Jennifer Aniston i brad pitt
East News

Brad Pitt jednak spotyka się z Jennifer Aniston?! Para spędziła razem romantyczny weekend

Jennifer Aniston i brad pitt
East News

Brad Pitt i Jennifer Aniston byli małżeństwem przez 5 lat. W 2005 roku wzięli rozwód, co było ciosem dla wielu fanów tej pary. Wielu z nich nie pogodziło się nigdy z faktem, że aktor związał się z Angeliną Jolie i wciąż liczyło na wielki powrót Brada do Jennifer. Czyżby w końcu fani się doczekali?

Coraz częściej mówi się bowiem, że od kiedy aktor rozwiódł się z Jolie, to spotyka się z... Jennifer! Według ostatnich doniesień, para spędziła romantyczny weekend w posiadłości aktora.

Brad Pitt i Jennifer Aniston znowu razem? 

Magazyn "Woman's Day" donosi, że Jennifer i Brad znów ze sobą randkują, jednak nie chcą, by ich związek wyszedł na jaw. Para ponoć woli spotykać się w tajemnicy, więc najczęściej widuje się w posiadłości aktora, która położona jest na uboczu - 90 minut drogi na północ od Los Angeles. Właśnie w tym miejscu Jennifer i Brad ponoć spędzają romantyczne weekendy.

Oczywiście Jennifer i Brad milczą oraz nie komentują tych doniesień, choć jakiś czas temu aktor nie ukrywał swojej wściekłości, gdy jeden z dziennikarzy po raz kolejny pytał go o relację z byłą żoną

O mój Boże.. Dobra, wszystkiego dobrego - odpowiedział i odszedł, kręcąc głową. 

Brad Pitt stracił cierpliwość, jednak dla wielu fanów jego reakcja nie była zaprzeczeniem, tylko po prostu chęcią ukrycia swojej prywatności. Myślicie, że tak faktycznie jest w rzeczywistości i Brad ma znów romans z Jennifer? 

Niewykluczone, choć z kolei "Hollywood Life" donosi, że Brad ostro imprezuje z Leonardo DiCaprio! To właśnie ponoć on miał wspierać Brada po rozstaniu i rozwodzie z Jolie. Leo i Brad ponoć rzucili się razem w wir randek i romansów. Jak myślicie, która wersja jest prawdziwa? 

Brad Pitt i Jennifer Aniston są znów razem?

Brad Pitt i Jennifer Aniston na czerwonym dywanie
East News

Brad Pitt niedawno rozwiódł się z Angeliną Jolie

Brad Pitt uśmiechnięty
EASTNews

 

Więcej na temat Jennifer Aniston Brad Pitt
Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43