Ola Kowalska, Kasia Kowalska

Córka Kasi Kowalskiej ma koronawirusa i jest intubowana! Dramatyczny apel

Ola Kowalska, Kasia Kowalska

Córka Kasi Kowalskiej, Aleksandra Julia Yoriadis, trafiła do szpitala w Anglii, ponieważ ma koronawirusa. O wszystkim na Instagramie poinformowała sama Kasia Kowalska, która jest przerażona tą sytuacją. Powiedziała, że Ola przebywa obecnie w szpitalu. W piątek 27 marca Kasia Kowalska dostała telefon z pytaniem o zgodę na intubację Oli!

(...) Dzisiaj dostałam telefon z Anglii ze szpitala, w którym leży moja córka, z pytaniem o zgodę na intubację mojej córki. Chciałabym was tym filmikiem sprowokować do myślenia, czy rzeczywiście musicie wychodzić z domu, jeżeli to nie jest koniecznie - powiedziała Kasia Kowalska na Instagramie.

Zobacz także: Ola Kowalska, córka Kasi Kowalskiej, ma koronawirusa. Kilka dni wcześniej dodała wymowne zdjęcie

Kasia Kowalska ma ważny apel do wszystkich w związku z zaleceniami dotyczącymi tego, aby zostać w domach na czas pandemii koronawirusa.

Młodzi ludzie nie zdają sobie sprawy z tego, co się dzieje. Nie potrafię płakać, choć dziś wypłakałam! Jeśli musicie zostać w domu, zostańcie w domu! - apeluje Kasia Kowalska.

Zobacz także: Zobacz także: Córka Kasi Kowalskiej ma koronawirusa. Ola to jej jedyna córka, w wywiadzie mówiła o trudnym porodzie: "Była zatruta wodami płodowymi"

My dołączamy się do apelu Kasi Kowalskiej! Trzymamy kciuki za jej córkę, aby jak najszybciej wróciła do zdrowia. Córka Kasi Kowalskiej ma zaledwie 23 lata. To potwierdza, że koronawirus jest groźny nie tylko dla starszych osób i z chorobami współistniejącymi. Koronawirus jest równie groźny dla młodych.

Zobacz także: Koronawirus w Polsce. Zamknięte szkoły i przedszkola. Rodzice mogą liczyć na zasiłek opiekuńczy? Komu przysługuje?

Poniżej możecie posłuchać apelu Kasi Kowalskiej.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kasia Kowalska_Official (@kasia_kowalskaofficial)

Zobacz: Córka Kowalskiej nie zostawia suchej nitki na ojcu! Jak wspomina spotkanie z nim? "Uciekłam po trzech minutach"

Córka Kasi Kowalskiej, Ola, jest bardzo aktywna na Instagramie. To prawdziwa artystyczna dusza.

ola kowalska
Instagram

Ola Kowalska ma 23 lata.

Ola Kowalska

Więcej na temat Kasia Kowalska
Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48