Party Stories
Bradley Cooper i Irina Shayk pokonali kryzys?
East News
Newsy

Bradley Cooper i Irina Shayk pogodzili się! Czy para wróci do siebie?

Bradley Cooper i Irina Shayk znów będą razem?

Bradley Cooper i Irina Shayk uchodzili za jedną z najpiękniejszych i najbardziej dobranych par w Hollywood. Niestety, ponad rok temu ich związek przeszedł do historii. Plotkuje się, że powodem ich rozstania miał być romans Bradleya Coopera z Lady Gagą.

Teraz zagraniczna prasa donosi, że między aktorem a piękną modelką znowu zaczęło się układać. Czy to oznacza, że Bradley Cooper i Irina Shayk wrócą do siebie?

Irina Shayk zemściła się na Bradley'u i Lady Gadze przy pomocy byłego narzeczonego wokalistki! Co zrobiła?!

Bradley Cooper i Irina Shayk wrócą do siebie?

Bradley Cooper i Irina Shayk byli parą przez ponad cztery lata. Doczekali się nawet pięknej córeczki, której dali na imię Lea. To właśnie dla niej starają się zachować dobre relacje. Do tej pory różnie im to wychodziło. Być może Irina Shayk wciąż miała żal do byłego ukochanego. Plotkuje się bowiem, że Bradley Cooper wdał się w romans z Lady Gagą na planie filmu "Narodziny gwiazdy". Nigdy jednak nie potwierdzono tych informacji.

Zobacz także: Irina Shayk walczy z Bradleyem Cooperem o opiekę nad córką. Nie zgadniecie, kto jej pomaga!

Okazuje się, że pojawiła się nadzieja dla relacji aktora z byłą ukochaną. Zagraniczna prasa podaje, że między nimi układa się coraz lepiej. Ponoć oboje zamieszkali blisko siebie w Nowym Jorku, aby móc spędzać jak najwięcej czasu z córeczką. 

Jest najlepszym tatą, jest niezwykle związany z Leą i po równo dzieli się obowiązkami z Iriną. Nie ma tu miejsca na ego, stawia potrzeby swojej córki na pierwszym miejscu i na szczęście Irina robi to samo, dlatego wszystko tak dobrze funkcjonuje - donosi źródło Hollywood Life. 

Przypomnijmy, że jeszcze niedawno plotkowano, że Bradley Cooper spotyka się z Katie Holmes. Para nie potwierdziła jednak tych informacji. My wolelibyśmy chyba, aby aktor wrócił do Iriny Shayk i znów tworzył z nią piękną i zgraną rodzinę. Podzielacie nasze zdanie?

Bradley Cooper i Irina Shayk pokonali kryzys?
East News

Bradley Cooper bez pamięci jest zakochany w swojej córeczce, której poświęca każdą wolną chwilę

Bradley Cooper z córką
Eastnews

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Lady Gaga w białej sukience
Newsy
Lady Gaga jest w ciąży!? Ojcem ma być Bradley Cooper

Zaskakujące doniesienia zagranicznej prasy.  Lady Gaga ma być w ciąży z Bradleyem Cooperem! Parę połączyło gorące uczucie na planie filmu "Narodziny Gwiazdy". Choć oboje wtedy byli jeszcze w związkach, dziś ich partnerzy są już dla nich przeszłością. Czy wokalistka i aktor naprawdę się ze sobą związali? Zobacz, co więcej wiemy! 

Irina Shayk jest w ciąży?
Eastnews
Newsy
Irina Shyak jest w drugiej ciąży z Bradleyem Cooperem? Te zdjęcia mówią wszystko

Niespełna miesiąc temu Irina Shayk i Bradley Cooper rozstali się ze sobą po czterech latach związku. Para nie dogadywała się ze sobą od kilku miesięcy - a dokładnie od rozpoczęcia przez aktorazdjęć zdjęć do filmu "Narodziny gwiazdy". Podobno modelka i reżyser mieli inne podejście do życia i rodzicielstwa, a problemem była też  Lady Gaga , która zagrała u boku 44-latka. Cooper i Shayk zakończyli związek, jednak po rozstaniu modelka miała się dowiedzieć, że jest w ciąży ! Czy Bradley Cooper zostanie ojcem po raz drugi? Najnowsze zdjęcia Shayk zdradzają prawdę!

Bradley Cooper
East News
Newsy
Bradley Cooper w świetnej formie! Zapomniał już o przyjaźni z Lady Gagą?

Ich rzekomym romansem żyły media na całym świecie. Podobno Lady Gaga i Bradley Cooper nawiązali intymną relację poza planem filmu "Narodziny gwiazdy". Dowodem na to miał być ich pełen uczucia występ podczas 91. gali rozdania Oscarów. I choć zagraniczne media podają, że Lady Gaga wciąż myśli o przystojnym koledze, ten chyba już dawno o niej zapomniał.  Bradley Cooper zapomniał o Lady Gadze? Gdy Lady Gaga i Bradley Cooper promowali film "Narodziny gwiazdy", siłą rzeczy widywali się niemal codziennie. Wspólne wyjazdy, bankiety, imprezy - to musiało ich do siebie zbliżyć. Jednak po gali rozdania Oscarów podobno ich drogi nieco się rozeszły. Co prawda zagraniczna prasa donosiła, że Lady Gaga robi wszystko, aby nie stracić tej więzi, rzeczywistość wygląda już nieco inaczej. Każde z nich poszło w swoją stronę. Sam Bradley poświęcił się rodzinie i swoim przyjemnością.  Niedawno fotoreporterzy spotkali Bradleya Coopera podczas jego przejażdżki na motorze po Los Angeles. Aktor wyglądał na wyjątkowo zrelaksowanego i szczęśliwego. Myślicie, że zapomniał już o całym medialnym szumie wokół jego przyjaźni z Lady Gagą? Bradley Cooper ma teraz czas, aby realizować swoje pasje Irina Shayk może odetchnąć z ulgą? Zobacz także:  "Narodziny gwiazdy" wrócą do kin z nowymi scenami! Irina Shayk załamie się? 

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner