Małgorzata Kożuchowska

Wiemy, czym zajmuje się Bartek Wróblewski! Mąż Małgorzaty Kożuchowskiej ma swoją firmę!

Małgorzata Kożuchowska

Mąż Małgorzaty Kożuchowskiej jeszcze kilka lat temu był dziennikarzem. Jednak po zmianach władz w TVP w 2010 roku Bartosz Wróblewski odszedł z zawodu i mało kto wiedział co robi... Teraz już wiadomo, od lat rozwijał swoją firmę ochroniarską. Ale nie jest to zwykła firma ochroniarska, tylko wyspecjalizowane usługi ochroniarskie dla firm i instytucji rządowych.

Wróblewski, jako prezes, szybko pokazał, że ma smykałkę do interesów i wygrywał przetargi na ochranianie ważnych wydarzeń. Jak donosi "Świat i Ludzie", mąż Małgorzaty Kożuchowskiej podpisał kontrakty z tak wymagającymi klientami jak np. ambasada Stanów Zjednoczonych w Polsce. Podobno to jego firma obsługiwała też Euro 2012 w Polsce.

Po kolejnych zmianach w Telewizji Polskiej mówiono, że być może Wróblewski znów wróci do dziennikarstwa. Jego nazwisko miało paść w Sejmie podczas jednej z ostatnich debat o zmianach w telewizji publicznej. Jedna z posłanek wymieniła go w gronie dziennikarzy niesprawiedliwie zwolnionych z TVP.

Bartek był tym mile zaskoczony. Ale teraz jest na innym etapie życia. Idzie mu znakomicie. Nie zamierza tego zmieniać, by wrócić do przeszłości - mówi informator "Świata i Ludzi".

Jak czytamy w gazecie, Kożuchowska nie będzie nakłaniać męża do zmiany decyzji, jest dumna z tego, co zdołał osiągnąć, a jego firma świetnie się rozwija.

Jesteście zaskoczeni czym zajmuje się Bartek Wróblewski?

 

Zobacz także: Małgorzata Kożuchowska jest stylowa nawet na spacerze z synkiem. Jasiu już pięknie chodzi! ZDJĘCIA

 

Małgorzata Kożuchowska z mężem Bartkiem Wróblewskim i synkiem Jasiem na spacerze.

Małgorzata Kożuchowska z synem Jankiem idą ulicą i Bartkiem Wróblewskim z niebieskim wózkiem

 

Małgorzata Kożuchowska i Bartek Wróblewski pobrali się w 8 lat temu.

Bartek Wróblewski, Małgorzata Kożuchowska
AKPA

 

Małgorzata Kożuchowska i Bartek Wróblewski 10 października 2014 roku powitali na świecie swojego pierwszego synka Jasia Franciszka.

 

Przeładuj

Czy Asia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" żałuje udziału w programie?

zobacz 01:04