Ewa Chodakowska o swoich kompleksach
ONS
Newsy

Magazyn Ewy Chodakowskiej jest hitem! Eksperci tłumaczą sukces: "Ewa nie jest celebrytką, na wszystko zapracowała"

Ewa Chodakowska chyba może otwierać szampana za kolejny sukces!

Ona jest chyba skazana na sukces! Ewa Chodakowska jest już ulubioną trenerką Polek, teraz ma szanse stać się najpopularniejszą redaktor naczelną. Według szacunków wydawcy niemal dwa tygodnie od ukazania się na rynku jej miesięcznika „Be Active. Dietetyka&Fitness” ma szanse sprzedać  ok. 100 tys. egzemplarzy! Miesięcznik tak szybko znikał z kiosków, że trzeba było dodrukować pierwszy numer Prenumeratę zamówiło już 1500 osób!

Czytaj także: Zobacz okładkę miesięcznika Ewy Chodakowskiej.


Czemu zawdzięcza ten sukces? Postanowiliśmy zapytać o to specjalistów.

 

Ewa Chodakowska redaktor naczelną miesięcznika "Be Active. Dietetyka&Fitness".

 
Teraz, w dobie gdy coraz częściej mówi się o tym, że prasa papierowa przechodzi kryzys, sprzedać na pniu 100 tys. egzemplarzy magazynu to olbrzymi sukces wydawnictwa i Ewy Chodakowskiej – mówi nam medioznawca Anna Jupowicz-Ginalska.

Jest też zdania, że na sukces magazynu „Be Active” złożyły się cztery podstawowe zalety Ewy jako marki osobistej.

 
Po pierwsze Chodakowska ma wizerunek osoby wiarygodnej jako trenerka. Nie jest celebrytką, która chodzi od kotleta do kotleta i wącha perfumy. W tym czasie ćwiczy. Po drugie jest przystępna dla każdego, kto do niej napisze i utrzymuje stały kontakt z osobami, które z nią ćwiczą. Po trzecie nie miała tzw. „pleców”, czyli sama sobie wszystko wypracowała. Nie było osoby, która mówiła jej co robić, aby podbić serca fanów. Na wszystko zapracowała ciężką, własną pracą. Po czwarte radzi sobie z krytyką, bo osobiście angażuje się we wszystkie spory lub odpowiada na zarzuty pod swoim adresem – wylicza Jupowicz-Ginalska.
 

Sprzedaż miesięcznika Ewy Chodakowskiej rośnie

Pod wrażeniem Ewy jest też Robert Korzeniowski (czterokrotny mistrz olimpijski):
 
Nie dziwię się, że magazyn Ewy odniósł taki sukces. Jako były wyczynowiec dzięki niej poznaję korzyści z uprawiania sportu dla przyjemności - mówi nam biznesmen i były sportowiec. - W czym tkwi jej sekret? Myślę, że przede wszystkim jest to, że jest autentyczna. We wszystkim co robi daje siebie. A do tego jest gwiazdą fitnessu active! Do tego nie jest źle pojętą celebrytką, która chce za wszelką scenę zaistnieć Ewa istnieje dzięki swojej pracy. Obserwowałem ją jak ćwiczy, jak rozmawia z ludźmi, jak ich motywuje, ma w sobie to coś, co powoduje że ludzie chcą jej słuchać. Luz, swobodę, brak maniery i widać, że urodziła się po to, żeby pociągać za sobą tłumy, a przy tym jest skromna - komentuje nam Korzeniowski.

Podobnie myśli biznesowman i była sportsmenka (czternastokrotna złota medalistka mistrzostw Polski w snowboardzie, mistrzyni i wicemistrzyni Europy) Jagna Marczułajtis, która była pierwsza w kiosku, kiedy tylko pojawiło się pismo. Nawet ona, która sportem zajmowała się zawodowo, potrzebowała kogoś takiego jak Ewa.
 
Nie dziwię się, że magazyn „Be Active. Dietetyka&Fitness” to sukces, przecież redaktor naczelną magazynu jest Ewa Chodakowska! Znam Ewę, ćwiczę z jej programami i bardzo ją cenię, dlatego, że jest to osoba z ogromnym zapałem, wiedzą, doświadczeniem i przede wszystkim z dużym darem motywowania. Tego brakuje wielu innym trenerom – mówi nam Jagna.

Wylicza też, dlaczego magazyn trenerki wszystkich Polek przypadł jej do gustu:
 
Miesięcznik „Be Active” bardzo mi się podoba. Jest praktyczny i na czasie. Myślę, że Ewa wstrzeliła się w istniejącą niszę, ponieważ wszystkie inne magazyny, które oscylowały wokół tematyki sportowej nie były do końca na temat. Natomiast Ewa umieściła w piśmie dużo autorskich pomysłów i przepisów i widać, że daje dużo od siebie. To z pewnością nie jest magazyn, który się przeczyta i wyrzuci, ponieważ znajdziemy tam mnóstwo porad i ćwiczeń przydatnych o każdej porze roku – mówi nam Marczułajtis.

I nie może się nachwalić Chodakowskiej:
 
Ewa jest dostępna dla ludzi i daje gotowe rozwiązania na swoim fanpage’u. Programy i książki, które tworzy są zrobione tak, że już nic więcej nie potrzeba i dzięki temu wszystko podane jest „na talerzu”. To, co zrobiła, na pewno zrewolucjonizowało polski fitness i polskie kobiety – dodaje.

Ewa Redel-Bydłowska, członek zarządu i dyrektor wydawniczy Edipresse (wydawcy „Be Active") mówi, że  Ewa Chodakowska nie jest tylko twarzą magazynu, ale ma ogromny wpływ na jego kształt i treść.
 
Współtworzy i akceptuje plan materiałów do kolejnych wydań, reaguje na każdy sygnał, że w magazynie można coś dodać czy udoskonalić i niecierpliwie domaga się jak najszybszego wdrożenia tych zmian - wylicza Redel-Bydłowska. - Ewa czyta i konsultuje najważniejsze teksty w wydaniu, a sesje treningowe są jej oczkiem w głowie. Myślę, że wybór znanych osób, które będą gośćmi Ewy na łamach Be Active może wiele osób bardzo pozytywnie zaskoczyć! Sugestie współpracy z ekspertami w obszarze sportu, medycyny czy żywienia, których w piśmie będzie wkrótce więcej, to w dużym stopniu jej wkład. Oczywiście zawartość Be Active to efekt pracy całego zespołu, a szczególnie Ewy Cwil, zastępczyni redaktor naczelnej, która czuwa nad nim na co dzień. Ale bez Ewy Chodakowskiej nie byłoby tego sukcesu.

A wy już czytaliście magazyn Ewy „Be Active”? Jak widać, trzeba się śpieszyć, bo mimo że będzie dodruk, to miesięcznik znika z kiosków z prędkością światła :). W razie problemów z kupieniem magazynu, można go zamówić na hitsalonik.pl, jako e-wydanie na czytamymagazyny.pl lub w wersji cyfrowej w App Store i Google Play.
 


Zrzut_ekranu_2015-06-10_o_16.40.33.png
Newsy
Mamy PIERWSZĄ okładkę magazynu Ewy Chodakowskiej „Be Active”. Jest bardzo sexy!
Kiedy gazeta trafi do sprzedaży?

Już jest! Na to czekali wszyscy fani Ewy Chodakowskiej i zdrowego stylu życia. Nowy miesięcznik, którego Chodakowska jest redaktor naczelną, pojawi się na rynku w najbliższy wtorek – 16 czerwca ! Ale my mamy już okładkę nowego miesięcznika „Be Active” Dietetyka&Fitness. To pismo skierowane do tych, którzy kochają sport, zdrowe odżywianie i szukają profesjonalnych porad na ten temat. Na okładce oczywiście Ewa, która prezentuje, jak można ćwiczyć na plaży. Patrząc na jej  brzuch podziwiamy i... zazdrościmy. Chodakowska zdradza, skąd w ogóle wziął się pomysł na pismo. Cztery lata temu zapragnęła zmotywować Polki do ćwiczeń. Zaczęła od porad na Facebooku. Ale jak pisze w „Be Active": „Pisząc na FB kolejny raz to samo czułam, że kręcę się w kółko. Jak gracz w Pac-Mana – tylko zamiast wirtualnych kulek widziałam na ekranie komputera minuty pochłaniane przez cybergłodomora". Rozwiązaniem okazał się właśnie miesięcznik „Be active". Z pierwszego numeru dowiecie się np., że Agnieszka Szulim również trenuje z... Ewą! Podoba Wam się? Kupicie magazyn stworzony przez Ewę?

Ewa Chodakowska pokazała okładkę swojego magazynu
ONS
Newsy
Chodakowska spełnia kolejne marzenie. Pokazała pierwszą okładkę swojego magazynu
Premiera już w czerwcu

Na początku tygodnia pisaliśmy o tym, że Ewa Chodakowska została redaktor naczelną nowego magazynu o zdrowym stylu życia "Be Active. Dietetyka&Fitness". To kolejne wyzwanie w życiu trenerki, z którym z pewnością poradzi sobie świetnie. Zobacz:  Ewa Chodakowska została redaktor naczelną nowego miesięcznika Wszyscy zastanawiali się jak będzie wyglądała pierwsza okładka i co znajdzie się w numerze. Chodakowska nie kazała długo czekać i na Facebooku pochwaliła się pierwszym numerem, który ukaże się już w czerwcu. Oczywiście na zdjęciu głównym pojawiła się redaktor naczelna, roześmiana i pełna energii jak zawsze. Nie zabraknie też nowinek dietetycznych i treningowych, zatem jest na co czekać. Kupicie? Zobacz:  Chodakowska zawiedziona Szulim: Nie można jej nic powiedzieć!     Szalona impreza Ewy Chodakowskiej:

Ewa Chodakowska o nowej pracy
ONS
Newsy
Ewa Chodakowska opowiedziała o nowym magazynie. Czegoś takiego na rynku jeszcze nie było
Została redaktor naczelną gazety

Ewa Chodakowska już od kilku lat jest najsłynniejszą polską trenerką. Sportsmenka motywuje swoich fanów do zdrowego trybu życia i aktywności fizycznej. I chociaż kariera Chodakowskiej nie wszystkim przypadła do gustu, to grono jej fanek wciąż się rozrasta. Zobacz: Bojarska: Sztuczny biust i rozkrok na okładce to nie konkurencja Ostatnio o Ewie Chodakowskiej znowu zrobiło się głośno. Wszystko za sprawą nowego projektu w który się zaangażowała. Okazuje się bowiem, że trenerka została redaktor naczelną nowego magazynu "Be Active. Dietetyka & Fitness" . W piśmie znajdą się tematy o zdrowym stylu życia,  opinie ekspertów i dietetyczne przspisy. Chodakowska w rozmowie z lifestylenewseria.pl zdradziła, że zamierza brać czynny udział w tworzeniu nowego projektu. - Na pewno nie będę osobą niezauważalną, tylko przychodząca na spotkania i kolaudację. Będę się mocno udzielać, bo kiedy podejmuje się jakiegoś projektu czy wyzwania, to chcę dać z siebie 100 procent. Okazuje się, że pole do popisu jest ogromne i ja będę z tego korzystać - stwierdziła w rozmowie z serwisem. Bardzo ważne jest dla nas to, aby kobieta, która trzyma ten magazyn w ręce, czuła, że jest on jej bardzo bliski, wydany przez dobrą koleżankę z Facebooka, który jest dla niej, bo odpowiada na pytanie, które zadała po stokroć . Zebrany materiał będzie przedstawiony w bardzo przejrzystej formie. Patrząc na wcześniejsze dokonania Ewy Chodakowskiej możemy być pewni, że i tym razem odniesie spektakularny sukces. Będziecie czytać magazyn trenerki? Zobacz: Ewa Chodakowska została redaktor naczelną nowego magazynu   Zobacz na Wizaz.pl: Trening Ewy Chodakowskiej Tak wyglądała szalona impreza urodzinowa Ewy Chodakowskiej:

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner