Anna Lewandowska
Instagram
EXCLUSIVE

Czy Ania Lewandowska zdecyduje się na trzecie dziecko! Jest zdecydowana deklaracja

Anna Lewandowska
Instagram

Anna i Robert Lewandowscy trzy miesiące temu przywitali na świecie swoją drugą córeczkę. Laura dołączyła do starszej,  3-letniej już siostrzyczki Klary. Szczęśliwa mama w najnowszym magazynie "Flesz" opowiada o urokach macierzyństwa. W ekskluzywnym wywiadzie mówi m.in. o tym czym różniły się oba porody i jak Klara zareagowała na siostrę. Zdradza też, czy myślą o trzecim dziecku.

Zobaczcie, co Anna Lewandowska powiedziała "Fleszowi".

Zobacz także: Anna Lewandowska pozuje do zdjęcia z Klarą i Laurą na rękach. Fani: "słodki ciężar"!

Anna Lewandowska o drugim dziecku

W wywiadzie dla magazynu "Flesz" Anna Lewandowska mówiła m.in. jak zmieniło się życie słynnej pary po urodzeniu Laury. 

Myślę, że większość mam, które w domu mają dwoje lub więcej dzieci, zna ten obrazek, jak próbujemy karmić maluchy jednocześnie - śmieje się Lewandowska.

I zapewnia, że jej serce jest teraz dla dwojga!

Na razie Laura potrzebuje bardzo dużo mojej uwagi, a karmię ją piersią. Klara cieszy się, że ma rodzeństwo, mówi, że bardzo kocha siostrzyczkę. Natomiast bardzo dbamy o to, aby Klara miała jak najwięcej naszego czasu i naszej uwagi - mówi.

 Anna i Robert Lewandowski będą mieli trzecie dziecko?

We wcześniejszych wywiadach Anna Lewandowska mówiła, że pierwszy poród przebiegał z komplikacjami i był dla niej bardzo trudny. A jak było z drugim porodem?

Sam poród był dla mnie wyjątkowy, urodziłam rano, o godzinie 9.00, a o 17.00 byłam już w domu. Wszystko trwało 30 minut, nawet nie zdążono mi podać znieczulenia. To dla mnie było niesamowite – jedna kobieta, a dwa tak skrajnie różne porody. Klarę rodziłam 24 godziny, a Laurę 30 minut.

Jak zdradziła, Robert Lewandowski, biegnąc po schodach do szpitala, ledwo zdążył na ostatnie 10 minut.

A czy nabrała ochoty na trzecie dziecko?

Pewnie, czemu nie! - mówi Lewandowska.

Całość wywiadu w najnowszym magazynie "Flesz".

Anna Lewandowska na okładce "Flesza"
Flesz

Przeładuj

Życie serialowej babci z "rodzinki.pl" Haliny Skoczyńskiej było pełne dramatów: "W wieku 30 lat uciekłam grabarzowi spod łopaty"

zobacz 02:05