Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Newsy

Bracia Collins już oficjalnie zmienili nazwisko! I wcale nie chodzi tylko o kontakty biznesowe...

Bracia Collins już oficjalnie zmienili nazwisko! I wcale nie chodzi tylko o kontakty biznesowe...

Rafał i Grzegorz Collins są bez wątpienia jednymi z barwniejszych gwiazd trwającej właśnie edycji "Ameryka Express". Obaj panowie zasłynęli dzięki programowi "Odjazdowe bryki braci Collins", w którym pokazują jak restaurują i tuningują niezwykłe auta. A z ich usług korzystają największe gwiazdy.

Dziś nazywają się Collins. Jak wcześniej tłumaczyli, dzięki temu łatwiej im nawiązywać kontakty biznesowe w Wielkiej Brytanii, czy Katarze. Ale, jak się okazuje, nie był to główny powód. A sprawa ich nazwiska to... trudny temat.

Flesz ewydanie

Jak wyznali reporterce "Party", chodzi o przeszłość, od której chcieli się odciąć! Dlaczego? Zobaczcie, co powiedzieli przed naszą kamerą. 

Zobacz także: Gwiazdy "Ameryka Express" w tym roku wezmą ślub! Tylko nam zdradzili szczegóły uroczystości

Bracia Collins zyskali sławę dzięki samochodom. Od jakiegoś czasu świetnie odnajdują się w show-biznesie:

East News

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Czym zajmuje się Filip Sikora, syn Grażyny Wolszczak?
East News
Newsy
"Ameryka Express": Nie zgadniecie, czym na co dzień zajmuje się syn Grażyny Wolszczak!
Grażyna Wolszczak i Filip Sikora walczą o zwycięstwo w "Ameryka Express". Czym na co dzień zajmuje się syn aktorki? Czy poszedł w ślady znanej mamy?

Grażyna Wolszczak i jej syn Filip Sikora walczą o zwycięstwo w programie " Ameryka Express ". Syn aktorki zdradził, że pod presją nauczycieli i znajomych, którzy z góry zakładali, że pójdzie w ślady rodziców, postanowił związać swoją przyszłość z czymś zupełnie odrębnym. Czym dzisiaj się zajmuje? Posłuchajcie, co zdradził w rozmowie z Party.pl!  Filip, pomimo tego, że nie jest osobą medialną zdradził, że całkiem dobrze odnalazł się przed kamerami. Jednak wraz z Grażyną Wolszczak wskazali na kilka rzeczy, które zdecydowanie utrudniały im funkcjonowanie na planie. Przekonajcie się, o czym mówią! Zwróciło to kiedykolwiek waszą uwagę?  Zobacz także:  Grażyna Wolszczak nazywa swojego syna bardzo uszczypliwie! Czy Filip jest za to zły na mamę?         Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez Magister Filip Sikora (@kosiorini) Paź 15, 2016 o 9:32 PDT Czy Grażyna Wolszczak i Filip Sikora mają szansę na zwycięstwo w "Ameryka Express"?   

East News
Newsy
"Ameryka Express": Grażyna Wolszczak nie chciała jechać z synem! Musicie zobaczyć jego reakcję
"Ameryka Express": Grażyna Wolszczak nie chciała jechać z synem! Musicie zobaczyć jego reakcję

Grażyna Wolszczak zdradziła, że wcale nie chciała wystąpić w programie " Ameryka Express " ze swoim synem. To zastanawiające, dlaczego się wahała, ponieważ już od pierwszego odcinka dali się poznać jako bardzo energetyczny duet, któremu nie brakuje dystansu.  Grażyna Wolszczak w rozmowie z Party.pl zdradziła, jakimi kryteriami kierowała się w doborze partnera do programu. Koniecznie musicie zobaczyć zabawną reakcję Filipa Sikory zaraz po tym, jak jego mama wymieniła cechy, które powinien posiadać:  Których z tych cech nie mam?! - odparł ze śmiechem Czy żałują, że jednak zdecydowali się wziąć udział w programie?  Zobacz także:  "Ameryka Express": Nie zgadniecie, czym na co dzień zajmuje się syn Grażyny Wolszczak! Grażyna Wolszczak nie brała pod uwagę udziału syna w programie "Ameryka Express".  Kto przekonał ją, aby zaprosiła do duetu własnego syna?   

East News
Newsy
"Ameryka Express": Rafał Collins kupił bratu za małe buty do programu! "Zrobił to specjalnie"
"Ameryka Express": Rafał Collins kupił bratu za małe buty do programu! "Zrobił to specjalnie"

Rafał i Grzegorz Collins zasłynęli dzięki programowi "Odjazdowe bryki braci Collins", w którym zajmują się kompleksową odbudową pojazdów i tuningiem. Jak wiadomo bracia są obecnie bohaterami nowej edycji "Ameryki Express". Okazało się, że na Rafale spoczywała odpowiedzialność zakupu rzeczy na wyjazd. Pomimo skrupulatnych przygotowań, Rafał zaliczył małą wpadkę.  Zobacz także:  Express do sławy Darii Ładochy. Czy boi się porównań do Agnieszki Woźniak-Starak? Rafał kupił swojemu bratu... za małe buty! Według Grzegorza, zrobił to specjalnie:  Kupił mi za małe buty specjalnie, a potem specjalnie jeszcze się ze mnie śmiał, bo wiedział, że to pokażą - wyjawił Grzegorz w rozmowie z reporterką Party.pl Rafał jednak ma zupełnie inne zdanie na ten temat! Dlaczego kupił bratu za małe buty? Zobaczcie całą rozmowę Rafała i Grzegorza z reporterką Party.pl. Gwarantujemy, że bracia Collins rozbawią Was do łez!  

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner