Angelina Jolie i Brad Pitt Angelina Jolie, Brad Pitt Brad Pitt, Angelina Jolie Brad Pitt, Angelina Jolie Angelina Jolie, Brad Pitt, Angelina Jolie i Brad Pitt ślub
Angelina Jolie i Brad Pitt
EastNews
1/5
Angelina Jolie i Brad Pitt
EastNews

Brat Pitt i Angelina Jolie byli parą przez 12 lat. Wydawało się, że tworzyli związek niemal idealny, dlatego ogromnym szokiem była wiadomość o ich rozwodzie. W minionym roku Angelina Jolie złożyła pozew o rozwód, oskarżając Brada o uzależnienie od alkoholu oraz przemoc wobec dzieci. Teraz na jaw wychodzi coraz więcej szczegółów dotyczących związku pary. Poznacie je na kolejnych stronach galerii. 

 

Zobacz: Brad Pitt ma nową dziewczynę! Jest od niego młodsza o...30 lat! Co na to Angelina Jolie?

2/5
Angelina Jolie, Brad Pitt
East News

Brad Pitt zdecydował się przyznać do problemów z uzależnieniem od alkoholu na łamach magazynu „GQ”. Aktor rozpoczął terapię, która uświadomiła mu kilka istotnych faktów - przede wszystkim zrozumiał, że jego związek z Angeliną był toksyczny, a poza seksem nic ich nie łączyło. 

 

Z perspektywy czasu uznał, że poza świetnym seksem niewiele ich łączyło. Brad nie przespał wielu nocy, zastanawiając się, co właściwie się stało. Analizował to też w kółko na terapii. W końcu uświadomił sobie, że jego związek z Angie od samego początku był toksyczny - wyznał informator magazynu „Star”.

 

Zobacz: Czy Angelina Jolie i Brad Pitt do siebie wrócą? „Spotkali się i padli sobie w ramiona”

3/5
Brad Pitt, Angelina Jolie
ONS

Brad Pitt czuł się źle w relacji z Angeliną, ich relacja była pełna dramatów i pretensji, dlatego sięgał po alkohol. Według magazynu „Star”, Angelina również ignorowała męża i jego potrzeby. 

 

Wiedli oddzielne życie, wpędzając się nawzajem w coraz większe przygnębienie. Małżeństwo z Angie było ciężkie, ale rozwód jeszcze gorszy - informuje magazyn.

 

Zobacz: Rozwodu nie będzie?! Czy Angelina Jolie przebaczy mężowi?

4/5
Brad Pitt, Angelina Jolie
ONS

Teraz Brad Pitt układa sobie życie na nowo, ma młodszą partnerkę, a swoje małżeństwo z Angeliną Jolie podsumowuje mocnymi słowami „To było 12 lat piekła”!

 

Zobacz: Szczere wyznania Angeliny Jolie i Brada Pitta kilka miesięcy po rozstaniu. Czy mają do siebie żal?

5/5
Angelina Jolie, Brad Pitt, Angelina Jolie i Brad Pitt ślub
ONS.pl

Nie da się ukryć, że nikt się nie spodziewał, że Brad w ten sposób oceni swoje małżeństwo. Na razie Angelina Jolie nie odniosła się do jego słów.

 

Zobacz: Angelina Jolie jednak zmieni miejsce zamieszkania? Aktorka będzie blisko Brada Pitta

Więcej na temat Angelina Jolie Brad Pitt