Katarzyna Bujakiewicz wzięła ślub Katarzyna Bujakiewicz wzięła ślub Katarzyna Bujakiewicz, Piotr Maruszewski Katarzyna Bujakiewicz z córką Katarzyna Bujakiewicz wzięła ślub
Katarzyna Bujakiewicz wzięła ślub
Instagram
Ten ślub to zaskoczenie dla wszystkich!
1/6
Katarzyna Bujakiewicz wzięła ślub
Instagram

 

Katarzyna Bujakiewicz wzięła ślub! Mimo, aktorka znana z "Na dobre i na złe" oraz z "Magda M" od lata zarzekała się, że papierek nie jest jej do niczego potrzebny w końcu złamała się pod namową jej córki Oli. 

Aktorka pochwaliła się na swoim Instagramie zdjęciem ze ślubu! Jej mężem został wieloletni partner Piotr Maruszewski. Spotkali się pod czas biegania w lesie w Poznaniu i... zakochali się w sobie. Piotr jest biznesmenem i instruktorem snowboardu. W 2011 Kasia Bujakiewicz urodził córeczkę Olę. 

Kasia i dwa lata od niej młodszy Piotr mieszkają w Poznaniu i tam też odbyła się ceremonia oraz uroczystość weselna. Jak wyglądała panna młoda i wesele?

Zobacz na następnej stronie.

Zobacz także: Kasia Bujakiewicz uważa, że niektórzy lansują się na plecach Ani Przybylskiej! "Jej by się to nie podobało". O co chodzi?

2/6
Katarzyna Bujakiewicz wzięła ślub
Instagram

 

Sądząc po strojach, para wzięła ślub cywilny. Kasia była ubrana w granatową suknię, bukiet ślubny to białe tulipany! Pan młody ubrany był  ciemnych garnitur, ale bez muszki czy krawata. Ceremonia na luzie i bez pompy odbyła się w hotelu Blow Up Hall 5050 Hotel w Poznaniu. 

3/6
Katarzyna Bujakiewicz, Piotr Maruszewski
ONS

 

Co robi teraz Piotr Maruszewski, mąż Bujakiewicz? 

Kilka lat temu wycofał się z branży reklamowej i poświęcił pasji jaką jest snowboard. Wciąż uczy innych jazdy na desce i od października do marca pracuje w Alpach. 

4/6
Katarzyna Bujakiewicz z córką

 

Podobno na ślub rodziców namawiała od lat ich córka Ola. Wyglada na to, że w końcu spełnili jej marzenia!

Ola ma już osiem lat i coraz częściej dopytuje mamę czy i kiedy weźmie ślub z tatą. Kasia tak naprawdę już marzy o białej sukni, ale na razie nic z tego nie wychodzi, bo z Piotrem są bardzo zapracowani i najzwyczajniej nie mają dość czasu by zająć się organizacją ceremonii – czytaliśmy jakiś czas temu w „Gwiazdach”. 

5/6
Katarzyna Bujakiewicz wzięła ślub
Instagram

 

Bujakiewicz na Instastories pochwaliła się, że ślub udało się jej zachować w sekrecie!

6/6
Pokoik pielęgniarek - w rolach Kasia Bujakiewicz, Edyta Jungowska i Daria Trafankowska

 

Kariera Kasi Bujakiewicz zaczęła się od serialu "Na dobre i na złe". Mimo, że miała kilka lat przerwy obecnie znowu gra w tym serialu. Aktorka prowadzi też „Wnętrza do poprawki: domy gwiazd” w stacji Lifetime.