Wielkanoc zbliża się wielkimi krokami i choć część osób rzuciła się już w wir przedświątecznych porządków, inni już układają listę dań, jakie w tym roku będą królować, na ich stołach. Dla mniej zdecydowanych, jak co roku z pomocą przychodzą Magda Gessler, Ewa Wachowicz, czy Piotr Adamczyk, którzy w swoich prestiżowych restauracjach oferują specjalne wielkanocne menu. Także Mateusz Gessler ma dla swoich fanów wyjątkową propozycję. Ceny? Niektóre zwalają z nóg!

Reklama

Ceny wielkanocnych potraw u Mateusza Gesslera

Jakiś czas temu pisaliśmy, że gwiazda "Na Wspólnej" sprzedaje wielkanocny catering. W swojej ofercie Anna Korcz ma naprawdę wykwintne propozycje, które... do najtańszych zdecydowanie nie należą. By tego było mało, niektóre z nich są nawet droższe niż we flagowej restauracji Magdy Gessler - "U Fukiera". Za sernik z białą czekoladą i mascarpone aktorka liczy sobie aż 190 złotych!

A jak wyglądają ceny wielkanocnych potraw, serwowanych przez Mateusza Gesslera, byłego jurora programu "MasterChef Junior"? Sprawdziliśmy wielkanocną ofertę kreatora smaku. W menu znajdziemy masę tradycyjnych potraw, jak zrazy wołowe, żur, sernik, czy mazurek za... 80 złotych!

VIPHOTO/East News

Zobacz także: Paulina Krupińska o ciężkim okresie podczas nagrań „Azji Express”. Zdradza szczegóły swoich świąt wielkanocnych!

Jak czytamy na instagramowym koncie restauracji "Warszawa Wschodnia by Mateusz Gessler, wielkanocne przysmaki oferowane przez Mateusza Gesslera zaskoczą nas nie tylko wyszukanym smakiem.

Zobacz także

- ???? Tradycyjnie czy nietypowo? W tym roku to my zajmiemy się gotowaniem wielkanocnych potraw! W naszej ofercie nie brakuje zarówno tradycyjnego barszczu białego, jak i nietuzinkowych dań, które zaskoczą smakiem.

W swojej wielkanocnej ofercie Mateusz Gessler ma masę przystawek, dań ciepłych, zup oraz deserów.

Zobacz także: Wielkanoc u Magdy Gessler. Ceny żurku czy mazurka poszybowały w kosmos

Za pół kilograma sałatki jarzynowej zapłacimy 46 złotych, ta sama porcji sałatki śledziowej to koszt 64 złotych. Dla porównania, u Magdy Gessler za 300 gramów sałatki jarzynowej musimy zapłacić aż 41 złotych.

Mateusz Gessler oferuje także połówki faszerowanych jaj - 4 złote za każdą (zestaw 12. sztuk to wydatek 48 złotych). Do tego pięć białych kiełbas w sosie chrzanowym za 68 złotych, 900 ml żurku za 56 złotych, 500 gramów bigosu za 46 złotych, czy pasztet z kaczki za 58 złotych. W wielkanocnym menu nie brakuje także pieczonego w ziołach schabu (500 g za 76 złotych) jak również pieczonej kaczki faszerowanej jabłkami (za pół zapłacimy 74 złote). U Magdy Gessler, zaś kaczka to wydatek aż 190 złotych za sztukę (czyli 95 złotych za pół kaczki - ta jednak "U Fukiera" sprzedawana jest w całości).

VIPHOTO/East News

Zobacz także: Ania Lewandowska o codziennym życiu w Barcelonie. Zdradziła też plany na zbliżającą się Wielkanoc

Reklama

W wielkanocnej ofercie Mateusza Gesslera znalazła się też masa świątecznych łakoci. Baba drożdżowa kosztuje 64 złote, keks 80 złotych, mazurek kajmakowy 80 złotych, zaś sernik wiedeński aż 120 złotych. Najdroższą propozycją jest jednak tort czekoladowy - ten kosztuje 180 złotych za sztukę.

East News/VIPHOTO
Reklama
Reklama
Reklama