Kinga Rusin Kinga Rusin Kinga Rusin Kinga Rusin Kinga Rusin
Kinga Rusin
1/8
Kinga Rusin

Kinga Rusin od wielu tygodni jest na wakacjach - zwiedza rajskie wyspy Oceanii. Na swoich profilach w serwisach społecznościowych nieustannie zdaje relacje ze swojej podróży. Dziennikarka publikuje zdjęcia i obszerne opisy miejsc, które odwiedza. Okazuje się jednak, że jej wakacje są bardzo kosztowe! Ile trzeba zapłacić za urlop w stylu Kingi Rusin? Zobacz na następnej stronie!

 

Zobacz: Rusin i Rozenek w jednoczęściowych kostiumach kąpielowych! Która wyglądała bardziej HOT? POJEDYNEK!

2/8
Kinga Rusin

Kindze Rusin oczywiście towarzyszy jej ukochany partner - Marek Kujawa. Para spędzi w podróży 6 tygodni. Ile kosztują tak długie wakacje? Zobacz na kolejnej stronie!

3/8
Kinga Rusin

Kinga Rusin zaczęła swoje wakacje od wysp Samoa, a zakończy w archipelagu Fidżi. Patrząc na jej zdjęcia, od razu można zamarzyć o takiej podróży! Kinga Rusin nie ukrywa, że to zawsze było jej marzenie. Ale marzenia kosztują! Ile? 

4/8
Kinga Rusin

„Super Express” informuje, że Kinga Rusin musiała zapłacić aż 80 tysięcy złotych! Najwięcej kosztują przeloty oraz przejazdy.

5/8
Kinga Rusin

Jeśli więc marzysz o takiej podróży, jaką właśnie odbywa Kinga Rusin, będziesz miał sporo zapłacić. Patrząc jednak na zdjęcia dziennikarki, bez wątpienia warto!

 

Zobacz więcej zdjęć Kingi Rusin na kolejnych stronach!

6/8
Kinga Rusin

Wakacyjne fotografie Kingi Rusin są zachwycające! Zobacz ich więcej na kolejnych stronach.

7/8
Kinga Rusin

Malownicze plaże, zapomniane wioski, piękne widoki - to wszystko Kinga Rusin może podziwiać na własne oczy. My tylko na zdjęciach!

8/8
Kinga Rusin

Wakacje służą Kindze Rusin i wcale nas to nie dziwi! Chcielibyście wyruszyć w taką samą podróż? 

 

Zobacz więcej zdjęć: Kinga Rusin pokazała kolejne niesamowite zdjęcie z wakacji. Fani zgodnie: "Jak nastolatka"! ZDJECIA

Więcej na temat Kinga Rusin