Borys Szyc i Justyna Nagłowska
EastNews
Newsy

Borys Szyc idzie do sądu! Aktor składa aż dwa pozwy

Borys Szyc zapowiada walkę w sądzie o dobre imię!

W końcu wszystko zaczęło się układać. Dwa miesiące temu na świecie pojawił się  Henio. „Zdrowy, malutki i tak piękny, że powstrzymuję się, by go nie zjeść”, zachwycał się synkiem. O swojej żonie Justynie, którą poślubił pod koniec ubiegłego roku, pisał: „najdzielniejsza i najpiękniejsza kobieta, jaką znam”. Borys Szyc (41) wreszcie mógł się czuć naprawdę szczęśliwy. Ale właśnie wtedy TVP wyemitowała film „Nic się nie stało”. Reżyser Sylwester Latkowski pokazał w nim zdjęcia gwiazd (m.in. Kuby Wojewódzkiego i Blanki Lipińskiej), które odwiedzały trójmiejskie kluby Zatoka Sztuki i Dream Club – miało tam dochodzić do przestępstw na nieletnich dziewczynach. Choć autor filmu nie zaprezentował dowodów, w debacie po emisji filmu sugerował, że celebryci mogli wiedzieć, co rzekomo działo się w klubach. Wśród osób, które tam były, wymienił Borysa Szyca.

SPOTKAMY SIĘ W SĄDZIE!

Szyc o swoje dobre imię postanowił walczyć w sądzie, sprawę oddał w ręce krakowskiego adwokata, mecenasa Szymona Firka.

– Składamy dwa pozwy, oba dotyczą szeroko pojętego naruszenia dóbr osobistych Borysa Szyca. Pierwszy z nich składamy przeciwko autorowi filmu Sylwestrowi Latkowskiemu, a drugi przeciwko Telewizji Polskiej – mówi menedżerka aktora Marta Barańska.

Sam Borys w oświadczeniu napisał m.in.: „Jestem ojcem nastoletniej Soni, ojczymem dwóch dorastających dziewczynek, niedawno urodził mi się synek. Gdyby ktoś próbował ich skrzywdzić, nie wahałbym się bronić ich każdym sposobem. Każdym”. Ujawnił też, że jego rodzinę zalała fala hejtu i gróźb. „Ludzie wypisują ohydne rzeczy, nie mając żadnego dowodu oprócz Pana słów”, zwrócił się do Latkowskiego. I dodał, że w Zatoce Sztuki, owszem, bywał przed laty, ale, jak zauważył, przecież to o niczym nie świadczy.

„Jadłem tam posiłki, piłem w czasach, kiedy jeszcze korzystałem z alkoholu, czyli robiłem to, co wszyscy inni”, napisał na Facebooku.

Jak brzmią prawdziwe imiona i nazwiska polskich gwiazd? W wielu przypadkach możecie się zdziwić!

CHCĘ ŻYĆ

To już blisko sześć lat, od kiedy Borys zerwał z alkoholem.

„Leżałem na kanapie bezsił, po wielodniowym piciu, po wielu latach picia, pozbawiony już sił i bliski śmierci. Na dworze był piękny, ciepły dzień, a ja ryczałem z bezsilności. Ale tliła mi się w głowie jakaś lampka. Chcę żyć”, wspomina na Facebooku aktor tamten sierpniowy dzień 2014 roku.

Razem ze swoją partnerką Justyną Nagłowską poszedł na terapię: on leczył się z alkoholizmu, ona ze współuzależnienia i z depresji. W końcu udało im się poukładać życie. Wzięli ślub pod koniec 2019 roku i stworzyli szczęśliwą patchworkową rodzinę – z córką Borysa, Sonią (15), i dwiema córkami Justyny: Franią (12) i Stefką (10). Pod koniec marca do tej gromadki dołączył Henio. Ach, jak chciało się żyć!

SIŁA RODZINY

Za Borysem murem stoi jego żona. Szyc-Nagłowska jest silną kobietą i ufa mężowi. Razem przeszli tak wiele, że dziś nie może być inaczej. Po emisji filmu opublikowała na swoim Instagramie oświadczenie Borysa, później opowiedziała, że mierzenie się z hejterami nie pozostaje bez wpływu na nią i Henia. „Ostatnie dni były dla nas trudne”, przyznała.

„Mój stres mocno odbił się na moim synku. Bałam się, że stracę pokarm, ale podjęłam walkę. Powiedziałam stop! A źródło siły znalazłam w macierzyństwie”.

Justyna i Borys pewnie inaczej wyobrażali sobie ten czas. Aktor zaplanował po urodzeniu synka miesiąc urlopu, by pomagać żonie w opiece nad maluchem. Ale nagle, z powodu epidemii, zamknięto szkoły, więc aktor wylądował w centrum życia domowego z czworgiem dzieci. Para postanowiła ten czas spędzić na Mazurach.

Po narodzinach synka w programie internetowym „Domówka u Dowborów” aktor opowiadał, że wieczorami zmienia pieluszki, popija sok ananasowy z wodą kokosową, przygotowuje ukochanej herbatę. Że czuje się na swoim miejscu, szczęśliwy. Gdyby nie pomówienia, byłby szczęśliwy jak nigdy wcześniej.

Zobacz także: Latkowski odpowiada na zapowiedzi pozwów od Wojewódzkiego i Szyca: "Nie ma bardziej zakłamanego środowiska"

Borys Szyc składa dwa wnioski do sądu.

Borys Szyc i Justyna Nagłowska zostaną rodzicami

Zobacz także
Borys Szyc w serialu Wataha

Mocny wpis Borysa Szyca po emisji filmu Latkowskiego "Nic się nie stało". "Do zobaczenia w sądzie"!

Sylwester Latkowski atakuje celebrytów po premierze "Nic się nie stało"

Mocne słowa Sylwestra Latkowskiego do celebrytów po premierze "Nic się nie stało". Apeluje do Szyca, Bieniuka i Wojewódzkiego

 

Reakcje gwiazd na film "Nic się nie stało" - Radosław Majdan, Blanka Lipińska, Borys Szyc
Newsy
Reakcja gwiazd na film "Nic się nie stało". Wojewódzki, Szyc, Rozenek, Lipińska...
Reakcja gwiazd na film "Nic się nie stało". Wojewódzki, Szyc, Rozenek, Lipińska...

Szokujący dokument "Nic się nie stało" poruszający temat pedofilii oraz prostytucji nieletnich w jednym z modnych sopockich klubów wstrząsnął opinią publiczną. Sylwester Latkowski autor dokumentu podczas debaty na żywo na antenie TVP apelował do gwiazd, które były widziane w Zatoce Sztuki, aby przestały ukrywać prawdę i powiedziały, co wiedzą na temat tego, co działo się w tym lokalu.  Po szokującym wystąpieniu Sylwestra Latkowskiego Kuba Wojewódzki zapowiedział pozew. Podobne kroki poczynili Radosław Majdan , Natalia Siwiec i Borys Szyc . Oświadczenie wydała również Blanka Lipińska , która w przeszłości pracowała w Zatoce Sztuki jako manager.  W obronie Radosława Majdana stanęły Małgorzata Rozenek, a nawet Doda. Jaka była dokładna reakcja gwiazd? Wszystko co najważniejsze znajdziecie w naszym wideo.  Zobacz także:  Mocny wpis Borysa Szyca po emisji filmu Latkowskiego "Nic się nie stało". "Do zobaczenia w sądzie"!  

Borys Szyc i Justyna Nagłowska
Instagram/Justyna Nagłowska
Newsy
Borys Szyc: "Ryczałem z bezsilności. To wszystko ma się skończyć przez alkohol?!"
Borys Szyc: "Ryczałem z bezsilności. To wszystko ma się skończyć przez alkohol?!"

Borys Szyc i Justyna Nagłowska mają synka! Ale ich droga do rodzinnego szczęścia była wyjątkowo kręta... Miało być całkiem inaczej. Ale Justyna Nagłowska (39) i Borys Szyc (41) kilka tygodni przed wyznaczoną datą porodu dowie - dzieli się, że nie będą rodzić razem. Państwowe szpitale z powodu epidemii koronawirusa zakazały ojcom wstępu na porodówki. Przyszła mama nie ukrywała, że jest tą sytuacją mocno zestresowa- na, rozżalona prosiła nawet swoje fanki na Instagramie o wsparcie. Na szczęście wszystko poszło dobrze i pierwszego dnia wiosny urodził się długo wyczekiwany chłopiec. Tydzień później rodzice zaprezentowali go światu na wspólnym zdjęciu. Ma na imię Henryk. Jak jego pradziadek. Jest zdrowy, malutki i tak piękny, że powstrzymuję się, by go nie zjeść. Bo schrupałbym mu stópki i rączki... A pachnie jak najpiękniejsze wspomnienia z dzieciństwa - napisał zachwycony Borys. Jego mama jest najdzielniejszą i najpiękniejszą kobietą, jaką znam - chwalił swoją żonę.         Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez 🙈🙊🙉🇵🇱 (@jus_naglowska) Kwi 13, 2020 o 6:34 PDT Kilka dni później w mediach społecznościowych odezwała się Justyna: Tylko On teraz daje nam nadzieję, że kiedyś będzie jeszcze normalnie. (...) Henio u nas wszystko zweryfikował. Pojawił się na świecie w tym dziwnym i trudnym czasie, żeby nieść nadzieję na lepsze jutro. Teraz Borys i Justyna razem z synem i dziećmi z poprzednich związków tworzą patchworkową sześcioosobową rodzinę. Aktor ma jeszcze 15-letnią...

Borys Szyc w serialu Wataha
Newsy
Borys Szyc składa dwa pozwy do sądu! Co się stało?
Borys Szyc składa dwa pozwy do sądu! Co się stało?

W końcu wszystko zaczęło się układać w życiu Borysa Szyca . Dwa miesiące temu na świecie pojawił się Henio. Aktor wreszcie mógł się czuć naprawdę szczęśliwy. Ale właśnie wtedy TVP wyemitowała film „Nic się nie stało”. Reżyser Sylwester Latkowski pokazał w nim zdjęcia gwiazd (m.in. Borysa Szyca, Kuby Wojewódzkiego i Blanki Lipińskiej), które odwiedzały trójmiejskie kluby Zatoka Sztuki i Dream Club – miało tam dochodzić do przestępstw na nieletnich dziewczynach. Choć autor filmu nie zaprezentował dowodów, w debacie po emisji filmu sugerował, że celebryci mogli wiedzieć, co rzekomo działo się w klubach. Szyc o swoje dobre imię postanowił walczyć w sądzie, sprawę oddał w ręce krakowskiego adwokata, mecenasa Szymona Firka. Składamy dwa pozwy, oba dotyczą szeroko pojętego naruszenia dóbr osobistych Borysa Szyca. Pierwszy z nich składamy przeciwko autorowi filmu Sylwestrowi Latkowskiemu, a drugi przeciwko Telewizji Polskiej – mówi menedżerka aktora Marta Barańska. Sam Borys w oświadczeniu napisał m.in.: „Jestem ojcem nastoletniej Sonii, ojczymem dwóch dorastających dziewczynek, niedawno urodził mi się synek . Gdyby ktoś próbował ich skrzywdzić, nie wahałbym się bronić ich każdym sposobem. Każdym”. Ujawnił też, że jego rodzinę zalała fala hejtu i gróźb. „Ludzie wypisują ohydne rzeczy, nie mając żadnego dowodu oprócz Pana słów” , zwrócił się do Latkowskiego. I dodał, że w Zatoce Sztuki, owszem, bywał przed laty, ale, jak zauważył, przecież to o niczym nie świadczy. „Jadłem tam posiłki, piłem w czasach, kiedy jeszcze korzystałem z alkoholu, czyli robiłem to, co wszyscy inni”, napisał na Facebooku. Więcej w nowym "Fleszu".  

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner