Stużyńska, Liszowska, Sokołowska i Socha na planie Przyjaciółek
Instagram

Ciąża w 15. sezonie "Przyjaciółek"?! Zobaczcie nowe zdjęcia z planu serialu

Stużyńska, Liszowska, Sokołowska i Socha na planie Przyjaciółek
Instagram

Jedna z bohaterek serialu "Przyjaciółki" będzie w ciąży? W sieci pojawiły się nowe zdjęcia z planu serialu! Już za kilka tygodni ruszy wiosenna ramówka Polsatu, a wraz z nią kolejny sezon uwielbianych przez widzów "Przyjaciółek"! Co wydarzy się w nowych odcinkach serialu? Anita Sokołowska, Joanna Liszowska, Małgorzata Socha i Magdalena Stużyńska wróciły na plan produkcji już kilka miesięcy temu- pod koniec października aktorki zdradziły, że rozpoczęły nagrania 15. sezonu "Przyjaciółek". Teraz wróciły na plan po świątecznej przerwie i pochwaliły się fotkami z planu serialu! Jeden szczegół bardzo nas zaskoczył...

Jedna z bohaterek serialu będzie w ciąży?

Fani serialu "Przyjaciółki" z pewnością pamiętają, jak zakończył się 14. sezon serialu. W finale serii odbył się ślub Julki (Nicole Bogdanowicz), córki Anki (Magdalena Stużyńska) i Pawła (Bartek Kasprzykowski). Na weselu zjawiła się wróżka, która sugerowała Ance, że zajdzie w ciążę. Anka wyobrażała sobie nawet siebie z dużym ciażowym brzuszkiem. Teraz wszyscy z pewnością zastanawiają się, czy w 15. sezonie "Przyjaciółek" Anka naprawdę będzie spodziewać się dziecka. Magdalena Stużyńska jakiś czas temu w rozmowie z Party.pl zdradziła, że w nowych odcinkach nie zabraknie zaskakujących zwrotów akcji. 

Ten sezon będzie dużo lżejszy. Myślę, że będzie dużo więcej humoru, lekkości, dużo więcej zabawnych sytuacji - zdradziła nam aktorka. 

Czy w nowym sezonie Anka będzie spodziewać się dziecka? Tego dowiemy się z nowych odcinków "Przyjaciółek", ale teraz emocje wokół ewentualnej ciąży wzbudziła Anita Sokołowska, która opublikowała zdjęcie z planu serialu, a na fotce pojawił się napis "to dziewczynka!". Czyżby tym samym potwierdziła, że jedna z bohaterek będzie  w ciąży? To Anka znów zostanie mamą? 

Zobaczcie zdjęcia z planu "Przyjaciółek"!

Zobacz także: "Przyjaciółki" serialem roku 2019 według czytelników Party.pl! Zobacz sesję zdjęciową z udziałem gwiazd!

Anka będzie w ciąży?

Stużyńska, Socha i Sokołowska na planie Przyjaciółek
Instagram

Trwają zdjęcia do 15. sezonu "Przyjaciółek".

 

 

Więcej na temat Przyjaciółki
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51