Party Stories
Ola Kowalska ma koronawirusa. Kilka dni wcześniej dodała wymowne zdjęcie
Instagran
Newsy

Ola Kowalska, córka Kasi Kowalskiej, ma koronawirusa. Kilka dni wcześniej dodała wymowne zdjęcie

Córka Kasi Kowalskiej, Ola Kowalska ma koronawirusa. Poinformowała o tym na Instagramie Kasia Kowalska, która wystosowała do wszystkich swoich fanów apel.

Córka Kasi Kowalskiej, Ola Kowalska ma koronawirusa. Poinformowała o tym na Instagramie Kasia Kowalska, która wystosowała do wszystkich swoich fanów apel, aby stosowali się do zaleceń i w miarę możliwości nie wychodzili z domów (Zobacz także: Córka Kasi Kowalskiej ma koronawirusa i jest intubowana! Dramatyczny apel):

Dzisiaj dostałam telefon z jednego ze szpitali w Anglii, w którym leży moja córka. Pytali, czy zgadzam się na jej intubację. Chciałabym tym filmikiem sprowokować was do myślenia, czy musicie wychodzić z domu, czy to naprawdę jest konieczne - zaapelowała Kasia Kowalska.

Zobacz także: Córka Kasi Kowalskiej ma koronawirusa. Ola to jej jedyna córka, w wywiadzie mówiła o trudnym porodzie: "Była zatruta wodami płodowymi"

Ola Kowalska kilka dni wcześniej dodała na Instagramie zdjęcie z koroną, które można interpretować jako komentarz do sytuacji na całej świecie związanej z koronawirusem.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez 𝔬𝔩𝔞 (@olahontaz)

Pod postem zaczęły pojawiać się komentarze:

"Ola, walcz" - napisała jedna z fanek.
"Trzymaj się, musi być dobrze",
"Bądź dzielna, zdrowiej dziewczyno",
"Jesteśmy z tobą".

My też trzymamy kciuki za Olę Kowalską! Mamy nadzieję, że jak najszybciej wróci do zdrowia! Ola ma zaledwie 23 lata.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

💜@zuzzibuzzi gave me this beautiful dress thoooo

Post udostępniony przez 𝔬𝔩𝔞 (@olahontaz)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez 𝔬𝔩𝔞 (@olahontaz)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

90s baby

Post udostępniony przez 𝔬𝔩𝔞 (@olahontaz)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez 𝔬𝔩𝔞 (@olahontaz)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez 𝔬𝔩𝔞 (@olahontaz)

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Ola Kowalska, Kasia Kowalska
Newsy
Córka Kasi Kowalskiej ma koronawirusa i jest intubowana! Dramatyczny apel
Córka Kasi Kowalskiej, Aleksandra Julia Yoriadis, trafiła do szpitala, ponieważ ma koronawirusa. O wszystkim na Instagramie poinformowała sama Kasia Kowalska.

Córka Kasi Kowalskiej,  Aleksandra Julia Yoriadis, trafiła do szpitala w Anglii, ponieważ ma koronawirusa.  O wszystkim na Instagramie poinformowała sama Kasia Kowalska, która jest przerażona tą sytuacją. Powiedziała, że Ola  przebywa obecnie w szpitalu. W piątek 27 marca Kasia Kowalska dostała telefon z pytaniem o zgodę na intubację Oli! (...) Dzisiaj dostałam telefon z Anglii ze szpitala, w którym leży moja córka, z pytaniem o zgodę na intubację mojej córki . Chciałabym was tym filmikiem sprowokować do myślenia, czy rzeczywiście musicie wychodzić z domu, jeżeli to nie jest koniecznie - powiedziała Kasia Kowalska na Instagramie. Zobacz także:  Ola Kowalska, córka Kasi Kowalskiej, ma koronawirusa. Kilka dni wcześniej dodała wymowne zdjęcie Kasia Kowalska ma ważny apel do wszystkich w związku z zaleceniami dotyczącymi tego, aby zostać w domach na czas pandemii koronawirusa. Młodzi ludzie nie zdają sobie sprawy z tego, co się dzieje. Nie potrafię płakać, choć dziś wypłakałam! Jeśli musicie zostać w domu, zostańcie w domu! - apeluje Kasia Kowalska. Zobacz także:  Zobacz także:  Córka Kasi Kowalskiej ma koronawirusa. Ola to jej jedyna córka, w wywiadzie mówiła o trudnym porodzie: "Była zatruta wodami płodowymi" My dołączamy się do apelu Kasi Kowalskiej! Trzymamy kciuki za jej córkę, aby jak najszybciej wróciła do zdrowia. Córka Kasi Kowalskiej ma zaledwie 23 lata. To potwierdza, że  koronawirus jest groźny nie tylko dla starszych osób  i z chorobami współistniejącymi. Koronawirus jest równie groźny dla młodych. Zobacz także:  Koronawirus w Polsce. Zamknięte szkoły i przedszkola. Rodzice mogą liczyć na zasiłek opiekuńczy? Komu przysługuje?...

ola kowalska
instagram
Newsy
Córka Kasi Kowalskiej ma koronawirusa. Ola to jej jedyna córka, w wywiadzie mówiła o trudnym porodzie: "Była zatruta wodami płodowymi"
Córka Kasi Kowalskiej ma koronawirusa - o wszystkim na Instagramie poinformowała Kasia Kowalska, która dostała w piątek telefon od szpitala, w którym leży jej córka, Ola.

Córka Kasi Kowalskiej ma koronawirusa - o wszystkim na Instagramie poinformowała sama Kasia Kowalska, która dostała w piątek telefon od szpitala, w którym leży jej córka, Ola. Piosenkarka jest przerażona, ponieważ to dla niej bardzo trudna sytuacja. Dzisiaj dostałam telefon z Anglii ze szpitala, w którym leży moja córka, z pytaniem o zgodę na intubację  mojej córki .  Chciałabym was tym filmikiem sprowokować do myślenia, czy rzeczywiście musicie wychodzić z domu, jeżeli to nie jest koniecznie - powiedziała Kasia Kowalska na Instagramie. Zobacz także:  Córka Kasi Kowalskiej ma koronawirusa i jest intubowana! Dramatyczny apel Ola Kowalska to jedyna córka Kasi Kowalskiej. W jednym z wywiadów dla magazynu VIVA! Kasia Kowalska tak wspominała poród Oli. Okazuje się, że życie Oli wisiało na włosku: Cud, że akurat na dyżurze był lekarz, u którego leczyłam się prywatnie. Powiedział pielęgniarce, żeby co dwie godziny sprawdzała tętno moje i dziecka. O drugiej w nocy pielęgniarka zaczęła krzyczeć, że nie słyszy tętna Oli. Rzucili mnie na łóżko i biegiem na salę operacyjną. Pamiętam dygot, wydawało mi się, że jest zimno, a to był strach. Zrobili mi cesarskie cięcie. Ola była zatruta wodami płodowymi, musieli przywracać ją do życia. Powiodło się za czwartą próbą  - powiedziała Kasia Kowalska o porodzie Oli. Trzymamy kciuki za to, żeby Ola jak najszybciej wróciła do zdrowia!         Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez Kasia Kowalska_Official...

Kasia Kowalska z córką na festiwalu w Sopocie
EastNews
Newsy
Kasia Kowalska złożyła poruszające życzenia. Jej córka Ola nadal jest w szpitalu z powodu koronawirusa

To bardzo trudne Święta Wielkanocne dla Kasi Kowalskiej. Jej córka Ola spędza je w Londynie, w szpitalu. Ola Kowalska została zarażona koronawirusem, a jej stan początkowo był ciężki. Na szczęście z dnia na dzień zaczął się stabilizować, o czym informowała za pomocą mediów społecznościowych Kasia Kowalska. Tuż przed Wielkanocą Kasia Kowalska zabrała głos i złożyła wszystkim fanom bardzo poruszające życzenia. Pokazała kartkę świąteczną i napisała: Spokojnych świąt. Jesteśmy myślami z Olą. Dziękuję  - napisała na swoim profilu Kasia Kowalska. To kartka udostępniona przez Kasię Kowalską na Instagramie. Najprawdopodobniej wykonał ją jej syn. O tym, że Ola Kowalska ma koronawirusa, poinformowała jej mama w bardzo poruszającym apelu. Kasia Kowalska ponad dwa tygodnie temu powiedziała: Dzisiaj dostałam telefon z jednego ze szpitali w Anglii, w którym leży moja córka.  Pytali, czy zgadzam się na jej intubację.  Chciałabym tym filmikiem sprowokować was do myślenia, czy musicie wychodzić z domu, czy to naprawdę jest konieczne - zaapelowała Kasia Kowalska dwa tygodnie temu. Zobacz także:  Córka Kasi Kowalskiej ma koronawirusa. Ola to jej jedyna córka, w wywiadzie mówiła o trudnym porodzie: "Była zatruta wodami płodowymi" Ola Kowalska jest nadal w szpitalu w Londynie. Trzymamy cały czas kciuki za Olę Kowalską! Mamy nadzieję, że jak najszybciej wróci do zdrowia! Ola ma zaledwie 23 lata.         Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez 𝔬𝔩𝔞 (@olahontaz) Mar 10, 2020 o 12:23...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner