Dakota Johnson i Jon Hamm na imprezie Dakota Johnson Dakota Johnson i Matthew Hitt byli kiedyś parą Jamie Dornan i Dakota Johnson na scenie podczas Oscarów 2017 Jon Hamm i Jennifer Westfeldt pozują do zdjęć
Dakota Johnson i Jon Hamm na imprezie
East News
1/6
Dakota Johnson i Jon Hamm na imprezie
East News

Dakota Johnson Jon Hamm są parą?! Choć z Hollywood ostatnio głównie dochodzą do nas plotki na temat rozstań gwiazd, tym razem mamy dobrą wiadomość! Okazuje się, że gwiazda "50 twarzy Greya" i aktor znany z roli Dona Drapera z kultowego serialu Mad Men spotkają się od kilku miesięcy! Ostatnio widziano ich razem w restauracji Kingside w Nowym Jorku. Jak wyglądała ich randka? Zobacz kolejny slajd!

ZOBACZ: Dzisiaj ikona stylu, a jeszcze kilka lat temu... Zobacz urodzinową metamorfozę Dakoty Johnson!

2/6
Dakota Johnson
East News

Informator serwisu Page Six twierdzi, że wyglądali na bardzo szczęśliwych.

Wyglądali na zadowolonych ze swojego towarzystwa - powiedział kelner z restauracji, w której spotkała się para. 

Ponoć po kolacji aktorzy spędzili w NYC Hotel dwie godziny. Okazuje się, że nie było to ich pierwsze spotkanie. Już w kwietniu przyłapano ich razem podczas imprezy z okazji 70. urodzin Eltona Johna. Czy od tamtego czasu są razem? A z kim spotykali się wcześniej? 

ZOBACZ: "Nowe oblicze Greya": Dwa plakaty i NOWY zwiastun! Nie brakuje gorących scen! Zobacz WIDEO + ZDJĘCIA

3/6
Dakota Johnson i Matthew Hitt byli kiedyś parą
EastNews

Jeszcze przed otrzymaniem roli w filmie "50 twarzy Greya", Dakota spotykała się z muzykiem Matthew Hittem. Para była razem przez kilka lat, ale ostatecznie rozstali się jeszcze w tracie kręcenia 1. części filmu, bowiem muzyk źle znosił wzrost popularności Dakoty, a do tego był zazdrosny o jej sceny seksu z Jamie Dornanem.

4/6
Jamie Dornan i Dakota Johnson na scenie podczas Oscarów 2017
Eastnews

Później plotkowano, że na planie "50 twarzy Greya" iskrzy między Dakotą, a Jamiem, który w filmie gra jej kochanka Christiana Greya. Te plotki szybko jednak zostały zdementowane, a Dornan przyznał, że bardzo lubi Dakotę, ale najważniejsza jest dla niego jego żona Amelia. 

5/6
Jon Hamm i Jennifer Westfeldt pozują do zdjęć
ONS.pl

Jon Hamm rolą w serialu "Mad men" zdobył wielką popularność oraz spore grono fanek. Aktor przez 18 lat był związany z aktorką i scenarzystką Jennifer Westfeldt, z która rozstał się w 2015 roku. 

6/6
Jon Hamm uśmiechnięty w garniturze
ONS.pl

Myślicie, że przystojny aktor zdobył serce Dakoty? Aktorów dzieli spora różnica wieku, bo aż 18 lat, ale rozumiemy Dakotę, bo Jon jest HOT!

Więcej na temat Dakota Johnson