Syn Zenka Martyniuka, Daniel M.
1/5
Syn Zenka Martyniuka
East News

 

Początek 2019 roku przyniósł zaskakujące wieści. Okazuje się bowiem, że w rodzinie Zenka Martyniuka nie dzieje się najlepiej. Chodzi o jego syna, który kilka miesięcy temu wziął ślub. Daniel M. 30 grudnia został zatrzymany, ponieważ wszczął awanturę w swoim domu w Wasilkowie (woj. podlaskie). Podobno pijany mężczyzna nie chciał wpuścić do mieszkania swojej ciężarnej żony. Co więcej, policja znalazła przy nim marihuanę, za co grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności. 

 

Zobacz także: Syn Zenka Martyniuka skazany! Znamy wyrok sądu

 

Sąsiedzi również nie mają o nim dobrego zdania. Podobno w domu Martyniuków co kilka dni wybuchała awantura. Jednak między młodymi nie zawsze układało się źle. Początek ich miłości zapowiadał się naprawdę bajkowo. Co się stało, że dopadł ich kryzys? Zobaczcie naszą galerię i dowiedzcie się więcej!

 

POLECAMY: "Już na weselu coś mi nie pasowało" Wujek synowej Zenona Martyniuka ujawnia nowe fakty na temat tego małżeństwa

2/5
Daniel Martyniuk i Ewelina Golczyńska wzięli ślub
East News

 

Daniel M., syn Zenka Martyniuka: jak poznał swoją żonę?

 

Daniel M. i Ewelina poznali się w jednym z warszawskich klubów. Pochodząca spod Konina nastolatka pojechała tam ze swoją starszą siostrą. Jeszcze wtedy nie wiedziała, że ta impreza odmieni jej życie. W tym samym klubie bawił się syn Zenka Martyniuka. Młodzi niemal od razu wpadli sobie w oko. Tak zaczął się ich romans, który miał bardzo gwałtowny przebieg. Po niespełna roku znajomości Daniel M. poprosił swoją młodszą o ponad 10 lat dziewczynę o rękę.

 

Zobacz także: Syn Zenka Martyniuka pokazał intymne zdjęcie z żoną. Ależ oni się kochają!

 

Kilka miesięcy później para wzięła huczny ślub. Na imprezie, która kosztowała ponoć milion złotych, pojawiły się gwiazdy disco polo. Na weselu zaśpiewał sam Zenek Martyniuk. Zabawa trwała do białego rana, a młodzi wyglądali na naprawdę szczęśliwych. Jednak teraz wychodzą na jaw coraz to nowe fakty... Zobaczcie kolejny slajd!

3/5
Syn Zenka Martyniuka, Daniel M.

 

Podobno już na weselu między młodymi nie układało się najlepiej. Wujek panny młodej zdradził, że Daniel M. zniknął na kilka godzin. 

 

- To piękna dziewczyna, która mogła zrobić karierę. Ona ma zaledwie 20 lat, miała jeszcze czas, wybrać sobie porządnego męża (...). Uwiódł ją na zepsucie. Już na weselu mi coś nie pasowało. Pan młody znikł na wiele godzin. Nie wiem co robił, powinien być przy żonie - żali się wujek dziewczyny na łamach Wirtualnej Polski. 

 

Sąsiedzi pary również przyznają, że między młodymi po ślubie nie działo się najlepiej. Awantury, interwencje policji - podobno zdarzało się to coraz częściej. 

 

- Policjanci znają ten adres. To już nie pierwsza taka interwencja. Nie patyczkowali się z nim, tylko wyprowadzili w kajdankach i wsadzili do radiowozu. Wszyscy słyszeliśmy te odgłosy awantur domowych. Nie raz, nie dwa, a kilka razy w miesiącu. Kiedy było naprawdę źle, a wrzaski było słychać na klatce schodowej, dzwoniłam na policję. A ten później odgrażał się, że mnie pobije - wyznała sąsiadka młodych w rozmowie z Wirtualną Polską.

 

Jak wszystko komentuje Daniel M.? O dziwo chłopak nie ma sobie nic do zarzucenia! Zobaczcie kolejny slajd i przekonajcie się sami!

4/5
Instagram

 

Daniel M., syn Zenka Martyniuka: nagranie na Instagramie

 

Daniel M. po wyjściu z aresztu zaczął być aktywny na portalach społecznościowych. Najpierw wydał oświadczenie na Facebooku, w którym stwierdził, że jego żona to "nimfomanka", której zależy tylko na pieniądzach. Potem nagrał wideo, które opublikował na Instagramie. Daniel M. zapewnia w nim, że nigdy nie tknął swojej żony - "nawet piórkiem".

 

Oświadczenie na Facebooku syna Zenka Martyniuka
Facebook
Facebook

5/5
Syn Zenka Martyniuka, Daniel M.

 

Czy Zenek Martyniuk powstrzyma syna przed tego typu wpisami? Na razie gwiazdor disco polo nie chce komentować całej sprawy. Słusznie?

Więcej na temat Zenek Martyniuk