Newsy

Czego Maciej Musiał zazdrości Adamowi Zdrójkowskiemu? Będziecie zaskoczeni!

Adam Zdrójkwoski zdradza Party.pl, czego jego kolega z Rodzinki.pl mu pozazdrościł.

Tego się nie spodziewaliśmy! Adam Zdrójkowski, uczestnik 6. edycji "Tańca z Gwiazdami" zdradza nam, czego pozazdrościł mu kolega z planu "Rodzinki.pl" Maciej Musiał.

Zazdrości mi tego, że nauczę się tańczyć. Ale Maciek wie, że to jest ciężka praca, jeśli chodzi o spędzone godziny na treningach . Więc tak pół na pół... - mówi nam Adam.

Dodaje także, że liczy na wsparcie swoich kolegów z planu serialu TVP2. Jedyną osobą, która z ekipy "Rodzinki.pl" była w "Tańcu..." jest Agata Kulesza, więc ona go doskonale rozumie. A jak inni?

Mam nadzieję, że będą mnie wspierali jak najlepiej, przyjdą nawet na widownię - opowiada nam Zdrójkowski.

A skoro Maciej Musiał pozazdrościł Adamowi tańca, to może Adam, czegoś... pozazdrościł też Musiałowi? A właśnie, że tak! I o tym mówi nam młody aktor. Zobaczcie koniecznie nasze wideo! 

 

Zobacz: Taniec z Gwiazdami: Adam Zdrójkowski zatańczy z Wiktorią Omyłą. Młody aktor mocno przypakował!

 

Adam Zdrójkowski na ramówce Polsatu.

Adam Zdrójkowski
ONS

Maciej Musiał na ramówce TVP.

Maciej Musiał
ONS, Eastnews

Maciek i Adam podczas promocji "Rodzinki.pl" w 2015 roku.

Maciej Musiał i Adam Zdrójkowski
ONS

Maciej Musiał w garniturze, Agata Duda w garsonce
Newsy
Czy Kinga Duda pomoże Maćkowi Musiałowi w życiowym wyborze?
Czy Kinga Duda pomoże Maćkowi Musiałowi w życiowym wyborze?

Maciej Musiał dostał się do szkoły aktorskiej. A nawet dwóch - w Warszawie i Krakowie. Teraz Musiał ma dylemat, gdzie studiować. I, jak donosi tygodnik "Rewia", w tym wyborze pomoże mu... Kinga Duda . Zobacz: Co warto studiować? Informatyka, filologie obce, biotechnologia Kinga Duda jest przyjaciółką aktora i w Krakowie mieszka sama w mieszkaniu po swoich rodzicach. Tygodnik spekuluje, że gdyby Musiał zdecydował się tam studiować, miałby gdzie mieszkać. A Kinga, która sama studiuje na Uniwersytecie Jagielońskim prawo, wprowadziłaby go w klimaty tego miasta. Podobno jednak sama Kinga Duda rozważa studiowanie prawa w Warszawie, a wtedy to Maciek mógłby zająć się Kingą. Tak czy inaczej mogą na siebie liczyć. Teraz, podczas  Światowych Dni Młodzieży ,  Maciej Musiał mógł rozejrzeć się po Krakowie i przemyśleć poważnie czy przeprowadzić się tam na studia. Jaką decyzję podejmie? Dowiemy się 2 października!   Zobacz także: Maciej Musiał na Światowych Dniach Młodzieży szuka żony? "To kusi" mówi aktor. Która najbardziej mu się spodobała?   Maciej Musiał ma powodzenie u kobiet, co chwila jest widywany w towarzystwie innych dziewczyn.   Kinga Duda i Maciej Musiał są przyjaciółmi od jakiegoś czasu. Byli widywani razem w Pałacu Prezydenckim.  

Maciej Musiał na Światowych Dniach Młodzieży
Newsy
Maciej Musiał na Światowych Dniach Młodzieży szuka żony? "To kusi" mówi aktor. Która najbardziej mu się spodobała?
Maciej Musiał na Światowych Dniach Młodzieży szuka żony? "To kusi" mówi aktor. Która najbardziej mu się spodobała?

Jednym z ambasadorów Światowych Dni Młodzieży jest Maciek Musiał. Młody aktor jest znany ze swojej religijności, a teraz opisał, co takie Światowe Dni Młodzieży mogą młodemu człowiekowi dać. Okazuje się, że nie tylko wiarę, to może być też wielkie biuro matrymonialne. Czy Musiał też szuka żony? P { margin-bottom: 0.21cm; } Można szukać żony z całego świata. To kusi, tu są takie dziewczyny! Na przykład dziewczyny Trynidad i Tobago są takie piękne, naprawdę! To jest jakaś mieszkanka cudowna! - rozpływał się rozmarzony Musiał w wywiadzie dla Dzień Dobry TVN. Maciej Musiał opowiedział też, że ŚDM to walka o to, żeby zobaczyć papieża Franciszka. Sam uległ małej kontuzji kolana, żeby zająć dobre miejsce w miejscu, gdzie będzie przejeżdżał papież. Przyszliśmy ze znajomymi pod Wawel, gdzie Ojciec Święty miał przejechać. Już było ciasno i pchałem się trochę by być bliżej. Pani mi mówiła "tu nie ma już miejsca", a ja na to: "właśnie że jest" i wtedy wyrżnąłem się na ziemię w kwiaty. Ale dotarłem i byłem w piątym rzędzie! Żeby nie przegapić niczego byłem na telefonie z moją mama, która oglądała na żywo w telewizji i mnie informowała czy jedzie. Bo jak tylko coś jechało wszyscy się podrywali, czy to on. Tylko, że jak jechał spojrzałem najpierw w prawo, a potem tam gdzie jechał... niestety zobaczyłem już tylko jego czapejkę - opowiedział w DDTVN Maciek Musiał. Maciek Musiał na Światowych Dniach Młodzieży nawiązuje międzynarodowe przyjaźnie i kto wie, może znajdzie żonę :)? Zobacz także: Co papież dostanie od Błaszczykowskiego? Każdy fan by się ucieszył! Co dały inne gwiazdy? ZDJĘCIA   Maciej Musiał wśród kobiet czuje się znakomicie. Tutaj z Koreankami na ŚDM 2016.   Maciej Musiał widywany jest z różnymi koleżankami. Czy znajdzie miłość?...

Maciej Musiał odejdzie z rodzinki.pl?!
Seriale
Maciej Musiał przez studia odejdzie z rodzinki.pl?! Wiemy, jaka jest prawda!
Maciej Musiał przez studia odejdzie z rodzinki.pl?! Wiemy, jaka jest prawda!

Maciej Musiał odejdzie z serialu rodzinka.pl?! Niedawno aktor dostał się na dwie uczelnie aktorskie - w Krakowie i w Warszawie. J eśli aktor zdecyduje się studiować na którejś z nich, prawdopodobne jest to, że będzie musiał pożegnać się z hitowym serialem TVP, podaje fakt.pl. Studentom pierwszego roku zabrania się bowiem występowania w projektach aktorskich poza uczelnią. Czy od tej zasady nie ma wyjątku? Okazuje się, że jest i na tym będzie mógł skorzystać Maciej Musiał!   Rodzinka.pl bez Macieja Musiała? Odejścia Macieja Musiała z serialu na pewno nie wyobrażają sobie fani produkcji, ale i przystojnego aktora. Maciej Musiał w rodzince.pl gra bowiem od początku. Czy zatem zostanie nam już tylko oglądanie go w roli prowadzącego "The Voice of Poland" ? Okazuje się, że nie. Udało nam się ustalić, że jeśli aktor jest zobowiązany kontraktem, nie ma takiego przymusu, że musi przestać grać w produkcji filmowej czy serialu. Musiał jak wiadomo od lat jest związany z serialem TVP, więc wiele wskazuje na to, że nie będzie musiał rezygnować z serialu, żeby studiować aktorstwo. Podobną sytuację miała Olga Kalicka, która grała w serialach w trakcie studiów aktorskich. O tym czy Maciej zostanie w serialu "rodzinka.pl" dowiemy się zapewne po wakacjach. Oby udało mu się wszystko pogodzić!   Wyobrażacie sobie rodzinkę.pl bez Maćka Musiała?   Zobacz także: Studia prawnicze w Polsce. Czy warto się na nie decydować?   Rodzinka.pl bez Macieja Musiała?!   Jego fani na pewno będą zawiedzeni.   Maciej Musiał dostał się na studia. Czy będzie mógł dalej grać w serialu TVP?

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner