Kiedy Małgorzata Socha kilkanaście dni temu przyszła do "Dzień Dobry TVN", by opowiedzieć o łączących ją relacjach z mamą, wywołała burzę.

Reklama

„Czułam się jak w domu (…). Byłam tą małą Małgosią”, opowiadała Małgorzata Socha o pracy z mamą na sesji reklamowej. Widzowie jednak zwrócili wtedy uwagę na coś zupełnie innego — na lekko zaokrąglony brzuch aktorki. Od razu pojawiły się plotki, że Socha jest w czwartej ciąży. Czy to prawda? Postanowiliśmy o to spytać samą gwiazdę.

Małgorzata Socha spodziewa się czwartego dziecka?

Gdy tylko Małgorzata Socha pojawiła się w śniadaniówce TVN, w sieci zawrzało. Fani aktorki patrzyli tylko na jej brzuszek, doszukując się ciążowych krągłości Czy gwiazda "Przyjaciółek" naprawdę jest w ciąży? Aktorka zdradziła nam prawdę!

Okazuje się, że ja zawsze pozostaję sobą, bo nie wciągam brzucha na zamówienie. A co do czwartej ciąży, to jestem w niej od co najmniej dwóch lat. Jak coś się z niej urodzi, proszę, dajcie mi znać – żartuje w rozmowie z „Party” Małgorzata.

O urlopie macierzyńskim nie ma więc mowy. Zresztą o wypoczynkowym też na razie nie, bo gwiazda w czerwcu wraca na plan serialu „BrzydUla 2” (TVN 7). Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się też, że chwilę potem startują zdjęcia do „Przyjaciółek” (Polsat) - to już osiemnasty sezon! Oba seriale wracają na anteny już na jesieni.

East News

Jaka mamą jest Małgorzata Socha?

Małgorzata Socha jest mamą trójki maluchów. Gwiazda ma dwie córki: 8-letnią Zosię i 4-letnią Basię oraz 2-letniego Stasia. Czy myśli o powiększeniu rodziny? Ostatnie zdjęcia spod studia "Dzień Dobry TVN" wywołały lawinę plotek. Choć aktorka ma bardzo szczęśliwą rodzinę, pomocnego męża, piękny dom z ogrodem poza Warszawą, nie wydaje się jednak, by chciała jeszcze powiększyć swoją rodzinę.

Zobacz także

Zobacz także: Tak mieszka Małgorzata Socha! Spójrzcie, jak gwiazda "Przyjaciółek" urządziła swój luksusowy dom.

Małgorzat Socha ma lekko wystający brzuszek i nie zamierza tego jakoś specjalnie ukrywać, czym wpisuje się idealnie w ruch "body positive".

EOS

Co teraz robi Małgorzata Socha? Gwiazda spędza urlop ze swoimi dziećmi daleko od zgiełku miasta. A potem wraca do pracy na plan dwóch seriali.

Czas na odpoczynek na plaży ???? ???? i tradycyjne zbieranie kamyczków????. A Wy jakie pamiątki przywozicie z wakacji?", napisała Socha na Instagramie.

Prawdziwe dziecięce szczęście w Dniu Dziecka ???????????? Wszystkiego cudownego dla Was! ❤️ Pielęgnujcie wewnętrzne dziecko najdłużej jak się da ???????????? ", napisała pod tym wakacyjnym zdjęciem Małgosia.

My ją uwielbiamy za poczucie humoru i dystans do siebie. Brawo!

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama