Kowalska z córką na okłądce Vivy Kasia Kowalska z córką, Olą Kasia Kowalska z dziećmi na Top of the Top Sopot Festival Kasia Kowalska z córką na okładce Viva
Kowalska z córką na okłądce Vivy
1/4
Kowalska z córką na okłądce Vivy

 

O Aleksandrze Yoriadis jest już bardzo głośno! Nastoletnia córka Kasi Kowalskiej wyrosła na piękną kobietę, która pasjonuje się modą, mimo stresującego dzieciństwa. Na co dzień mieszka w Wielkiej Brytanii, ale ostatnio gościła w Polsce i korzystając z okazji, udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała o relacjach z mamą, ale również i o ojcu, nie pozostawiając na nim suchej nitki!

 

Kowalska z córką Olą na okładce! Bardzo szczery wywiad!

 

Kasia i Ola zdecydowały się na wspólną rozmowę i okładkę dla magazynu Viva!. Choć Kowalska zawsze trzymała swoją córkę z dala od show - biznesu, teraz nie ma na nią tak wielkiego wpływu. Dziewczyna zgodziła się na szczerą rozmowę, podczas której opowiedziała razem z mamą o tym, co w sobie podziwiają, który mężczyzna jest najważniejszy w ich życiu, ale i o ojcu, którego nigdy przy niej nie było.

 

Przeczytajcie poruszjące słowa na następnej stronie!

 

Polecamy: Hołd dla Kory w Sopocie i... żenujące zachowanie Macieja Maleńczuka! Zobacz WIDEO

 

Na scenie od 24 lat

Kasia Kowalska
ONS.pl

2/4
Kasia Kowalska z córką, Olą

 

Ola Kowalska nigdy nie tęskniła za ojcem, Kostkiem Yoriadisem. Spotkała się z nim tylko raz - uciekła po trzech minutach!

Podobno, gdy byłam mała, odwiedzał mnie u dziadków. Potem przestał. Nigdy za nim nie tęskniłam. Nigdy nie czułam potrzeby bycia z nim. Mama powiedziała jasno, że jeżeli chcę, mogę się z nim spotykać. Spróbowałam raz. Uciekłam po trzech minutach. Dziadek pokazał mi, że jak się jest dziadkiem, ojcem, rodzicem to się przychodzi i się stara. A to jest koleś, który się nie starał. Nie dostałam od niego nawet karki z życzeniami. Nie dostałam nic. - zaczęła.

 

Dziennikarz zapytał Olę o życie bez ojca. Okazuje się, że tatę po prostu zastąpił jej dziadek:

Trudno tęsknić za czymś, czego nigdy się nie doznało. Dziadek wypełnił ten brak swoją wielką miłością. A mama wzięła na siebie cały ciężar wychowania. Pamiętam, że jak byłam mała i mama walczyła o prawo do opieki rodzicielskiej, przyszła do nas psycholog. Miałam narysować naszą rodzinę. Narysowałam mamę, siebie i trzy koty. To była moja rzeczywistość. Zawsze mieliśmy koty, ale teraz mój brat ma alergię i nie możemy mieć - mówi Ola w VIVIE!

3/4
Kasia Kowalska z dziećmi na Top of the Top Sopot Festival
ONS

Podczas festiwalu Sopot Top Of The Top, Kowalska zabrała na ściankę dzieci: 21 - letnią Aleksandrę i 10 - letniego Ignacego. Nastolatka pochodzi ze związku artystki z Kostkiem Joriadisem, a chłopiec jest owocem miłości z perkusistą Marcinem Ułanowskim.

4/4
Kasia Kowalska z córką na okładce Viva

Najnowszy numer Vivy do nabycia już od 23 - go sierpnia. 

Więcej na temat Kasia Kowalska Ola Kowalska