Sandra Kubicka i Alek Baron już niedługo przywitają na świecie swoje synka. Para jednak nie zwalnia tempa i w majówkę postanowili wyjechać na Mazury. Oboje chętnie chwalą się wypoczynkiem w mediach społecznościowych, a internauci są nimi zachwyceni. Jednak pod ostatnim zdjęciem pary była partnerka muzyka, postanowiła zostawić swój komentarz. Co napisała?

Reklama

Była Alka Baron nie mogła przejść obojętnie obok jego zdjęcia z Sandrą Kubicką

Sandra Kubicka i Alek Baron już niedługo zostaną rodzicami, z czego ogromnie się cieszą. Para bardzo długo starała się o dziecko dlatego, gdy w końcu im się to udało, chętnie pochwalili się swoim szczęściem. Modelka nie zdradziła, w którym dokładnie jest miesiącu, ale trzeba przyznać, że jej brzuszek jest już całkiem spory. Ostatnio Sanda Kubicka wyeksponowała ciążowy brzuszek w finale "The Voice Kids". Teraz na majówkę para postanowiła wyjechać na Mazury i chętnie publikuje zdjęcia ze swojego wypadu z ukochanym.

Nasze ostatnie wakajki przed narodzinami synka. Potem Mazury będą już w trójkę
— napisała Sandra Kubicka.

Pod zdjęciem Sandry Kubickiej komentarz postanowiła napisać była partnerka Alka Barona - Julia Wieniwa. Ostatnio Blanka Lipińska dosadnie skomentowała jego ślub z Sandrą Kubicką, a teraz Wieniawa zostawiła miły komentarz pod ich wspólnym zdjęciem. Przypominamy, że muzyk i aktorka byli ze sobą kilka miesięcy.

Wspaniali
— napisała Julia Wieniawa dodają emotikonki z sercami na oczach.
Sandra Kubicka i Alek Baron
Instagram @alekbaron

Nie tylko Julia Wieniawa zachwycała się zdjęciem pary, ale również internauci, którzy stwierdzili, że widzą wielką miłość między nimi. Wiele osób komplementowało również modelkę i to jak wygląda w ciąży.

Piękne zdjęcie...widać w waszych oczach MIŁOŚĆ
Boziu, jak pięknie wyglądasz. Chciałabym tak wyglądać w ciąży
Już teraz życzę szczęśliwego rozwiązania i dużo zdrówka dla Ciebie i dziadziusia. P.S pięknie wyglądacie
— piszą internauci.
Reklama

Zobacz także: TYLKO U NAS: Alek Baron wygadał się o ślubie kościelnym. Postawił sprawę jasno

Zobacz także
Sandra Kubicka i Alek Baron
Instagram @alekbaron
Sandra Kubicka i Alek Baron
Instagram @alekbaron
Reklama
Reklama
Reklama