Zrzut_ekranu_2015-06-2_o_11.20.19.png
Newsy

Caitlyn Jenner (czyli ojczym Kardashianek) pobiła rekord Baracka Obamy. Milion followersów na Twitterze w 4 godziny!

Najgorętsza postać amerykańskiego show-biznesu

O tym mówi cały świt! Wczoraj do mediów wyciekła okładka “Vanity Fair”, na której znalazł się Bruce Jenner. Ojczym Kim Kardashian zaskoczył wszystkich i na okładce pojawił się jako kobieta! “Mówcie mi Caitlyn”, ogłasza na pierwszej stronie. Zdjęcia Caitlyn Jenner w białym body wykonała Annie Leibovitz. Ta sesja była dla Caitlyn wyjątkowo ważna.

“Bruce zawsze musiał kłamać. Zawsze żył w kłamstwie. Każdego dnia, od rana do nocy, żył z sekretem. Caitlyn nie ma tajemnic. Gdy okładka ukaże się na rynku, zacznie się moja wolność”, mówiła Caitlyn.

Już po kilku godzinach okładka “Vanity Fair” stała się hitem sieci, a Caitlyn Jenner w cztery godziny zdobyła aż milion followersów na Twitterze. Tym samym Caitlyn Jenner pobiła rekord Baracka Obamy, który dotychczas najszyjciej zdobył ponad milion obserwatorów na Twitterze. Jego rekord to pięć godzin. Jenner nieco ponad cztery!

bruce-jenner-GALLERY_BIG-43702.jpg
caitlyn-jenner-GALLERY_BIG-43730.jpg


Caitlyn Jenner nową ambasadorką MAC?
Facebook
Newsy
Caitlyn Jenner zaledwie tydzień temu zmieniła płeć. Teraz ma szansę na duży kontrakt
Negocjuje warunki ze znaną marką kosmetyczną

O tym, że ojciec Kardashianek Bruce Jenner zmienił płeć pisał cały świat. Caitlyn Jenner , bo tak teraz nazywa się Bruce Jenner, w ciągu czterech godzin pobiła rekord Baracka Obamy i zdobyła milion obserwatorów na Twitterze! Zobacz:  Caitlyn Jenner (czyli ojczym Kardashianek) pobiła rekord Baracka Obamy. Milion followersów na Twitterze w 4 godziny! Choć gwiazda pojawiła się w mediach zaledwie tydzień temu to popularności może jej pozazdrościć niejedna osoba. Zmiana płci wywołała takie zamieszanie i sensację, a Caitlyn szybko pojawiła się na okładce "Vanity Fair" w pięknej sesji autorstwa Annie Leibovitz. Teraz kolejny krok w kierunku Jenner wykonała Estee Lauder - właściciel marki MAC. Jak donosi "Page Six" Caitlyn Jenner ma być nową ambasadorką kosmetyków. Gwiazda doskonale wpisuje się w hasło kampanii, które brzmi: „All ages. All races. All sexes", czyli w każdym wieku, każdej rasy, każdej płci. Kibicujecie Jenner? Zobacz na Polki.pl: Śliczny makijaż w stylu Kendall Jenner  

Zrzut_ekranu_2015-06-2_o_11.20.19.png
Newsy
Caitlyn Jenner (kiedyś Bruce Jenner) w „Vanity Fair” - najciekawsze cytaty
O zmianie płci, oszukiwaniu siebie i związku z Kriss Jenner

Dziennikarka „ Vanity Fair ” spędziła z (jeszcze wtedy) Bruce'em Jennerem wiele godzin, starając się zrozumieć, co myśli i czuje ojczym Kim Kardashian (drugi mąż jej matki Kriss Jenner) podczas swojej przemiany w kobietę.   W efekcie powstał niezwykły tekst i piękna sesja autorstwa Annie Leibovitz w ostatnim numerze „Vanity Fair”, w ktorym po raz pierwszy Bruce Jenner prezentuje się po metamorfozie jako Caitlyn Jenner . Przeczytajcie szczerze i poruszające wyznania Caitlyn Jenner z „Vanity Fair”. Popieracie jej decyzję? Dlaczego zdecydowała się na przemianę z mężczyzny w kobietę i to na oczach milionów ludzi:   Wyobraziłam sobie, że leżę na łożu śmierci. Wtedy do mnie dotarło, że nie chcę tej tajemnicy zabierać ze sobą do grobu, nie chcę w tej ostatniej chwili wyrzucać sobie, że nie poradziłam sobie ze sobą i spaprałam swoje życie. O swoim życiu przed zmianą płci: Ogromny dyskomfort, że nie mogę być sobą, towarzyszył mi od rana do nocy. To było bardzo przygnębiające. Zdecydowałam się na tę zmianę, nie po to, żeby wzbudzać sensację, ale żeby móc żyć. O oszukiwaniu swojej żony Kriss Jenner: Moim największym błędem było to, że nie powiedziałem jej wystarczająco jasno, kim naprawdę jestem i co czuję. O przestawieniu się z bycia Bruce'em na bycie Caitlyn Jenner: Zdarzały mi się pomyłki. Np. będąc już kobietą, ubraną w damskie rzeczy i umalowaną, przedstawiłam się jako Bruce Jenner. Dopiero potem zdałem sobie sprawę, jak to wyglądało.

Zrzut_ekranu_2015-06-2_o_11.20.19.png
Newsy
Po debiucie Bruce'a Jennera jako kobiety w „Vanity Fair” Twitter eksplodował!
Wybraliśmy najlepsze komentarze gwiazd

Caitlyn Jenner (jeszcze do niedawna Bruce Jenner ) po swoim poniedzialkowym debiucie na okładce „Vanity Fair” oraz na Twitterze stała się najgorętszą bohaterką mediów społecznościowych. I'm so happy after such a long struggle to be living my true self. Welcome to the world Caitlyn. Can't wait for you to get to know her/me.   I'm so happy after such a long struggle to be living my true self. Welcome to the world Caitlyn. Can't wait for you to get to know her/me. — Caitlyn Jenner (@Caitlyn_Jenner) czerwiec 1, 2015 Na gorąco komentowali to ludzie na całym świecie, wyrażali podziw, gratulowali odwagi. Rodziny Jennerów i Kardashianów zaregowały jako pierwsze, m.in. Kim i Kendall: Caitlyn Jenner for Vanity Fair 📷 Annie Leibovitz! How beautiful! Be happy, be proud, live life YOUR way! pic.twitter.com/39fryBwUqE — Kim Kardashian West (@KimKardashian) czerwiec 1, 2015 be free now pretty bird. — Kendall Jenner (@KendallJenner) czerwiec 1, 2015 „To ważny i piękny moment. Tak trzymać”, „Cieszymy się twoim szczęściem, Caitlyn”, „Co za chwila! Caitlyn Jenner podbiła Internet”, „Oby cały świat miał tyle odwagi, co Caitlyn” - pisały gwiazdy na Twitterze. My hope for the world is that we can all be as brave as @Caitlyn_Jenner . pic.twitter.com/WlJmAjv4iv — Ellen DeGeneres (@TheEllenShow) czerwiec 1, 2015 I just want Caitlyn Jenner to take me out and teach me how to drive a stick shift in heels. — Lena Dunham (@lenadunham) czerwiec 1, 2015 CAITLYN!!!!!!!!!! Love this. So happy for her. https://t.co/YOo4kdBOJl — kerry washington (@kerrywashington) czerwiec 1, 2015 Jessica Lange approves!!! https://t.co/L4RzaE71NV #CaitlynJenner #CallMeCaitlyn pic.twitter.com/TOw0E193rk —...

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner