Maffashion i Sebastian Fabijański

Czuły pocałunek Maffashion i Sebastiana Fabijańskiego! Tylko spójrzcie na ich wspólne zdjęcia

Maffashion i Sebastian Fabijański

Maffashion i Sebastian Fabijański są parą? To pytanie już od niedawna zadają sobie fani modowej blogerki i aktora.

Kilka tygodni temu Maffashion i Czarek Jóźwik, czyli jedna z najpopularniejszych par w polskim internecie, poinformowała o swoim rozstaniu. Julia i jej były już partner opublikowali wówczas dość zaskakujący film, w którym zapewniali, że rozstali się w przyjaźni. 

Jakkolwiek głupio to wygląda, jesteśmy właśnie na sushi i rozstaliśmy się przed chwilą. Nie wiem, co mogę więcej powiedzieć, to były cudowne lata. (…) Siedziało to w nas obojgu od pewnego czasu. Było kilka rzeczy, których nie udało nam się przepracować i stąd decyzja o rozstaniu - wyznali w nagraniu.

Co ciekawe, po jakimś czasie w mediach pojawiły się plotki, że po rozstaniu z Czarkiem Maffashion związała się z aktorem, Sebastianem Fabijańskim. Razem pojawili się nawet na jednej z oficjalnych imprez. Aktor i blogerka do tej pory nie skomentowali doniesień na swój temat, ale teraz paparazzi "przyłapali" ich na romantycznym spotkaniu...

Maffashion i Sebastian Fabijański na randce?

Chociaż Maffashion i Sebastian Fabijański nie komentują medialnych doniesień na swój temat to patrząc na ich najnowsze zdjęcia możemy domyślać się, że są sobie naprawdę bliscy. Spójrzcie tylko na ich romantyczne powitanie! Maffashion i Sebastian Fabijański nie szczędzili sobie czułych gestów, a paparazzi uwiecznili ich pocałunek. 

Czyżby modową blogerkę i aktora naprawdę łączyło coś więcej niż tylko przyjaźń? Ich najnowsze zdjęcia mogą na to wskazywać. Zobaczcie sami!

Zobacz także: To może być najgorętsza para tej jesieni! Maffashion i przystojny aktor na jednej imprezie w Łodzi, są ZDJĘCIA

Maffashion spotkała się z Sebastianem Fabijańskim.

Maffashion i Sebastian Fabijański na spotkaniu

Blogerka i aktor do tej pory nie skomentowali plotek na temat swojej relacji.

Maffashion i Sebastian Fabijański na spotkaniu

 

Przeładuj

"Hotel Paradise: Ivan odpowiada na zarzuty Aty! "Została urażona damska duma”. Tego nie pokazali w telewizji!

zobacz 05:13