. Pod postem posypały się liczne komentarze, a fani poddawali wątpliwości autentyczność oświadczenia. Większość z nich uznała, że rzekome rozstanie może być halloweenowym "psikusem". Szczególnie, że pod postem znalazł się hasztag #cukierekalbopsikus, a aktorzy na zdjęciu pozują, ewidentnie gotowi na halloweenowy wieczór. Temat ich rozstania wzbudził także duże emocje w samym show-biznesie. Tym razem to Katarzyna Cichopek zdradziła, co sądzi na temat oświadczenia. Zobacz także:  Katarzyna Cichopek czy Małgorzata Rozenek? Która z nich przyciąga więcej widzów? Są wyniki!  Temat rozstania Julii Wieniawy i Nikodema Rozbickiego na antenie "Pytania na śniadanie" poruszyła Katarzyna Cichopek.   Podczas formatu "Czerwony dywan" Aleksandra Grysz, przychyliła się do opinii, że rozstanie młodej pary to halloweenowy psikus. Co na to prezenterka? Katarzyna Cichopek również nie do końca wierzy...

Nikodem Rozbicki i Julia Wieniawa w Londynie po rozstaniu
Instagram @nikodamn
Newsy
Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki opublikowali wymowne zdjęcia w nocy po ogłoszeniu rozstania!
W noc po ogłoszeniu rozstania z Julią Wieniawą Nikodem Rozbicki pokazał zdjęcia, które mogły mocno zaskoczyć fanów! Z kim bawił się w Londynie?

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki potwierdzili plotki, które od kilku tygodni huczały w mediach. Para rozstała się. Na Instagramie pojawiły się oświadczenia były partnerów. Doniesienia te jednak pozostawiły sporo wątpliwości. Wielu fanów nie do końca wierzy w rozstanie gwiazd. Jeszcze większe zamieszanie mogły wywołać zdjęcia, które tej samej nocy opublikował Nikodem Rozbicki. Nikodem Rozbicki bawi się z Julią Wieniawą po rozstaniu W niedzielę, 30 października, dowiedzieliśmy się, że Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki nie są już parą . Aktorzy potwierdzili plotki, które krążyły już od jakiegoś czasu. Wygląda na to, że gwiazdy rozstały się w zgodzie, ponieważ w oświadczeniach nie brakowało ciepłych słów. Oboje zaznaczyli, że mają "dla siebie ocean dobroci". Zobacz także:  Julia Wianiawa w seksownej mini na gali Kobieta Roku Glamour. Gwiazda zachwyciła! Tej samej nocy na Instagramie Nikodem Rozbickiego pojawiły się zaskakujące zdjęcia z Londynu. Artysta na InstaStories zamieścił fotografie, na których widać, jak bawi się na halloweenowej imprezie nad Tamizą. Towarzyszyła mu była partnerka! Po zdjęciach widać, że gwiazdy świętowały w zaskakująco dobrej atmosferze. Na jednej z relacji widać, że aktorzy trzymają się za ręce. Nic dziwnego, że fani nie wierzą w rozstanie Julii Wieniawy i Nikodema Rozbickiego . Zobacz także:  "Taniec z Gwiazdami": Julia Wieniawa gorzko komentuje ćwierćfinał: "Znów nie wygrał taniec" A może to po prostu świetny przykład na to, że można się rozstać z klasą i pozostać w serdecznych stosunkach? Co myślicie o ostatnich doniesieniach na temat Nikodema Rozbickiego i Julii Wieniawy ?

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki rozstali się fani komentują
Instagram / juliawieniawa
Newsy
Julia Wieniawa zapytana o powód rozstania z Nikodemem Rozbickim. Odpowiedziała!
Według medialnych doniesień, to rzekomo przez natłok obowiązków Julii Wieniawy, rozpadł się jej związek z Nikodemem Rozbickim. Czy to prawda? Aktorka szczerze odpowiedziała!

Pod koniec października, Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki zakomunikowali fanom, że niestety nie są już razem. Była para rozstała się jednak w zgodzie i w dalszym ciągu utrzymuje kontakt na stopie przyjacielskiej. Ostatnio Julia Wieniawa pojawiła się na premierze filmu "Nie cudzołóż i nie kradnij", na której oczywiście nie zabrakło również mediów. To właśnie wtedy reporter jednego z portali postanowił zapytać aktorkę wprost o powody jej rozstania z Nikodemem Rozbickim. Co odpowiedziała? Julia Wieniawa o rozstaniu z Nikodemem Rozbickim Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki byli w związku przez dwa lata. Aktorzy tworzyli jedną z najpiękniejszych par polskiego show biznesu, ale niestety kilka tygodni temu niespodziewanie Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki poinformowali o swoim rozstaniu . Byli partnerzy rozstali się z klasą, bez przepychanek i publicznych wojenek. Dziś w dalszym ciągu się ze sobą przyjaźnią i jak zdradziła sama aktorka w rozmowie z redaktorem portalu Pomponik.pl, maja naprawdę świetny kontakt. - Mamy bardzo dobry kontakt. Nasz związek opierał się w dużej mierze na przyjaźni i ta przyjaźń została i zostanie mam nadzieję z nami jak najdłużej - powiedziała Julia Wieniawa dla Pomponik.pl Zobacz także:  Kulisy rozstania Julii Wieniawy i Nikodema Rozbickiego: "Obyło się bez żadnych dramatów" Dziennikarz postanowił zapytać również Julię Wieniawę , czy to prawda, że powodem jej rozstania z Nikodemem Rozbickim był jej... brak czasu. Gwiazda stanowczo temu zaprzeczyła i dodała, że nie ma zamiaru ujawniać prawdziwych powodów, które przyczyniły się do rozpadu jej związku z Rozbickim. - Zupełnie nie jest to prawda, jakby to nie był powód. I nie dowiecie się też jaki powód. To są moje prywatne sprawy [...] To jest temat wyjaśniony, raz o tym powiedzieliśmy i nie będę się teraz nad tym rozwodzić...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik