Colin Farrell wprowadził się do Alicji Bachledy-Curuś
ONS

Nieoczekiwany zwrot akcji w relacji Bachledy i Farrella. Aktor zaskoczył ją swoją decyzją

Colin Farrell wprowadził się do Alicji Bachledy-Curuś
ONS

Związek Alicji Bachledy-Curuś i Colina Farrella był swego czasu tematem numer jeden w polskich mediach. Relacja pary nie wytrzymała próby czasu, ale teraz oboje wspólnie wychowują syna. Aktorka rzadko wypowiadała się na temat ukochanego, ale po rozstaniu miała już do powiedzenia nieco więcej. Przypomnijmy: "To była niezwykła miłość"

Alicja i Colin pozostają w dobrych stosunkach, ale nikt chyba nie podejrzewał, że aż tak dobrych - na co może wskazywać ostatnia decyzja gwiazdora. Jak donosi "Rewia", Farrell postanowił zamieszkać z Alicją, żeby doglądać ich syna. Poprosił byłą partnerkę, aby urządziła mu pokój i teraz spędzają we trójkę większość czasu. Znajomi Bachledy twierdzą zaś, że tak nietypowa sytuacja sprawi, że Polce będzie jeszcze trudniej ułożyć sobie życie na nowo u boku innego mężczyzny.


Może dla Ali byłoby lepiej, gdyby Colin okazał się ostatnim draniem. Mogłaby spokojnie, bez wyrzutów sumienia, ułożyć sobie życie z kimś innym, a tak nie może uwolnić się od przeszłości… Zawsze, gdy ktoś w miarę poważny pojawia się u boku Ali, natychmiast relacje z Colinem nabierają rumieńców. Tak jakby Irlandczyk wyczuwał, że może ich oboje stracić! - czytamy w "Rewii".


Wspólne mieszkanie byłych partnerów to dobry pomysł, nawet jeśli w grę wchodzi dziecko?

Zobacz: "Nasz model rodziny z Colinem jest odmienny"

Colin Farrell na spacerze z synem Henrym Tadeuszem:

Przeładuj

Sylwia Bomba z "Gogglebox. Przed telewizorem" pomagała Big Boyowi schudnąć? Wiemy!

zobacz 00:58