Kariera Edyty Górniak po wypadku Dariusza K.
ONS

Ekscesy Darka K. niszczą karierę Górniak? Diwa musiała zmienić plany

Kariera Edyty Górniak po wypadku Dariusza K.
ONS

Niespełna trzy miesiące temu Dariusz K. spowodował tragiczny wypadek, w którym zginęła starsza kobieta. Celebryta był pod wpływem narkotyków i niemal od razu został osadzony w areszcie. Teraz pojawiła się dla niego szansa na nieprzedłużanie pobytu tam, ale nie będzie łatwo. Przypomnijmy: Dariusz K. wyjdzie na wolność za kilka dni? Jest komentarz jego obrońcy

Tragedia odcisnęła oczywiście największe piętno na rodzinie poszkodowanej, która wciąż opłakuje jej śmierć i domaga się surowej kary dla sprawcy. Wypadek to też dramat najbliższych byłego menadżera gwiazd - jego partnerki, dzieci i w pewnym stopniu, jak się okazuje, również Edyty Górniak. Jak donosi "Super Express", wokalistka przesunęła prace nad nową płytą z uwagi na wypadek byłego męża, który był ciężkim przeżyciem dla ich syna. Edyta wielokrotnie podkreślała, że opieka nad Allanem jest dla niej priorytetem i jeśli tylko jej potrzebuje, wszystkie inne zobowiązania muszą poczekać.


Praca nad płytą nie przebiegła według tego planu, który sobie założyłam, przez trudną bardzo sytuację dla mojego syna, która się wydarzyła w czasie wakacji. Ona rozbiła i rozproszyła bardzo moją uwagę. Musiałam zmienić plany, które miałam - cytuje wypowiedź Górniak dla JastrzabPost.pl "Super Express".


Czekacie na nowy krążek Edyty?

Zobacz: Górniak o życiu jej i syna po wypadku Darka K. Pierwszy raz tak szczerze

Dariusz K. w kajdankach przed prokuraturą:

Przeładuj

Z okazji urodzin Party.pl Izabela Janachowska wybrała cztery najpiękniejsze suknie ostatnich czterech lat!

zobacz 01:53