Ciężarna Anna Wendzikowska w sukni z odważnym dekoltem Ciężarna Anna Wendzikowska w sukni z odważnym dekoltem Ciężarna Anna Wendzikowska w sukni z odważnym dekoltem Ciężarna Anna Wendzikowska w sukni z odważnym dekoltem
Ciężarna Anna Wendzikowska w sukni z odważnym dekoltem
Piękna suknia!
1/4
Ciężarna Anna Wendzikowska w sukni z odważnym dekoltem

 

WOW! Anna Wendzikowska dawno nie pokazywała się w tak odważnych stylizacjach! Gwiazda TVN pojawiła się na inauguracji lata z Raffaello w seksownej sukni, która odsłoniła jej wdzięki. Kreacja z dużym dekoltem trochę odwracała uwagę od sporego już brzuszka! 

Anna Wendzikowska przez wiele tygodni nie potwierdzała medialnych plotek o drugiej ciąży- jednak teraz wydała oświadczenie, w którym przyznaje, że spodziewa się dziecka! 

Zobaczcie, co jak prezentowała się ciężarna gwiazda i co napisała! 

Zobacz także: SPRAWDŹ 10 PROPOZYCJI ELEGANCKICH, PROSTYCH I PIĘKNYCH SUKIENEK NA WESELE DLA KOBIET W CIĄŻY!

2/4
Ciężarna Anna Wendzikowska w sukni z odważnym dekoltem

 

Anna Wendzikowska potwierdziła medialne plotki o drugiej ciąży za pośrednictwem Instagrama. 

nie ma już co się samej oszukiwać, że może nie widać 🙈 będzie nas więcej! Kochani, dziękuję za wszystkie gratulacje, życzenia powodzenia i słowa wsparcia. To wiele dla mnie znaczy. Jestem naprawdę szczęśliwa! Dostałam też trochę niemiłych wiadomości, o tym jak to ukrywam brzuch, żeby wszystkich zmylić.. Kochane, brzuch żyje własnym życiem, kto był w ciąży ten wie. Jednego dnia jest większy, kolejnego może go nie być. To jest szczególny czas, w którym trochę chcę się mieć tę wiedzę tylko dla siebie. Wiele osób nie mówi nawet najbliższym zanim nie ma absolutnej pewności, że wszystko przebiega zgodnie z planem.. Więc dziękuję za zrozumienie 💙💙 #thefourofus- napisała szczęśliwa gwiazda.

Zobaczcie, jak na ostatniej imprezie prezentowała się przyszła mama! 

 

Zobacz także: Anna Wendzikowska jest w ciąży?! „Oboje są bardzo szczęśliwi’’

 

Anna Wendzikowska potwierdziła ciążę:

 

⚓️ this ship has sailed.. nie ma już co się samej oszukiwać, że może nie widać 🙈 będzie nas więcej! Kochani, dziękuję za wszystkie gratulacje, życzenia powodzenia i słowa wsparcia. To wiele dla mnie znaczy. Jestem naprawdę szczęśliwa! Dostałam też trochę niemiłych wiadomości, o tym jak to ukrywam brzuch, żeby wszystkich zmylić.. Kochane, brzuch żyje własnym życiem, kto był w ciąży ten wie. Jednego dnia jest większy, kolejnego może go nie być. To jest szczególny czas, w którym trochę chcę się mieć tę wiedzę tylko dla siebie. Wiele osób nie mówi nawet najbliższym zanim nie ma absolutnej pewności, że wszystko przebiega zgodnie z planem.. Więc dziękuję za zrozumienie 💙💙 #thefourofus

Post udostępniony przez Ania Wendzikowska (@aniawendzikowska)

3/4
Ciężarna Anna Wendzikowska w sukni z odważnym dekoltem

 

Gwiazda TVN postawiła na beżowy total look. Stylizację Wendzikowskiej uzupełniły jasne sandałki na wysokim obcasie i mała torebka-puzderko. Przyznacie, że całość robiła wrażenie? Myślicie, że odważny dekolt miał odwrócić uwagę od sporego już brzuszka? 

Zobacz także: Zaskakująca metamorfoza Anny Wendzikowskiej!

4/4
Ciężarna Anna Wendzikowska w sukni z odważnym dekoltem

Podoba się Wam stylizacja Anny Wendzikowskiej? Głosujcie w naszej sondzie! 

Zobacz także: Mieszkanie Anny Wendzikowskiej robi wrażenie! Gwiazda może pochwalić się pięknymi wnętrzami

Więcej na temat Anna Wendzikowska