Karolina Małysz w kurtce
Instagram

Córka Adama Małysza zaręczyła się! Karolina pokazała pierścionek

Karolina Małysz w kurtce
Instagram

Karolina Małysz zaręczyła się podczas romantycznego wyjazdu do Barcelony. Zdjęcie z narzeczonym opublikowała na Instagramie i pochwaliła się pierścionkiem zaręczynowym. Zobaczcie, co napisała pod zdjęciem i jak Internauci zareagowali na tą wiadomość!

Karolina Małysz wkrótce weźmie ślub?

Córka najpopularniejszego skoczka narciarskiego dorastała na oczach całej Polski. Po raz pierwszy zobaczyliśmy ją jako małą dziewczynkę, która kibicowała sławnemu tacie. W mediach pojawiała się jedynie w towarzystwie rodziców i nigdy nie korzystała z popularności Adama Małysza, aby zaistnieć w show-biznesie. Karolina Małysz studiuje, podróżuje i wydaje się, być bardzo szczęśliwa. Szczególnie teraz, kiedy przyjęła oświadczyny swojego chłopaka, Kamila. Na Instagramie opublikowała wspólne zdjęcie, na którym widać również pierścionek zaręczynowy i napisała:

Mój narzeczony ❤

W komentarzach pojawiło się mnóstwo gratulacji. Okazuje się, że Karolina Małysz jest coraz popularniejsza w mediach społecznościowych. Jej profil obserwuje już ponad 10 tysięcy osób. Z  pewnością przyczyniła się do tego reklama znanej sieci komórkowej, w której wzięła udział wraz z rodzicami.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

my #fiancé ❤💍 . . . #engagement#engagementring#barcelona#portvell#spain#lasramblas#kiss#love

Post udostępniony przez Karolina Małysz (@karolina_malysz)

Karolina Małysz

Córka Adama Małysza, Karolina
EastNews

Zobacz takżeCórka Adama Małysza wystąpiła z nim w reklamie! Karolina ma już 21 lat!

Więcej na temat Adam Małysz
Przeładuj

W "Hotel Paradise": Łukasz chciał rozbić kulę! "Miałem przygotowaną chamską zagrywkę"

zobacz 01:23