Hanna Lis jest mamą dwóch córek, 21-letniej Julii i 19-letniej Ani. Obie kobiety są piękne i twórcze i mają już swój plan na życie. Julia zdobywa wiedzę w Holandii i tam też mieszka, a Anna za przykładem siostry pragnęła studiować Historię Sztuki także za granicą. Niestety epidemia pokrzyżowała jej plany dotyczące kształcenia. Anna postanowiła więc zająć się modelingiem i rozpoczęła współpracę z jedną z lepszych agencji w Polsce. Jej uroda faktycznie zapiera dech w piersiach! Podobna do mamy?

Reklama

Anna Kozińska podbija rynek modelingu!

Anna Kozińska, jak opowiadała jeszcze niedawno Hanna Lis w wywiadzie dla "Vivy!" cechuje się niezwykłą wrażliwością estetyczną. Stąd właśnie jej wielka miłość do sztuki i plany, by kształcić się w tym zawodzie:

Po wizycie w Muzeum Watykańskim zadzwoniła oburzona tym, że zwiedzający macają rzeźby, jakby to był sklep Zary, a nie świątynia sztuki". Jest bardzo dobrym fotografem, ale chce studiować historię sztuki - mówiła w wywiadzie Hanna.

Ania od najmłodszych lat lubiła stać także przed obiektywem, szczególnie wtedy gdy towarzyszyła mamie podczas branżowych wydarzeń. Nic więc dziwnego, że wrażliwa na walory estetyczne 19-latka zaczęła interesować się modelingiem i pokazywać się tam w coraz piękniejszych i odważniejszych ujęciach. Niedawno agencja modelek i modeli "Uncover Models" pochwaliła się, że Anna zasiliła jej szeregi. Musimy przyznać, że jesteśmy pod bardzo dużym wrażeniem. Córka Hanny Lis wygląda wspaniale i jest bardzo podobna do pięknej mamy.

Też tak uważacie?

Zobacz także: Hanna Lis o życiowym dramacie, omal nie straciła córki. „To co, może wyskrobiemy?"

Zobacz także

Nawet gdy Ania nie była jeszcze dorosła. Media spekulowały, że kiedyś zaistnieje w show-biznesie. Od zawsze lubiła reflektory i obiektywy.

Anna Kozińska jest wielką dumą swojej mamy.

Instagram

Anna zachwyca urodą. Zdjęcia, jakie widnieją na stronie agencji modelingu, dla której pracuje, są zjawiskowe.

Say #HI to our new #amazing girl, Anna Lea!! ???????????? We are super happy to have You on board, welcome at #UncoverFamily ❤️❤️
Opublikowany przez Uncover Models Wtorek, 16 marca 2021

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama