Zmiany w obsadzie serialu "Brzydula 2". Kto wcieli się w rolę Beatki Cieplak?
East News

W serialu "Brzydula 2" pojawiła się nowa Beatka! Co się stało z Kaliną Janusiak, która wcześniej grała siostrę Uli? 

Zmiany w obsadzie serialu "Brzydula 2". Kto wcieli się w rolę Beatki Cieplak?
East News

Pierwsze odcinki najnowszej serii "BrzydUli" już za nami. Uwielbiana przez widzów produkcja wróciła na antenę po dziesięciu latach przerwy. Dziś serialowa Ula (Julia Kamińska) poświęca się swojej rodzinie, wychowuje dzieci i stara się zrobić wszystko, żeby zwrócić na siebie uwagę swojego męża, Marka (Filip Bobek). W serialu nie mogło zabraknąć również siostry Uli, czyli Beatki, która teraz jest już dorosłą kobietą. W tej roli możemy zobaczyć Nel Kaczmarek, która zastąpiła Kalinę Janusiak. A co słychać u poprzedniej "Beatki"?

Co się stało z Kaliną Janusiak z "BrzydUli"?

W przeszłości w serialową Beatkę, siostrę Uli Cieplak, wcielała się 8-letnia wówczas Kalina Janusiak. Młoda aktorka dzięki roli w "BrzydUli" szybko zdobyła serca widzów. Kalina Janusiak urodziła się w 2000 roku i jest córką aktora, Artura Janusiaka, którego możecie kojarzyć z takich filmów jak "Ida", "Planeta Singli" czy "Wkręceni" oraz seriali: ""Barwy szczęścia", "Przyjaciółki" czy "Stulecie Winnych".

Kalina Janusiak po emisji pierwszego sezonu "BrzydUli" zniknęła z show-biznesu i nie występowała w innych produkcjach. Niestety, jak już wiemy, nie zobaczymy jej w nowej serii hitu sprzed lat.

Teraz rolę serialowej Beatki gra 20-letnia Nel Kaczmarek.

Boję się porównań, to nie jest łatwe zadanie, ale cieszę się, bo lubię wyzwania! Mam nadzieję, że podołam, a fani polubią nowy, zbuntowany image Beatki, bo taka właśnie będzie. Beatka pokaże pazury i będzie miała wiele barwnych historii- powiedziała jakiś czas temu w rozmowie z portalem plejada.pl.

Nel Kaczmarek jest studentką Wydziału Aktorskiego krakowskiej AST i do tej pory mogliście ją zobaczyć w takich produkcjach jak: ""Moty", "W rytmie serca" czy "Rojst".

Oglądacie nową serię "BrzydUli"?

Zobacz także: QUIZ! Wielki test dla wszystkich serialomaniaków! Jak uważnie oglądacie hitowe seriale?

W poprzednim sezonie siostrę Uli Cieplak grała Kalina Janusiak.

Zmiany w obsadzie serialu "Brzydula 2". Kto wcieli się w rolę Beatki Cieplak?
East News

Teraz serialową Beatkę gra Nel Kaczmarek.

 

 

Więcej na temat Brzydula
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51