Artur Boruc i Sara Boruc w Dzień dobry TVN
East News
Newsy

Mango za 900 zł, dojazdy do szkoły 2 tysiące. Artur Boruc publikuje żądania swojej byłej żony!

Mango za 900 zł, dojazdy do szkoły 2 tysiące. Artur Boruc publikuje żądania swojej byłej żony!

Od kilku dni w mediach tematem numer jeden jest konflikt Artura Boruca z byłą żoną Katarzyną Modrzewską. Zaczęło się od głośnej wypowiedzi żony Artura, Sary Boruc, która zasugerowała, że jej mąż nie ma kontaktu z synem z pierwszego małżeństwa z powodu jego matki, która odcięła chłopca od ojca. 

Też nam przykro, od 11 lat walczymy z matką. Nie mamy z nim żadnego kontaktu, niestety. Artur od urodzenia widział go może pięć razy. Wszystko za sprawą mamy chłopca, która zadbała o to, by nie poznał taty ani sióstr... - napisała na Instagramie Sara Boruc.

Wtedy niespodziewanie do dyskusji włączył się obecny mąż Katarzyny Modrzewskiej, Marcin Dubieniecki. Prawnik zasugerował Arturowi, żeby "uciszył swoją WAGs" i przy okazji dodał, że jest "naocznym świadkiem patologii w relacji ojciec i syn". Artur nie pozostał mu dłużny i ostro odpowiedział na jego słowa. Ta przepychanka słowna była jednak dopiero początkiem wojny między byłymi małżonkami. Teraz tematem numer jeden są alimenty dla syna Artura, które zdaniem piłkarza są za wysokie. Jego była żona postanowiła nagłośnić to, że Boruc złożył do sądu wniosek o obniżenie alimentów na syna

Artur Boruc zaśpiewał na płycie Sary? Zaskakujący komentarz żony piłkarza!

Konflikt Artura Boruca z byłą żoną o alimenty na syna

Według informacji „Super Expressu”, Artur Boruc wnioskuje, aby płacić zamiast 15 tys. zł miesięcznie kwotę 5 tys. zł. Piłkarz we wniosku zaznaczył, że teraz zarabia mniej niż 10 lat temu, kiedy były przyznane alimenty, a dodatkowo ma na utrzymaniu pięcioosobową rodzinę. Co na to Katarzyna Modrzewska?

Alimenty są w całości przeznaczane na Alexa, zgodnie z naszymi ustaleniami. Artur zastrzegł, że Alex ma żyć na wysokim poziomie. Przykro mi, że swoim pierworodnym synem się nie interesuje – powiedziała Katarzyna Modrzewska w "Super Expressie".

Znajoma Modrzewskiej w rozmowie z tabloidem zaznaczyła, że 15 tysięcy złotych to dla Boruca dzień pracy i dodała, że jej zdaniem: "Artur zapomniał o synu i chce się pozbyć obowiązków związanych z wychowaniem syna i z płaceniem alimentów". Te słowa musiały wyjątkowo zaboleć Artura Boruca, który postanowił skomentować całą sprawę na Instagramie. 

Dla mnie zawsze liczyło się dobro moich dzieci wiec nie biegam do tabloidów z pretensjami.  Miarka się troche przebrała... Po pierwsze nie zostawiłem żony w ciąży, już rok przed ciąża bylismy już w separacji. To tak na marginesie - napisał Artur.

Artur Boruc odpowiedział byłej żonie w sprawie obniżenia alimentów na syna

Do swojego wpisu dodał listę wydatków na syna, którą otrzymał od byłej żony. Przy okazji zaznaczył, że Katarzyna Modrzewska chce podwyższenia alimentów do 20 tysięcy złotych

Tutaj macie mały fragment wniosku o podwyższenie alimentów do 20 tys na 11 letnie dziecko. Musicie zagłębić się w szczegóły żeby zobaczyć i zrozumieć z czym mam do czynienia od 11 lat... Jedyny okres kiedy nie płaciłem alimentów to wtedy kiedy nie miałem informacji, które konto nie było połączone z afera wyłudzeń od niepełnosprawnych a Modrzewska siedziała w więzieniu - napisał Artur. 

Przypominamy, że Katarzyna Modrzewska jest obecnie żoną Marcina Dubienieckiego, który reprezentował ją w trakcie rozwodu z Borucem i to on wywalczył dla jej syna alimenty w wysokości 15 tys. zł. Potem małżeństwo prawnika z Martą Kaczyńską się rozpadło i zaczął się on spotykać z Modrzewską. W 2015 roku Dubieniecki i Modrzewska zostali zatrzymani pod zarzutem wyłudzenia 13 mln zł z Państwowego Funduszu Osób Niepełnosprawnych. Po wyjściu z aresztu, w 2017 roku para pobrała się, a niedługo potem urodził im się syn. Ich sprawa nadal jest w toku. 

Co myślicie o tej całej sprawie?

Zobacz także: Artur Boruc pokazał, jak usypia synka. Ma inną metodę niż jego żona!

Wpis Artura Boruca i lista wydatków na syna, którą otrzymał piłkarz od byłej żony.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dzień dobry... Dla mnie zawsze liczyło się dobro moich dzieci wiec nie biegam do tabloidów z pretensjami. Miarka się troche przebrała... Po pierwsze nie zostawiłem żony w ciąży, już rok przed ciąża bylismy już w separacji. To tak na marginesie. Reszta to detale, które maja małe znaczenie i możecie sobie dopisać... Tutaj macie mały fragment wniosku o podwyższenie alimentów do 20 tys na 11 letnie dziecko. Musicie zagłębić się w szczegóły żeby zobaczyć i zrozumieć z czym mam do czynienia od 11 lat... Jedyny okres kiedy nie płaciłem alimentów to wtedy kiedy nie miałem informacji, które konto nie było połączone z afera wyłudzeń od niepełnosprawnych a Modrzewska siedziała w więzieniu. Mało tego... Ciekawostka!!! Siedem lat temu sad zasadził zwrot nadpłaconych alimentów na Modrzewska (tak płaciłem na NIĄ alimenty przez 3 lata). 150 tys nie zobaczyłem do dziś... Dodam tylko, ze obowiązek utrzymania dzieci leży po obu stronach. Jak Modrzewska może zadać 20 tys skoro jedyny jej dochód to alimenty i ewentualne szemrane biznesy. Pozdrawiam serdecznie i życze miłego dnia!!!!

Post udostępniony przez Artur Boruc (@arturboruc)

Artur Boruc chce obniżenia alimentów na syna z pierwszego małżeństwa

Sara Boruc, Artur Boruc przytulają się do siebie
Instagram

Zobacz także
Artur Boruc i Sara Boruc wychodzą z DDTVN

Artur Boruc odpowiada Marcinowi Dubienieckiemu w sieci! "Patologia i złodziejstwo"

Sara Boruc

Sara Boruc zabrała 3-tygodniowe dziecko na wakacje! Jak zniosło pierwszy lot samolotem?

 

Suknie ślubne gwiazd - najbardziej kontrowersyjne
Fleszstyle
Oto najbardziej kontrowersyjne suknie ślubne gwiazd! Liszowska, Sykut, Boruc... Zobacz!
Oto najbardziej kontrowersyjne suknie ślubne gwiazd! Liszowska, Sykut, Boruc... Zobacz!

Ślubne kreacje gwiazd zawsze wzbudzają prawdziwą sensację. Zwłaszcza, kiedy są dość odważne i oryginalne, a takich w polskim i światowym showbiznesie nie brakowało. Przypomnijcie sobie tylko mocno wydekoltowaną kreację Joanny Liszowskiej czy czerwoną Iwony Pavlović! Więcej - w naszym materiale filmowym! Zobacz także:   Oto najodważniejsze i najbardziej oryginalne suknie polskich gwiazd! Która podoba Ci się najbardziej? ZDJĘCIA

Artur Boruc i Sara Boruc wychodzą z DDTVN
East News
Newsy
Artur Boruc walczy o niższe alimenty na pierwszego syna! Jego była żona: "Nie interesuje się swoim synem"
Artur Boruc walczy o niższe alimenty na pierwszego syna! Jego była żona: "Nie interesuje się swoim synem"

Artur Boruc złożył pozew do sądu i chce obniżenia alimentów na syna z pierwszego małżeństwa z Katarzyną Modrzewską. Jak podaje „Super Express” bramkarz wnioskuje, aby płacić zamiast 15 tys. zł miesięcznie kwotę 5 tys. zł. Tak dużą zmianę uzasadnia mniejszymi zarobkami niż te które miał 10 lat temu, kiedy były przyznane alimenty, co więcej teraz na utrzymaniu ma pięcioosobową rodzinę. Co na to jego była żona? Jak przyjęła informację o chęci obniżenia alimentów dla jej syna Alexa? Ile zarabia Artur Boruc? Bramkarz nie może narzekać na swoje zarobki. Brytyjskie serwisy podają, że Artur Boruc w ostatnim sezonie dostawał ok. 100 tysięcy złotych tygodniowo. Piłkarz podpisał też kontrakt na kolejny sezon z klubem Bournemouth. Co prawda nie są to kwoty, jakimi mógł pochwalić się w najlepszym momencie swojej kariery, ale nadal są imponujące. Według obliczeń se.pl bramkarz od czasu rozwodu z Katarzyną Modrzewską w 2009 roku przez kolejne 10 lat mógł zarobić nawet 60 milionów zł. Podczas rozwodu byłą żonę Artura Boruca reprezentował Marcin Dubieniecki i to ówczesny mąż Marty Kaczyńskiej wywalczył dla syna swojej klientki alimenty w kwocie 15 tys. zł. Potem małżeństwo prawnika się rozpadło i zaczął spotykać się z Modrzewską, a w 2017 roku wzięli ślub. Jak wniosek o obniżenie alimentów komentuje była żona Artura Boruca? Informacja o chęci obniżenia alimentów na pierwszego syna z pewnością była zaskoczeniem dla byłej żony Artura Boruca. Kobieta tak skomentowała ten wniosek: Alimenty są w całości przeznaczane na Alexa, zgodnie z naszymi ustaleniami. Artur zastrzegł, że Alex ma żyć na wysokim poziomie. Przykro mi, że swoim pierworodnym synem się nie interesuje – komentuje Katarzyna Modrzewska dla "Super Expressu". Na ten temat...

Artur Boruc i Sara Boruc wychodzą z DDTVN
East News
Newsy
Marcin Dubieniecki atakuje Artura Boruca i Sarę! "Sugeruję uciszyć swoją WAGs"
Marcin Dubieniecki atakuje Artura Boruca i Sarę! "Sugeruję uciszyć swoją WAGs"

Marcin Dubieniecki  zabrał głos w sprawie zdjęcia, które na Instagramie opublikowała Sara Boruc. Chodzi o rodzinną fotografię , na której nie ma starszego syna piłkarza z jego pierwszego małżeństwa z Katarzyną Modrzewską. Prawnik ostro zareagował na słowa gwiazdy, dotyczące utrudniania kontaktu z dzieckiem przez byłą żonę Boruca, która jest aktualnie związana z Marcinem Dubienieckim. Co napisał prawnik na Twitterze? Marcin Dubieniecki atakuje Artura Boruca i jego żonę Sarę Sara Boruc opublikowała rodzinną fotografię z trójką dzieci: Oliwią, Amelią i Noah. Chciała się pochwalić, że zawsze marzyła o dużej rodzinie. Fani szybko zareagowali na zdjęcie i zapytali dlaczego nie ma na nim starszego syna Artura Boruca z małżeństwa z Katarzyną Modrzewską . Sara Boruc emocjonalnie zareagowała i napisała w odpowiedzi: Też nam przykro, od 11 lat walczymy z matką. Nie mamy z nim żadnego kontaktu, niestety. Artur od urodzenia widział go może pięć razy. Wszystko za sprawą mamy chłopca, która zadbała o to, by nie poznał taty ani sióstr... - czytamy na Instagramie Sary Boruc. Gwiazda szybko usunęła komentarz, ale został on już opublikowany w mediach i dotarł do Marcina Dubienieckiego czyli obecnego męża byłej żony Artura Boruca. Prawnik szybko zareagował na słowa Sary i napisał bardzo wymowny komentarz: Nie czytam tego typu artykułów, ale dla Pana ⁦@ArturBoruc⁩ lepiej byłoby, abym jako naoczny świadek patologii w relacji ojciec i syn, jaką uskutecznia Pan ⁦@ArturBoruc,⁩ lepiej się nie wypowiadał. Sugeruję też uciszyć swoją WAGs - czytamy na Twitterze Marcina Dubienieckiego.  Związek Marcina Dubienieckiego z byłą żoną Artura Boruca Prawnik reprezentował Katarzynę Modrzewską w czasie jej rozwodu z byłym bramkarzem i wywalczył...

Nasze akcje
Douglas
Styl życia
Największa perfumeria Douglas to miejsce inne niż wszystkie
Współpraca reklamowa
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik