Demi Lovato
INSTAGRAM
Newsy

Do sieci wyciekło szokujące nagranie z wezwania karetki do nieprzytomnej Demi Lovato!

Do sieci wyciekło szokujące nagranie z wezwania karetki do nieprzytomnej Demi Lovato!

We wtorek, 24 lipca, światem wstrząsnęła szokująca wiadomość, która dotyczyła artystki Demi Lovato. Młoda gwiazda, która przez ostatnie lata była uzależniona od narkotyków i alkoholu, trafiła do szpitala! Zagraniczne media donosiły, że Demi przedawkowała narkotyki, choć jej bliscy zaprzeczali tym informacjom,  nie podając jednak rzekomo prawdziwego powodu obecności Demi w szpitalu. 

Zaledwie miesiąc temu sama Demi przyznała w utworze "Sober", że znów sięga po używki, szczerze przyznając się, że znów zrezygnowała z trzeźwości. 

Zobacz: Narkotyki, alkohol, bulimia. Wszystkie największe demony Demi Lovato prześladowały ją przez lata

Małgorzata Rozenek o budowie domu! "Projekt skończony, jest pięknie!"

Asystentka znalazła nieprzytomną Demi

Wraz z upływem czasu na jaw wychodzi coraz więcej informacji. Okazuje się bowiem, że nieprzytomną Demi znalazła jej asystentka w jej domu około godziny 11. Wtedy natychmiast zadzwoniła po kartkę. Serwis TMZ dotarł do szokującego nagrania z rozmowy asystentki z pogotowiem. Kobiet prosi, by karetka przyjechała z wyłączonym sygnałem. Prawdopodobnie nie chciała zwracać niczyjej uwagi. Jednak pracownik pogotowia nie zgodził się na to.

Posłuchajcie nagrania!

Dwa dni temu rodzina i przedstawiciele wokalistki wydali oświadczenie w sprawie stanu jej zdrowia. Okazało się, że stan 25-letniej gwiazdy jest stabilny - Demi obudziła się, są przy niej najbliżsi. Współpracownicy Lovato twierdzą także, że niektóre informacje, które pojawiły się w sieci, są nieprawdziwe. 

 

Demi obudziła się i jest otoczona rodziną, która chce podziękować wszystkim za miłość, modlitwy i wsparcie. Część informacji  podawanych przez media jest niezgodna z prawdą, a bliscy proszą obecnie o uszanowanie jej prywatności a nie kolejne spekulacje. Powrót do zdrowia i regeneracja są w tej chwili najważniejsze - czytamy.

 

Mamy nadzieję, że Demi szybko dojdzie do siebie!

Zobacz: Dawid Kwiatkowski wstrząśnięty dramatem gwiazdy: "To straszny nałóg, wyniszczył też moich najbliższych"

Przeczytaj: Co się dzieje z Demi Lovato? Rodzina wydała oświadczenie

 

Demi Lovat od lat zmaga się z uzależnieniem od narkotyków i alkoholu

Demi Lovato na gali Grammy 2017

Artystka wciąż przebywa w szpitalu

East News

East News
Strefa luksusu
Demi Lovato sprzedaje swój bajkowy dom na wzgórzach Hollywood! Jego wartość? 37 mln zł! ZDJĘCIA
Demi Lovato sprzedaje swój bajkowy dom na wzgórzach Hollywood! Jego wartość? 37 mln zł! ZDJĘCIA
Demi Lovato
INSTAGRAM
Newsy
Demi Lovato zgodziła się na odwyk! Wiemy, kiedy go rozpocznie!
Demi Lovato zgodziła się na odwyk! Wiemy, kiedy go rozpocznie!

W minionym tygodniu Demi Lovato prawie straciła życie przez przedawkowanie narkotyków. Nieprzytomna artystka wylądowała na szpitalnym oddziale po jednej z imprez. Okazało się, że uzależniona od narkotyków i alkoholu gwiazda po dłuższej abstynencji znów wróciła do swojego nałogu, o czym nawet napisała utwór „Sober”.   Rodzina Demi Lovato unikała jednak informowania mediów o przyczynie pobytu gwiazdy w szpitalu . Zdawkowo przekazywała również informacje o stanie zdrowia Demi. Teraz jednak na jaw wychodzą nowe szczegóły! Zobacz:  Narkotyki, alkohol, bulimia. Wszystkie największe demony Demi Lovato prześladowały ją przez lata Demi Lovato idzie na odwyk Serwis TMZ informuje, że Demi Lovato zgodziła się rozpocząć terapię odwykową. Wokalistka trafi na odwyk zaraz po tym, jak wyjdzie ze szpitala.    - (…) bliskim Demi zależało, aby najpierw wróciła ona do siebie i pokonała wszelkie komplikacje związane z przedawkowaniem. Gwiazda wyraziła już zgodę na rozpocznie terapii. Wiadomo też, że po wyjściu ze szpitala nadal będzie pod obserwacją lekarzy - czytamy w serwisie eska.pl.   Nie wiadomo, jak długo potrwa terapia Demi. Nie jest jednak tajemnicą, że wyjście z nałogu to długotrwały proces. Mamy jednak nadzieję, że artystka już na zawsze upora się ze swoim problemem. Przeczytaj też:  Dawid Kwiatkowski wstrząśnięty dramatem gwiazdy: "To straszny nałóg, wyniszczył też moich najbliższych" Polecamy:  Do sieci wyciekło szokujące nagranie z wezwania karetki do nieprzytomnej Demi Lovato!   Demi Lovato będzie walczyć ze swoim nałogiem na odwyku Czy gwieździe uda się wygrać z uzależnieniem od używek?

East News
Newsy
Demi Lovato w szpitalu, przedawkowała narkotyki?!
Mamy nowe informacje dotyczące jej stanu!

Demi Lovato (25 l.) trafiła do szpitala w Los Angeles . Gwiazda została znaleziona nieprzytomna w swojej posiadłości w Hollywood Hills we wtorek przed południem. Demi Lovato miała trafić do placówki po tym, jak przedawkowała narkotyki. Nieoficjalnie mówi się, że chodzi o heroinę. W tym momencie jej stan jest stabilny. Ratownicy podali piosenkarce lek o nazwie Narcan, który podaje się w przypadku przedawkowania narkotyków. Demi jest świadoma. Wraz z rodziną pragnie podziękować każdemu za miłość, modlitwy i wsparcie. Niektóre informacje podawane przez media są nieprawdziwe, ale rodzina prosi o uszanowanie prywatności - powiedział menadżer Demi Lovato. Problemy Demi Lovato zaczęły się już kilka lat temu >>>  Narkotyki, alkohol, bulimia. Wszystkie największe demony Demi Lovato   Więcej:  Czym jest depresja maskowana?   Demi Lovato - depresja, bulimia, używki Demi Lovato od lat walczyła z zaburzeniami odżywiania - cierpiała m.in. na bulimię. Leczyła również depresję. Wcześniej okaleczała się. Jak informują zagraniczne media, Lovato w ostatnim czasie wróciła do używek. Pod koniec czerwca piosenkarka zaprezentowała singiel „Sober”, w którym przyznała, że znów zmaga się z problemami, w tym z alkoholem. Szczerze opowiedziała w jednej z piosenek o swoim powrocie do picia alkoholu.   Fani i przyjaciele Demi Lovato nie mogą uwierzyć w to, co się stało: Moja przyjaciółka Demi Lovato jest jedną z najbardziej utalentowanych i miłych osób, jakie znam. Módlmy się teraz za nią, uzależnienie jest straszną chorobą. Nie ma szczerszych i dzielniejszych osób na świecie niż Demi - napisał przyjaciel Demi Lovato, Brad Paisley. Zobacz też:  Objawy depresji. Poznaj 5 najczęstszych   Demi Lovato wcześnie zaczęła swoją karierę. Zagrała główną rolę w serialu „Słoneczna Sonny” i...

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner