ola kowalska
instagram
Newsy

Córka Kasi Kowalskiej ma koronawirusa. Ola to jej jedyna córka, w wywiadzie mówiła o trudnym porodzie: "Była zatruta wodami płodowymi"

Córka Kasi Kowalskiej ma koronawirusa - o wszystkim na Instagramie poinformowała Kasia Kowalska, która dostała w piątek telefon od szpitala, w którym leży jej córka, Ola.

Córka Kasi Kowalskiej ma koronawirusa - o wszystkim na Instagramie poinformowała sama Kasia Kowalska, która dostała w piątek telefon od szpitala, w którym leży jej córka, Ola. Piosenkarka jest przerażona, ponieważ to dla niej bardzo trudna sytuacja.

Dzisiaj dostałam telefon z Anglii ze szpitala, w którym leży moja córka, z pytaniem o zgodę na intubację mojej córki. Chciałabym was tym filmikiem sprowokować do myślenia, czy rzeczywiście musicie wychodzić z domu, jeżeli to nie jest koniecznie - powiedziała Kasia Kowalska na Instagramie.

Zobacz także: Córka Kasi Kowalskiej ma koronawirusa i jest intubowana! Dramatyczny apel

Ola Kowalska to jedyna córka Kasi Kowalskiej. W jednym z wywiadów dla magazynu VIVA! Kasia Kowalska tak wspominała poród Oli. Okazuje się, że życie Oli wisiało na włosku:

Cud, że akurat na dyżurze był lekarz, u którego leczyłam się prywatnie. Powiedział pielęgniarce, żeby co dwie godziny sprawdzała tętno moje i dziecka. O drugiej w nocy pielęgniarka zaczęła krzyczeć, że nie słyszy tętna Oli. Rzucili mnie na łóżko i biegiem na salę operacyjną. Pamiętam dygot, wydawało mi się, że jest zimno, a to był strach. Zrobili mi cesarskie cięcie. Ola była zatruta wodami płodowymi, musieli przywracać ją do życia. Powiodło się za czwartą próbą - powiedziała Kasia Kowalska o porodzie Oli.

Trzymamy kciuki za to, żeby Ola jak najszybciej wróciła do zdrowia!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kasia Kowalska_Official (@kasia_kowalskaofficial)

Ola Kowalska to prawdziwa artystyczna dusza. Uwielbia modę!

Ola Kowalska, Kasia Kowalska

Swoimi kontrowersyjnymi stylizacjami chwali się na Instagramie.

ola kowalska

Olę i Kasię łączy niezwykła więź.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez 𝔬𝔩𝔞 (@olahontaz)

 

Ola Kowalska, Kasia Kowalska
Newsy
Córka Kasi Kowalskiej ma koronawirusa i jest intubowana! Dramatyczny apel
Córka Kasi Kowalskiej, Aleksandra Julia Yoriadis, trafiła do szpitala, ponieważ ma koronawirusa. O wszystkim na Instagramie poinformowała sama Kasia Kowalska.

Córka Kasi Kowalskiej,  Aleksandra Julia Yoriadis, trafiła do szpitala w Anglii, ponieważ ma koronawirusa.  O wszystkim na Instagramie poinformowała sama Kasia Kowalska, która jest przerażona tą sytuacją. Powiedziała, że Ola  przebywa obecnie w szpitalu. W piątek 27 marca Kasia Kowalska dostała telefon z pytaniem o zgodę na intubację Oli! (...) Dzisiaj dostałam telefon z Anglii ze szpitala, w którym leży moja córka, z pytaniem o zgodę na intubację mojej córki . Chciałabym was tym filmikiem sprowokować do myślenia, czy rzeczywiście musicie wychodzić z domu, jeżeli to nie jest koniecznie - powiedziała Kasia Kowalska na Instagramie. Zobacz także:  Ola Kowalska, córka Kasi Kowalskiej, ma koronawirusa. Kilka dni wcześniej dodała wymowne zdjęcie Kasia Kowalska ma ważny apel do wszystkich w związku z zaleceniami dotyczącymi tego, aby zostać w domach na czas pandemii koronawirusa. Młodzi ludzie nie zdają sobie sprawy z tego, co się dzieje. Nie potrafię płakać, choć dziś wypłakałam! Jeśli musicie zostać w domu, zostańcie w domu! - apeluje Kasia Kowalska. Zobacz także:  Zobacz także:  Córka Kasi Kowalskiej ma koronawirusa. Ola to jej jedyna córka, w wywiadzie mówiła o trudnym porodzie: "Była zatruta wodami płodowymi" My dołączamy się do apelu Kasi Kowalskiej! Trzymamy kciuki za jej córkę, aby jak najszybciej wróciła do zdrowia. Córka Kasi Kowalskiej ma zaledwie 23 lata. To potwierdza, że  koronawirus jest groźny nie tylko dla starszych osób  i z chorobami współistniejącymi. Koronawirus jest równie groźny dla młodych. Zobacz także:  Koronawirus w Polsce. Zamknięte szkoły i przedszkola. Rodzice mogą liczyć na zasiłek opiekuńczy? Komu przysługuje?...

Ola Kowalska
Newsy
Ola Kowalska, córka Kasi Kowalskiej, ma koronawirusa. Leży w szpitalu w Anglii
Ola Kowalska, córka Kasi Kowalskiej, ma koronawirusa. Leży w szpitalu w Anglii

Ola Kowalska, córka Kasi Kowalskiej, ma zaledwie 23 lata. Jak poinformowała na Instagramie Kasia Kowalska, Ola została zarażona koronawirusem, a jej stan jest poważny. Piosenkarka musiała telefonicznie wyrazić zgodę na intubację Oli: Dzisiaj dostałam telefon z Anglii ze szpitala, w którym leży moja córka, z pytaniem o zgodę na intubację  mojej córki .  Chciałabym was tym filmikiem sprowokować do myślenia, czy rzeczywiście musicie wychodzić z domu, jeżeli to nie jest koniecznie - powiedziała Kasia Kowalska na Instagramie. Trzymamy kciuki za to, żeby Ola jak najszybciej wróciła do zdrowia! To zdolna i piękna dziewczyna! Ola Kowalska - wiek, szkoła, zainteresowania, zdjęcia z Instagrama Ola Kowalska, córka Kasi Kowalskiej, jest jak prawdziwy barwny ptak! Ola ma 23 lata i mieszka na co dzień w Anglii. Jej głównym zainteresowaniem jest moda - i to właśnie widzimy, kiedy patrzymy na jej Instagram. Ola Kowalska dodaje mnóstwo zdjęć swoich stylizacji oraz fryzur. Zobacz także:  Córka Kasi Kowalskiej pozuje topless na Instagramie! Tak odważnych zdjęć po Oli Kowalskiej nikt się nie spodziewał Ola Kowalska pochwaliła się jakiś czas temu jasnymi włosami.         Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez 𝔬𝔩𝔞 (@olahontaz) Mar 15, 2020 o 4:03 PDT Ola Kowalska jeszcze do niedawna miała ciemne włosy.         Wyświetl ten post na Instagramie.            ...

Ola Kowalska ma koronawirusa. Kilka dni wcześniej dodała wymowne zdjęcie
Instagran
Newsy
Ola Kowalska, córka Kasi Kowalskiej, ma koronawirusa. Kilka dni wcześniej dodała wymowne zdjęcie
Córka Kasi Kowalskiej, Ola Kowalska ma koronawirusa. Poinformowała o tym na Instagramie Kasia Kowalska, która wystosowała do wszystkich swoich fanów apel.

Córka Kasi Kowalskiej, Ola Kowalska ma koronawirusa . Poinformowała o tym na Instagramie Kasia Kowalska, która wystosowała do wszystkich swoich fanów apel, aby stosowali się do zaleceń i w miarę możliwości nie wychodzili z domów ( Zobacz także:  Córka Kasi Kowalskiej ma koronawirusa i jest intubowana! Dramatyczny apel ): Dzisiaj dostałam telefon z jednego ze szpitali w Anglii, w którym leży moja córka. Pytali, czy zgadzam się na jej intubację. Chciałabym tym filmikiem sprowokować was do myślenia, czy musicie wychodzić z domu, czy to naprawdę jest konieczne - zaapelowała Kasia Kowalska. Zobacz także:  Córka Kasi Kowalskiej ma koronawirusa. Ola to jej jedyna córka, w wywiadzie mówiła o trudnym porodzie: "Była zatruta wodami płodowymi" Ola Kowalska kilka dni wcześniej dodała na Instagramie zdjęcie z koroną, które można interpretować jako komentarz do sytuacji na całej świecie związanej z koronawirusem.         Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez 𝔬𝔩𝔞 (@olahontaz) Mar 19, 2020 o 6:35 PDT Pod postem zaczęły pojawiać się komentarze: "Ola, walcz" - napisała jedna z fanek. "Trzymaj się, musi być dobrze", "Bądź dzielna, zdrowiej dziewczyno", "Jesteśmy z tobą". My też trzymamy kciuki za Olę Kowalską! Mamy nadzieję, że jak najszybciej wróci do zdrowia! Ola ma zaledwie 23 lata.         Wyświetl ten post na Instagramie.  ...

Nasze akcje

Poznaj Huawei Mobile Services i ciesz się wyjątkowymi funkcjami w przyjaznym ekosystemie

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Newsy

To zdrowy i ekologiczny nawyk, który pozwoli ci zadbać o siebie i środowisko

Partner
Newsy

Bo należy ci się komfort! Zabiegi EMSELLA i EXILIS ULTRA 360 na nietrzymanie moczu

Partner