Alicja Bachleda-Curuś, Colin Farrell Alicja Bachleda-Curuś i Colin Farrell Colin Farrell Alicja Bachleda-Curuś
Alicja Bachleda-Curuś i Colin Farrell
ONS.pl

"Żyłem wspaniałym życiem"

 

Duże rabaty na markową odzież dla kobiet i mężczyzn! Sprawdź na ANSWEAR.com kody promocyjne.

 

1/4
Alicja Bachleda-Curuś, Colin Farrell
ONS

 

Związek Alicji Bachledy-Curuś i Colina Farrella był jednym z najgłośniejszych nie tylko w Polsce, ale również w Hollywood. Tamtejsze media nie mogły uwierzyć, że pięknej Polce udało się zdobyć serce niepokornego aktora z przeszłością. Gdy okazało się, że para spodziewa się dziecka, wszyscy przecierali oczy ze zdumienia. Niestety, niedługo potem Alicja Bachleda-Curuś i Colin Farrell ogłosili, że nie są już razem. Każde z nich poszło w swoją stronę. Jednak wciąż zgodnie dzielą się opieką nad synkiem, Henrykiem. 

Zobacz także: Mama Alicji Bachledy-Curuś szczerze o związku córki z Farrellem

Jakiś czas temu Colin Farrell trafił po raz kolejny do kliniki odwykowej. Aktor poczuł, że musi uporządkować swoje życie na nowo. Teraz dojrzał do tego, aby opowiedzieć o jego najmroczniejszych epizodach. Jedna z jego wypowiedzi może sugerować, że żałuje rozstania z Alicją Bachledą-Curuś... Zobaczcie naszą galerię i przekonajcie się sami!

POLECAMY: Alicja Bachleda-Curuś i Colin Farrell zagrają wspólnie w filmie Patryka Vegi?

2/4
Alicja Bachleda-Curuś i Colin Farrell
ONS.pl

 

Alicja Bachleda-Curuś i Colin Farrell: historia miłości

Alicja Bachleda-Curuś i Colin Farrell poznali się na planie filmu "Ondine". Niemal od razu wybuchła między nimi namiętność. Romans przerodził się w związek, którego owocem jest Henry Tadeusz, który w tym roku skończy 10 lat. Colin Farrell, mimo rozstania z polską aktorką, wciąż ma świetny kontakt z synem. Podobno hollywoodzki gwiazdor co jakiś czas odwiedza go nawet w Polsce.

Zobacz także: Alicja Bachleda-Curuś pokazała synka Henry'ego. Chłopiec rośnie jak na drożdżach!

Colin Farrell wyszedł niedawno z kliniki odwykowej. Aktor postanowił wystąpić podczas targów biznesowych Pendulum Summit. Były partner Alicji Bachledy-Curuś pozwolić sobie na szczere wyznanie, które może być przełomowe w jego relacjach z Polską... Zobaczcie kolejny slajd!

3/4
Colin Farrell
SPLASHNEWS/EAST NEWS

 

Colin Farrell żałuje rozstania z Alicją Bachledą-Curuś?

Podczas swojego wystąpienia w Dublinie Colin Farrell nie ukrywał, że w przeszłości sporo narozrabiał. Czy żałuje tych rzeczy?

Potrzebowałem tej lekcji pokory. Czułem, że ściągam wszystkich na dno. Wszystko brałem do siebie. Żyłem wspaniałym życiem, miałem ogromną fortunę, cudowne dzieci, świetną rodzinę, prawdziwych przyjaciół i pracę, która była moją pasją - wyliczał Colin Farrell.

Czy to oznacza, że żałuje, iż jego życie potoczyło się w ten sposób? Czy jeszcze kiedyś zbliży się do Alicji Bachledy-Curuś? 

4/4
Alicja Bachleda-Curuś
EastNews/ONS

 

Alicja Bachleda-Curuś jak na razie nie ma chyba szczęścia w miłości. Jej niedawny związek z Marcinem Gortatem również przeszedł do historii. Podobno rozdzieliła ich różna wizja wspólnej przyszłości. Żałujecie, że tak się stało?