Szyc i Młynarczyk z partnerkami na prezentacji kalendarza. Kto jeszcze przyszedł? ZDJĘCIA

East News

East News
Borys Szyc i Andrzej Młynarczyk po raz pierwszy oficjalnie pochwalili się swoimi partnerkami. Borys przyszedł na premierę kalendarza "Kobiety o kobietach" w towarzystwie Justyny Nagłowskiej Jeger. Para spotyka się od kilku miesięcy jednak dopiero teraz potwierdzili plotki o swoim związku. Szyc i jego partnerka nie szczędzili sobie czułości przed fotoreporterami.
Swój debiut na ściance miała również dziewczyna Andrzeja Młynarczyka. Gwiazdor serialu "M jak miłość" rzadko pokazuje się publicznie, jednak tym razem zrobił wyjątek.
Kto jeszcze pojawił się na prezentacji kalendarza? Zobaczcie naszą fotorelację z tego wydarzenia!
Zobacz także: Szyc wrócił do byłej partnerki! Zakochani chcą zacząć wszystko od nowa

East News

East News

East News

East News
Grażyna Wolszczak na prezentacji kalendarza

East News

East News

East News

East News

East News

East News
Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Google.