Ostatnie doniesienia na temat Celine Dion nie były zbyt optymistyczne. Coraz głośniej i częściej mówi się o tym, że kanadyjska wokalistka już nie będzie mogła grać koncertów, a ostatnia odwołana trasa nie doczeka się wznowienia. Zmagająca się z nieuleczalną chorobą artystka w lutym opublikowała oświadczenie, w którym opisała walkę z wyzwaniami, jakie stawia jej obecnie życie. W marcu gwiazda została wypatrzona przez fanów na ulicach Nowego Jorku.

Reklama

Celine Dion przyłapana przez fanów w Nowym Jorku

W lutym Celine Dion pojawiła się na Grammy 2024, zaskakując publiczność. Wokalistka została powitana owacjami na stojąco. Obecność artystki wywołało ogromne poruszenie, zwłaszcza że wcześniej gwiazda opublikowała w mediach społecznościowych komunikat o tym, jak zmieniło się jej życie w ostatnim czasie. Przy okazji ujawniła, że powstaje dokument o jej karierze, który pokaże także jej walkę z zespołem sztywności uogólnionej.

59th Annual Grammy Awards - Arrivals Pictured: Celine Dion
59th Annual Grammy Awards - Arrivals Pictured: Celine Dion

Teraz pojawiły się materiały, które mogą nieco uspokoić fanów. Celine Dion została wypatrzona przez fanów w Nowym Jorku w ubiegły weekend. Paparazzi opublikowali zdjęcia oraz nagranie w mediach społecznościowych. Widzimy, jak 55-letnia wokalistka się uśmiecha i pokazuje kciuk w górę.

Kanadyjska gwiazda najwyraźniej nie traci pogody ducha. Pozytywnie reaguje także na zainteresowanie ze strony fanów oraz paparazzi. Wygląda na to, że Celine Dion nadal jest w stanie opuszczać swoją rezydencję w Los Angeles i podróżować po Stanach Zjednoczonych. Ten widok zachwycił internautów.

Wygląda pięknie.
Dobrze cię widzieć w takiej formie.
Celine chyba ma się lepiej.

W rozmowie z fanami Celine Dion podkreśliła, jak ważne dla niej jest wsparcie ze strony fanów i uwielbia wchodzić z nimi w interakcję. Myślicie, że kanadyjska wokalistka jeszcze kiedyś wróci na scenę?

Zobacz także
Reklama

Zobacz także: Celine Dion gorzko o chorobie: „Te ostatnie kilka lat było dla mnie ogromnym wyzwaniem”

Celine Dion na pokazie mody
Laurene Favier/ Eliot/Starface/STARFACE PHOTO /East News
Reklama
Reklama
Reklama