Bradley Cooper ma za sobą burzliwy rok. Niestety, szczęście w życiu zawodowym nie szło u niego w parze ze szczęściem w życiu prywatnym. Na początku 2019 roku pojawiły się plotki, że aktor wdał się w romans z koleżanką z planu, Lady Gagą. Widocznie coś było na rzeczy, bo kilka miesięcy później jego związek z Iriną Shayk dobiegł końca.

Reklama

Teraz plotkuje się, że Bradley Cooper spotyka się z inną hollywoodzką pięknością. Chodzi o... Katie Holmes!

Bradley Cooper i Katie Holmes są parą?

Bradley Cooper od dłuższego czasu jest singlem. Co jakiś czas do mediów trafiają jednak wiadomości o jego rzekomych romansach. Aktor miał spotykać się między innymi z... Angeliną Jolie! Teraz z kolei pojawiła się informacja, że Bradley Cooper romansuje z Katie Holmes!

Mieszkają tylko kilka przecznic od siebie i pewnego dnia wpadli na siebie w lokalnej kawiarni. Rozmawiali, jak to robią znani ludzie. Katie powiedziała później kilku znajomym, że poprosił o jej numer, ale nie spodziewała się, że coś z tego wyniknie - twierdzi informator "New Weekly".

Ponoć Bradley Cooper od razu przystąpił do działania i zadzwonił do Katie, aby zaprosić ją na niezobowiązujące spotkanie.

Nikt im nie przeszkadza, a nawet nie rozpoznaje, są bardzo dyskretni. Tak im się to podoba. Na Manhattanie łatwo się ukryć, kiedy chcesz. Być może jest to łatwiejsze niż w Los Angeles - dodaje informator tygodnika.

Myślicie, że ta relacja ma szansę rozwinąć się w coś więcej? Przypomnijmy, że oboje mają za sobą trudne rozstania. Oprócz tego zarówno Katie, jak i Bradley mają już swoje dzieci. Czy uda im się stworzyć trwały związek? Trzymamy za nich kciuki!

Zobacz także

Katie Holmes, po rozstaniu z Tomem Cruisem, przez sześć lat spotykała się z Jamiem Foxxem. Jednak w sierpniu media ogłosiły ich rozstanie

East News

O romansie Bradleya Coopera i Lady Gagi plotkowali wszyscy. Oni z kolei woleli nie komentować tych doniesień

Instagram
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama