Dance Dance Dance - jury programu razem
Natasza Młudzik / Waldemar Kompała / TVP

"Dance, Dance, Dance": Wielki finał 2. edycji programu zostanie zrealizowany w studiu "Pytanie na śniadanie"! Będą połączenia online z jurorami!

Dance Dance Dance - jury programu razem
Natasza Młudzik / Waldemar Kompała / TVP

Zapadła decyzja w sprawie finału programu "Dance, Dance, Dance"! Jak poinformowała produkcja show na  oficjalnym Instagramie, finał 2. edycji odbędzie się 25 kwietnia o godzinie 20:00 i zostanie zrealizowany w studiu "Pytanie na śniadanie". Z jurorami i pozostałymi uczestnikami, prowadzący połączą się online. Sprawdźcie więcej szczegółów na ten temat! 

Zobacz także: Druga edycja "Dance Dance Dance" z udziałem Anny Muchy jest hitem TVP? Są wyniki oglądalności! 

Finał programu "Dance, Dance, Dance będzie częściowo realizowany online! 

Pandemia koronawirusa, która dotarła także do Polski spowodowała, że większość seriali i programów telewizyjnych, została zawieszona. Z tego też względu z anteny zniknęły między innymi "Taniec z gwiazdami", "Star Voice" czy "Twoja twarz brzmi znajomo". Jak się jednak okazało, finał tanecznego show "Dance, dance, dance" pomimo panujących obostrzeń odbędzie się! Produkcja programu znalazła sposób, aby móc zrealizować show do końca! 

Finał 2. edycji "Dance, Dance, Dance" odbędzie się 25 kwietnia o godzinie 20:00 w studiu "Pytanie na śniadanie". W studiu obecni będą prowadzący Tamara Gonzalez - Perea i Tomasz Kammel oraz trzy finałowe pary. Pozostali uczestnicy oraz jurorzy będą śledzić zmagania finalistów, za pośrednictwem połączenia online. 

WIELKI FINAŁ 2. sezonu ‼️zrealizowany zostanie w studiu „Pytanie na Śniadanie” w sobotę 25.04 o g. 20:00. 💥 Obok prowadzących Tamary i Tomasza pojawią się trzy pary finalistów. 👉 Nie zabraknie też Jurorów i wszystkich uczestników, z którymi prowadzący połączą się online. 💥 Zwycięzcy zostaną wyłonieni w głosowaniu SMS. 👈 - czytamy na Instagramie "Dance, dance, dance". 

Oczywiście takie rozwiązanie wiążę się z tym, że podczas finału zabraknie także widowni. Jak myślicie, produkcja programu "Dance, dance, dance" podjęła słuszną decyzję?

Dance Dance Dance - Fit Lovers
Natasza Młudzik / Waldemar Kompała / TVP

Finał 2. edycji "Dance, dance, dance" będzie częściowo realizowany online - w taki sposób prowadzący połączą się z jurorami i pozostałymi uczestnikami show!

Ida Nowakowska i Ania Mucha w Dance Dance Dance
Waldemar Kompała/TVP

Wielki finał 2. edycji "Dance, Dance, Dance" odbędzie się 25 kwietnia o godzinie 20:00! Zwycięzców wybiorą widzowie, za pośrednictwem głosowania SMS!

Dance Dance Dance - bracia Jonkisz
Natasza Młudzik / Waldemar Kompała / TVP

 

Więcej na temat Dance, Dance, Dance
Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Julia Wieniawa o przegranej: "Nie jestem idiotką, czytam te komentarze! Spodziewałam się tego"

zobacz 02:53