Wśród gwiazd, które pojawiły się na sierpniowej prezentacji jesiennej ramówki telewizji Polsat nie zabrakło Danuty Stenki. 61-letnia aktorka w krótkiej, wzorzystej sukience i ciężkich butach nawiązujących do jesiennego klimatu prezentowała się niezwykle elegancko. Ale spójrzcie tylko na jej nogi!

Reklama

Danuta Stenka wyeksponowała nogi na jesiennej ramówce Polsatu

Danuta Stenka należy do grona gwiazd, które zachwycają stonowaną elegancją niezależnie od sytuacji - stylizacje 61-letniej aktorki podkreślają jej urodę i zdecydowanie odejmują lat. Nie inaczej było i tym razem, gdy Danuta Stenka pojawiła się na prezentacji ramówki Polsatu na nadchodzący sezon. Gwiazda zdecydowanie przykuwała spojrzenia i obiektywy fotoreporterów!

Na sierpniowe wydarzenie Danuta Stenka wybrała już nieco jesienną stylizację - minisukienkę we wzory i czarne, cienkie rajstopy. Całość podkreślały skórzane botki na obcasie i minitorebka.

Pawel Wodzynski/East News

Zobacz także: Oliwia Bieniuk w kusej sukience na ramówce Polsatu! Miała ze sobą dodatek za kilka tysięcy

Elementem looku Danuty Stenki, który bez wątpienia zwrócił uwagę wszystkich, była wzorzysta sukienka, której długość pięknie eksponowała nogi aktorki. Dodatkowo wysmukliły je kontrastujące, czarne botki. Trzeba przyznać, że również fryzura, delikatna biżuteria oraz podkreślające sylwetkę odcięcie w talii idealnie uzupełniały całą stylizację 61-letniej gwiazdy.

Zobacz także
VIPHOTO/East News

Danuta Stenka z chęcią posyłała uśmiechy fotoreporterom, a w odróżnieniu od większości gwiazd, które wybrały neonowe barwy na ramówce Polsatu, aktorka postawiła na nieco bardziej subtelne podkreślenie zgrabnych nóg w rajstopach.

Jak Wam się podoba look Danuty Stenki?

Reklama

Zobacz także: Izabeli Janachowskiej udzielił się Barbiecore. Jej kreację widać było z daleka

VIPHOTO/East News
Pawel Wodzynski/East News
VIPHOTO/East News
Reklama
Reklama
Reklama