Magdalena Wałęsa wzięła ślub. Córka byłego prezydenta, Lecha Wałęsy wyszła za 50-letniego Lecha Kaźmierczyka, gdańskiego radnego. Para w sierpniu ogłosiła, że spodziewa się dziecka, czego nie dało się ukryć, bo sukienka podkreśliła ciążowy brzuszek. Gdański radny kilka dni temu na ślub zaprosił też za pośrednictwem Facebooka, pisząc:

Reklama

Jeszcze raz Zapraszamy , przyjaciół i znajomych na nasz Ślub, który odbędzie się w Bazylice Mariackiej Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Gdańsku dnia 31.08.2019 o godzinie 15. - czytamy na profilu Lecha Kaźmierczyka.

Goście na weselu Magdaleny Wałęsy

Na ceremonię zaproszona była rodzina i znajomi. Wśród gości nie mogło zabraknąć rodziców panny młodej, czyli Danuty i Lecha Wałęsów oraz jej rodzeństwa. Podczas uroczystości w kościele obok byłego prezydenta siedział jego syn Jarosław. Nie zabrakło też innych polityków i radnych Gdańska.

Magdalena Wałęsa na swój ślub wybrała prostą, elegancką suknię z koronkową górą i prostym dołem. Do tego buty na płaskiej podeszwie i delikatne kwiaty we włosach.

Najbardziej zaskakuje jednak wygląd Lecha Wałęsy, który na ślub córki do garnituru wybrał koszulkę z napisem "Konstytucja". To nie jedyne zaskoczenie na uroczystości! W roli świadków pojawili się dwaj mężczyźni. Podczas ślubu Lech Kaźmierczak przyjął nazwisko żony.

Gratulujemy nowożeńcom! Zobaczcie zdjęcia pary młodej!

Niedawno para zapraszała na swój ślub

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama