Ola Kowalska, Kasia Kowalska
Newsy

Córka Kasi Kowalskiej ma koronawirusa i jest intubowana! Dramatyczny apel

Córka Kasi Kowalskiej, Aleksandra Julia Yoriadis, trafiła do szpitala, ponieważ ma koronawirusa. O wszystkim na Instagramie poinformowała sama Kasia Kowalska.

Córka Kasi Kowalskiej, Aleksandra Julia Yoriadis, trafiła do szpitala w Anglii, ponieważ ma koronawirusa. O wszystkim na Instagramie poinformowała sama Kasia Kowalska, która jest przerażona tą sytuacją. Powiedziała, że Ola przebywa obecnie w szpitalu. W piątek 27 marca Kasia Kowalska dostała telefon z pytaniem o zgodę na intubację Oli!

(...) Dzisiaj dostałam telefon z Anglii ze szpitala, w którym leży moja córka, z pytaniem o zgodę na intubację mojej córki. Chciałabym was tym filmikiem sprowokować do myślenia, czy rzeczywiście musicie wychodzić z domu, jeżeli to nie jest koniecznie - powiedziała Kasia Kowalska na Instagramie.

Zobacz także: Ola Kowalska, córka Kasi Kowalskiej, ma koronawirusa. Kilka dni wcześniej dodała wymowne zdjęcie

Kasia Kowalska ma ważny apel do wszystkich w związku z zaleceniami dotyczącymi tego, aby zostać w domach na czas pandemii koronawirusa.

Młodzi ludzie nie zdają sobie sprawy z tego, co się dzieje. Nie potrafię płakać, choć dziś wypłakałam! Jeśli musicie zostać w domu, zostańcie w domu! - apeluje Kasia Kowalska.

Zobacz także: Zobacz także: Córka Kasi Kowalskiej ma koronawirusa. Ola to jej jedyna córka, w wywiadzie mówiła o trudnym porodzie: "Była zatruta wodami płodowymi"

My dołączamy się do apelu Kasi Kowalskiej! Trzymamy kciuki za jej córkę, aby jak najszybciej wróciła do zdrowia. Córka Kasi Kowalskiej ma zaledwie 23 lata. To potwierdza, że koronawirus jest groźny nie tylko dla starszych osób i z chorobami współistniejącymi. Koronawirus jest równie groźny dla młodych.

Zobacz także: Koronawirus w Polsce. Zamknięte szkoły i przedszkola. Rodzice mogą liczyć na zasiłek opiekuńczy? Komu przysługuje?

Poniżej możecie posłuchać apelu Kasi Kowalskiej.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kasia Kowalska_Official (@kasia_kowalskaofficial)

Zobacz: Córka Kowalskiej nie zostawia suchej nitki na ojcu! Jak wspomina spotkanie z nim? "Uciekłam po trzech minutach"

Córka Kasi Kowalskiej, Ola, jest bardzo aktywna na Instagramie. To prawdziwa artystyczna dusza.

ola kowalska
Instagram

Ola Kowalska ma 23 lata.

Ola Kowalska

Kasia Kowalska w czarnej marynarce
East News
Newsy
Córka Kasi Kowalskiej nie była zakażona koronawirusem? Menedżer artystki komentuje doniesienia
rzedstawiciel Kasi Kowalskiej zdementował medialne doniesienia dotyczące jej córki.

Przedstawiciel Kasi Kowalskiej  zdementował medialne doniesienia dotyczące jej córki. Menedżer artystki w rozmowie z portalem Pudelek.pl zaprzeczył, że Ola Kowalska zmagała się z koronawirusem! Jak menedżer Kasi Kowalskiej komentuje informacje, które w ostatnich tygodniach pojawiły się w mediach? Czy Ola Kowalska przechodziła w ogóle testy na koronawirusa? Córka Kasi Kowalskiej nie miała koronawirusa? Kilka tygodni temu Kasia Kowalska opublikowała niepokojące nagranie na Instagramie. Wokalistka zdradziła wówczas, że jej córka trafiła do szpitala. Córka gwiazdy została zaintubowana. Kasia Kowalska apelowała przy okazji, żeby jej fani zastanowili się, czy muszą teraz wychodzić ze swoich domów - wtedy w Polsce i na świecie panowała już epidemia koronawirusa. (...) Dzisiaj dostałam telefon z Anglii ze szpitala, w którym leży moja córka, z pytaniem o zgodę na intubację mojej córki. Chciałabym was tym filmikiem sprowokować do myślenia, czy rzeczywiście musicie wychodzić z domu, jeżeli to nie jest koniecznie - mówiła Kasia Kowalska. I chyba wszyscy byli wówczas pewni, że córka Kasi Kowalskiej walczy z koronawirusem. Dziś, kilka tygodni od tamtych wydarzeń menadżer artystki prostuje informacje o Oli Kowalskiej! Okazuje się, że 23-letnia córka Kasi Kowalskiej nie miała koronawirusa! Kasia nigdy nie powiedziała, że Ola ma koronawirusa. Początkowo były takie podejrzenia, ale kilkukrotny test tego nie potwierdził - portal Pudelek.pl powołuje się na menedżera Kasi Kowalskiej. Sama Kasia Kowalska do tej pory nie skomentowała informacji dotyczących stanu zdrowia córki. Z kolei Ola zaledwie kilka godzin temu, podczas relacji na InstaStories, pokazała swoje zdjęcie z masce ochronnej- fotkę podpisała "wychodzę" co może...

Ola Kowalska
Newsy
Ola Kowalska, córka Kasi Kowalskiej, ma koronawirusa. Leży w szpitalu w Anglii
Ola Kowalska, córka Kasi Kowalskiej, ma koronawirusa. Leży w szpitalu w Anglii

Ola Kowalska, córka Kasi Kowalskiej, ma zaledwie 23 lata. Jak poinformowała na Instagramie Kasia Kowalska, Ola została zarażona koronawirusem, a jej stan jest poważny. Piosenkarka musiała telefonicznie wyrazić zgodę na intubację Oli: Dzisiaj dostałam telefon z Anglii ze szpitala, w którym leży moja córka, z pytaniem o zgodę na intubację  mojej córki .  Chciałabym was tym filmikiem sprowokować do myślenia, czy rzeczywiście musicie wychodzić z domu, jeżeli to nie jest koniecznie - powiedziała Kasia Kowalska na Instagramie. Trzymamy kciuki za to, żeby Ola jak najszybciej wróciła do zdrowia! To zdolna i piękna dziewczyna! Ola Kowalska - wiek, szkoła, zainteresowania, zdjęcia z Instagrama Ola Kowalska, córka Kasi Kowalskiej, jest jak prawdziwy barwny ptak! Ola ma 23 lata i mieszka na co dzień w Anglii. Jej głównym zainteresowaniem jest moda - i to właśnie widzimy, kiedy patrzymy na jej Instagram. Ola Kowalska dodaje mnóstwo zdjęć swoich stylizacji oraz fryzur. Zobacz także:  Córka Kasi Kowalskiej pozuje topless na Instagramie! Tak odważnych zdjęć po Oli Kowalskiej nikt się nie spodziewał Ola Kowalska pochwaliła się jakiś czas temu jasnymi włosami.         Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez 𝔬𝔩𝔞 (@olahontaz) Mar 15, 2020 o 4:03 PDT Ola Kowalska jeszcze do niedawna miała ciemne włosy.         Wyświetl ten post na Instagramie.            ...

ola kowalska
instagram
Newsy
Córka Kasi Kowalskiej ma koronawirusa. Ola to jej jedyna córka, w wywiadzie mówiła o trudnym porodzie: "Była zatruta wodami płodowymi"
Córka Kasi Kowalskiej ma koronawirusa - o wszystkim na Instagramie poinformowała Kasia Kowalska, która dostała w piątek telefon od szpitala, w którym leży jej córka, Ola.

Córka Kasi Kowalskiej ma koronawirusa - o wszystkim na Instagramie poinformowała sama Kasia Kowalska, która dostała w piątek telefon od szpitala, w którym leży jej córka, Ola. Piosenkarka jest przerażona, ponieważ to dla niej bardzo trudna sytuacja. Dzisiaj dostałam telefon z Anglii ze szpitala, w którym leży moja córka, z pytaniem o zgodę na intubację  mojej córki .  Chciałabym was tym filmikiem sprowokować do myślenia, czy rzeczywiście musicie wychodzić z domu, jeżeli to nie jest koniecznie - powiedziała Kasia Kowalska na Instagramie. Zobacz także:  Córka Kasi Kowalskiej ma koronawirusa i jest intubowana! Dramatyczny apel Ola Kowalska to jedyna córka Kasi Kowalskiej. W jednym z wywiadów dla magazynu VIVA! Kasia Kowalska tak wspominała poród Oli. Okazuje się, że życie Oli wisiało na włosku: Cud, że akurat na dyżurze był lekarz, u którego leczyłam się prywatnie. Powiedział pielęgniarce, żeby co dwie godziny sprawdzała tętno moje i dziecka. O drugiej w nocy pielęgniarka zaczęła krzyczeć, że nie słyszy tętna Oli. Rzucili mnie na łóżko i biegiem na salę operacyjną. Pamiętam dygot, wydawało mi się, że jest zimno, a to był strach. Zrobili mi cesarskie cięcie. Ola była zatruta wodami płodowymi, musieli przywracać ją do życia. Powiodło się za czwartą próbą  - powiedziała Kasia Kowalska o porodzie Oli. Trzymamy kciuki za to, żeby Ola jak najszybciej wróciła do zdrowia!         Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez Kasia Kowalska_Official...

Nasze akcje
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
Newsy

Nowoczesny wymiar kobiecości? Manifestuj go zapachem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner