Dawid Podsiadło Dawid Podsiadło na Sylwestrze z Dwójką 2015/2016
EastNews
1/5
EastNews

W ubiegłym roku Dawid Podsiadło zawiesił karierę i wycofał się z życia publicznego. Aby na dobre odpocząć od show biznesu, popularny wokalista  zdecydował się także ograniczyć aktywność w mediach społecznościowych. Po kilku miesiącach wrócił z nowym postem na Facebooku, który bardzo zaniepokoił jego fanów.

 

Czy Dawid Podsiadło ma problemy?

Pomyślałem, że to dobry moment, żeby zamienić z Wami kilka słów. Nawet kiedy nie stoję twardo na ziemi. A zdarzało mi się takie solidne trzymanie gruntu już, pamiętam dobrze. Zdarzało mi się też nad nim unosić. Ohh, to wspominam jeszcze lepiej - zaczął swój wpis.

 

ZOBACZ TAKŻE:

2/5
EastNews

Na początku podzielił się swoimi odczuciami po tym, jak podjął decyzję o tymczasowym przerwaniu kariery. 

W moim życiu niezawodowym dużo się ostatnio dzieje, staram się inspirować nieograniczoną ilością rzeczy. (...) Staram się jakoś dźwignąć i stanąć mocniej na nogach  - wyznał.

3/5
Dawid Podsiadło
ons.pl

Wyznał, że życie z dala od blasku fleszy sprawiło,  że czuje się przygnębiony. 

Wiele miesięcy poza sceną i rzeką zainteresowania, po 4 latach bycia w świetle reflektora sprawia, że człowiek (w sumie nie wiem, czy każdy… może niektórzy znoszą to lepiej... a więc) sprawia, że czuję się strasznie przygnębiony i zagubiony. 

4/5
Dawid Podsiadło na Sylwestrze z Dwójką 2015/2016
East News

Wytłumaczył, dlaczego ograniczył aktywność w social mediach i usunął zdjęcia ze swojego konta na Instagramie

Potrzebowałem poczuć, że moje życie należy do mnie, że nie wszystko, co przeżywam, warto rzucać w świat. Staram się cieszyć z wydarzeń w moim życiu bez koniecznej aprobaty i świadomości kogoś poza mną. Docenić je w pełni dlatego, że ja je doceniam, a nie dlatego, że jest to wydarzenie doceniane - wyznał.

5/5
Materiały Prasowe

Dzień po zamieszczeniu emocjonalnego wpisu, Dawid zdecydował się usunąć post, który jego zdaniem, został opacznie zrozumiany przez media

Niestety, dzisiaj zobaczyłem masę nagłówków o „depresyjnym Dawidzie”, a w ogóle nie o taką treść chodziło. Wiem, że Wy zrozumieliście wszystko pięknie, ale żeby nie robić dramatu tam, gdzie go nie ma, to usunę tamtego posta - wytłumaczył wokalista.

Więcej na temat Dawid Podsiadło